Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1911 / 3562
(#) WaRL0 hozzászólása Júl 8, 2012 /
 
Végre nálunk is lessz medence. Csak ne kéne ennyit dolgozni érte Pár kép
(#) jani1987 hozzászólása Júl 8, 2012 /
 
Ma délután volt annyi szabadidőm, hogy gondolkodni is tudtam egy játékon. A címe: Kiket ismerek? A szabály egyszerű. A fórumból soroljatok fel annyi nevet, amennyit csak tudtok úgy hogy egyszer se néztek oda. Kinek hány ember jött ki? Akinek van kedve beszállni az mondja el az eredményét. Én nem írtam le egyet se, de fejből locsolás közben 9 embert tudtam összeszedni.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Elég unalmas. 30-nál abbahagytam. :yes:
(#) jani1987 válasza WaRL0 hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Ha kész lesz azokat is tedd fel.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Jól van na. Ez amolyan olcsó muri ........... gyerekeknek.
(#) SzervízMacska válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Pár év fórumozás után ez nem nagy kunszt. Sokan voltunk a találkozókon, egyéb elektronikai és egyéb rendezvényeken, börzéken. Ezen kívül, a mindennapi életben is összefutok néha fórumtársakkal, még munka közben is. Például Norbival, Matyival az 51-es villamoson. Persze, itt Pesten könnyű, nagy a sokadalom.
(#) WaRL0 válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Felteszem persze.
(#) jani1987 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
De várjál, mert holnap lesz 180 napja hogy fent vagyok. Szóval még kezdőnek számítok ezen a téren.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Ha majd annyit olvasod a fórumot mint mondjuk köbzoli, te sem találsz ki ilyen játékot. Szerintem több mit száz nevet tudna neked felsorolni. csak lélegzet vételnyi szünetekkel. Majd a homlokára csapna és fél órán keresztül sorolná akiket az első körben kifelejtett.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Jó, akkor nem szóltam. Csak ilyen marhaságok is nekem jutnak az eszembe.
(#) SzervízMacska válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Nem bántásként írtam. Ahogy Zolika is mondta, csak idő kérdése. Aztán, lehetne nehezíteni, témakörök szerint; pl. audio, autó, programozás, erősáram stb.
(#) nagy hoho válasza WaRL0 hozzászólására (») Júl 8, 2012 / 1
 
De jó Nálatok csak a nő dolgoznak? Ezt bevezetem itthon is. Azt is tudod mennyi gonddal jár egy medence?
(#) Imi65 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Idézet:
„az 51-es villamoson”
Bővebben: Link
'Mondok', hogy lehet ez, hogy Cicus elírja a villamos járatszámát, ezt a vonalat már régen megszüntették.
BKV honlap, és voálá! Tényleg létezik ilyen, mely - szerintem - régebben 30-as volt. Mi a fittyfenének jó az, hogy pár évente (sokszor még sűrűbben) átszámozzák a járatokat? Vagy csak én járok mostanában arra ritkán, amerre nincs konkrét dolgom????
(#) zolee1209 válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 9, 2012 2 /
 
És az még csak a rosszakaróinak a száma...
(#) DuMatyi válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Macsek, ez elég szürreális volt. Ferencvárosból tartottunk reggel a börzére, felszállunk a valóban 51-es villamosra. Egyszercsak hallom, hogy "Szevasz Matyi!" Mindezt a vezetőfülkéből. Mellettem álló jóbarátom rám néz kerek szemekkel: "Matyi, neked mindenhol vannak ismerőseid?"
(#) zenetom hozzászólása Júl 9, 2012 /
 
Szokott valaki járni kocsival Pesten a Népliget - Keleti pályaudvar közelében?
Esetleg aki ráérne, mennyiért tudna elvinni engem és jóbarátomat egy pár táskával a Népligetből a Keletihez?
(Aki esetleg tud segíteni, személyes üzenetben írjon, előre is köszönöm)
(#) Norberto válasza zenetom hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Mikor lenne aktuális?
(#) zenetom válasza Norberto hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Elvileg csütörtökön, hogy biztos -e, az még ma kiderül.
(#) zenetom válasza zenetom hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Közben kiderült hogy Norberto nem tud segíteni, viszont van pontos időpont: csütörtök 14:00.
(#) SzervízMacska válasza zenetom hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Szia Tamás! Nekem nincs autóm, de tippem az van. Metróval fejenként egy jeggyel meg lehet úszni, igaz átszállással. a jegyet az indulási ponton kell érvényesíteni, és az utazás végéig meg kell őrizni. Esetleg taxi, ha nagyon sok a cucc, vagy pénz nem számít.. Persze, "okosan", a Könyves Kálmán körút feloöli oldalra kérd a kocsit, mert az Üllőin mire megfordul, több mint egy kilométer. Olcsóbb cég pl. a Taxi Plus, a neten biztos megleled a telefonszámukat. Szerintem forgalomtól függően 1500-2000 forintból ezt is megússzátok ( telefonos megrendelés esetén ).
(#) zenetom válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
A 24-es villamost néztük ki magunknak.
(#) Frankye válasza zenetom hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
A Népligetnél hol lesztek? Ha a buszpályaudvarnál, akkor onnan még egy kicsit messzebb van a 24-es villamos.
(#) zenetom válasza Frankye hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Igen, ott leszünk valószínűleg, de az a kis gyaloglás meg nem fog ártani, fiatalok vagyunk még.
(#) Frankye válasza zenetom hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Nem olyan kicsi az a gyaloglás, vagy egy kilométer, de persze meg lehet tenni gyalog. (Ha nem sok csomaggal vagytok, akkor nem vész...)
(#) Action2K válasza Attila86 hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Szia!
A google maps-nak van "saját helyek" menüpontja. Ezt is azzal készítettem: Bővebben: Link
(#) Attila86 válasza Action2K hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Köszönöm!
(#) WaRL0 válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Amikor nekiáltunk meg csak a nők voltak meg én . És igen tudom mennyi gondal jár
(#) SzervízMacska válasza zenetom hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Egy metró megállónyira van a Nagyvárad tér a busztól, tűző napon nem túl örömteli déltájt - de Ti tudjátok.
(#) zenetom válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Elég sok a csomag, azt mire lecipeljük a metróig meg vissza, odáérünk a villamoshoz.
(#) SzervízMacska válasza zenetom hozzászólására (») Júl 10, 2012 /
 
Metró nélkül is lesz két gyalogos aluljáró a villamosig..
Következő: »»   1911 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem