Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   262 / 3587
(#) sound.man hozzászólása Dec 9, 2008 /
 
Itthon vagyok betegen, első órára bekellett volna mennem mert ECDL vizsgám lett volna, de a vonat szokás szerint nem jött. Állítólag pénteken is sztárjk lesz vagyis azt beszélik, nem tudom mi lesz belőle. Ma viszont elromlott vagy mi lett vele és bemondták, hogy bizonytalan ideig késik akkor én már el is indultam haza. Ennél már csak az volt jobb amikor kb. két hete jöttem hazafelé és megállt a vonat. Körübelül 8 percet utazok vonaton és pont akkor robban le az is.
(#) valve válasza Szebence hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Hello, Darude :: Sandstorm a szám címe.
(#) szamóca válasza sound.man hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Szia!
És ilyenkor van pótvizsga, vagy valami? :miaz:
Jobbulást!
(#) sound.man válasza szamóca hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Valamikor lesz még vizsga csak nem tudom, hogy mikor. Lehet már csak jövőre. Nem baj, majd csak lesz valami.
(#) KTobi válasza sound.man hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Nekem is le kell tennem a vizsgát még az idén. Majd faggatlak, ha valamit nem tudok.
(#) zenetom válasza sound.man hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Én se mentem be suliba ma
Reggel olyan szinten fájt a torkom hogy csak na.
Úgyhogy délután orvos. Márcsak az igazolásért is...
Visszatérve a winf*s reinstallra, úgy volt hogy most fogom particionálni a winyót, (a ki nem írt filmeket haver winyójára át dobtam). De valamiért a köcsög telepítő nem engedte particionálni, hiába nyomkodtam az L betűt (meg az összes többit). Én meg nem fogok szórakozgatni a Symantec Particion Magic-el. A multkor kipróbáltam, de az a szemét szétlökte az egész rendszert, újra kellett rakni.
Szóval marad az őskori módszer, de szerintem veszek majd egy másik winyót. Érdekes. Info szakmát tanulok és nem tudok egy normális rendszert megcsinálni (vagyis inkább nem akarok)

szerk.: Nekem már megvan az ECDL vizsga
(#) xenon válasza Topi hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Úgy tűnik nem. Azért ez nem egy újkeletű dolog, már régóta végeznek (sikeres) kísérleteket elektronokkal, meg fotonokkal is. A vicc az, hogy Einstein, Podolsky és Rosen közös publikációban írta le ezt a jelenséget (EPR paradoxon), csak éppen az volt a céljuk vele, hogy a születőben lévő kvantumfizika hibás voltára hívják fel a figyelmet, mert ha ilyen képtelenségek következnek belőle, akkor biztosan hibás az elmélet. Úgy tűnik, ők tévedtek. (van amúgy számtalan, igen meglepő eredmény a modern fizika háza táján, de hát ez lehet kicsit sok lenne az off topikba )
(#) zenetom válasza xenon hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
És ha tévedtek?
(#) Szebence válasza valve hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Köszi az infót!
(#) Frankye válasza Georgee hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Húúú, az a NagyMagyarországos-turulos nagyon bejött nekem, gratula! :kalap:
(#) hozzászólása Dec 9, 2008 /
 
Nahát, most látom, havas a hobbi logója
(vagy ez csak nekem új?)
(#) válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
De vigyázz, még a végén csinál neked valami jó kis rövidzárlatot a monitorod belsejében...
(#) Action2K válasza hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Na ez az amiért furcsa volt nekem az egész, valami más... de nem jöttem rá!
Jó szemed van!
Szupi ötlet Topitól! Gratula, jól kéz ki!
(#) Georgee válasza Frankye hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
köszi Frankye, linkeltem a tübbi képet is még tegnap Ha jól megy akkor jövőévben csinálok weboldalt is .
(#) Frankye válasza Georgee hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Szerintem megérné, piszok jól néznek ki! Minden elismerésem... (És sárgulok az irigységtől!)
(#) Georgee válasza Frankye hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Még idáig 3 képem van ami nagyon jól néz ki a többi gyakorlás, meg ugy tervezem, hogy a kollégám is beszáll a weboldalba szóval lessz bőven kép Most még barátkozok egy rajzzal, de eléggé bonyolultnak tűnik, nah de valahogy megoldom
(#) Georgee hozzászólása Dec 9, 2008 /
 
Furcsa tegnap is ilyenkor volt kihalva ez a téma... Jah kinyitottam az adventi naptáramon a 9ik ablakot egy bc182 és két led volt benne pár nam és meglessz minden alkatrész, valamit alkotok
(#) wg_kezdo hozzászólása Dec 9, 2008 /
 
Khhhmmm.... a Mikulás jött látott és ....el is ment.
(#) zenetom válasza Georgee hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Valóban megállt most az élet itt
(#) DuMatyi válasza wg_kezdo hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
...és nekem nem hozott semmit! Biztos rossz voltam! :eplus2:
(#) Georgee válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
akkor másképp kérdem mit vitt a mikulás tőled? Kitettem a Sört az ablakba (már elmultam 18 nekem szabad)és még azt is elvitte. Helyette kaptam egy tábla fehér csokit, gondoltam magamba megette az öreg mert nekem még van vagy 6 üveg söröm meg egy tábla csokim
(#) szamóca hozzászólása Dec 9, 2008 /
 
Üdv!
Nem tudja valaki mivel lehet megnyitni az NTH kiterjesztésű file-okat? Valami Nokia bigyó lehet, mert a telefonomra jött
(#) Action2K válasza szamóca hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
hi!

Vírus? :nemtudom:

Egyébként a Téma beállításoknál próbáld (Nokia Theme)
(#) szamóca válasza Action2K hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Na ne!
(#) Action2K hozzászólása Dec 9, 2008 /
 
Szerintetek miért van az, hogy a legfinomabb csokoládénak a csomagolását lehet a legnehezebben kinyitni?
(#) moltam válasza szamóca hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
NTH nokia témaile rákerestem .nth
(#) sound.man hozzászólása Dec 9, 2008 /
 
Nincs valakinek egy bevált muffin receptje? Úgy döntöttem sütök egyet. :awink:
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Köbzoli minden erőfeszítése ellenére elkéstem. nem töltöttem ki ilyen lapot! Biztos ez a baj! DjGeorge biztos a sör miatt kapott valamit... Az a baj, hogy a koleszunknkba most jött meg a mikulás. Ugye 9-e van. Nála fordítva lehetett a naptár!)

Egyébként Zoli, köszi, mindenknek továbbküldtem, még tegnap, amint észrevettem az offtopiban! Volt nagy derültség... Ügyes Tapsi reklámfogás! kiváncsi vagyok hány %-kal nő meg az eladás!

Mikulás.pdf
    
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Azért, hogy a bevitt kalóriát elégesd
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Hogy égessem el a bevittet? Még ki se nyitottam?
Következő: »»   262 / 3587
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem