Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » USB-s hangkártya PCM2902 IC-vel
Lapozás: OK   22 / 34
(#) (Felhasználó 54221) válasza Milcsi-bé hozzászólására (») Máj 23, 2011 /
 
Két különböző jelet? Nem olyan egyszerű ám egy ilyen hangkártya készítés, főleg kezdőknek
(#) Milcsi-bé hozzászólása Máj 23, 2011 /
 
Igen,de hogy egyre ügyesebbé váljon az ember egyre nehezebb és bonyolultabb dolgokat kell megoldania
(#) abcdabcd válasza Milcsi-bé hozzászólására (») Máj 23, 2011 /
 
Az egyik lehetséges megoldás:
-építeni 2db usb-s "hangkártyát", a texas instruments valamelyik népszerű és állítólag nem is rosszul szóló ic-jeiből (PCM27xx - ez cak lejátszani tud mert csak DAC van benne, vagy PCM29xx - ennek van bemenete is)
-és ezeket egy usb hub-ba dugva, használni egy gépről

Valaki itt a fórumon már csinált ilyet, ő az usb-hub-ot is beépítette egy közös dobozba a készülékkel, ha megtalálom be is linkelem ide, az ic adatlapján található "gyári" kapcsolást építette meg ő is valószínűleg, legalábbis amennyire emlékszek... állítólag az teljesen jó ajánlott esetleg külső táp hozzá, ha sok zavar jönne az usb-n keresztül
(#) abcdabcd válasza abcdabcd hozzászólására (») Máj 23, 2011 /
 
Na megtaláltam, nyákterv csak vasalható formában van kint, de azért nézd át a hozzászólásban linkelt honlapot, az építés menete is be van mutatva... Bővebben: Link
(#) bitfarago hozzászólása Jún 13, 2011 /
 
Üdv mindenkinek!
Látom már nem nagyon aktív a fórum. nekem lenne pár kérdésem, remélem tudnátok segíteni.
ALS120-as hangvezérlő ic-t szeretnék usb-s hankártyára tenni, ötletetek lenne?
cmi8737-as ic-re kapcsolás érdekelne ugyanúgy usb hangkártya lenne.
köszi a segítséget előre is.
(#) abcdabcd válasza bitfarago hozzászólására (») Jún 13, 2011 /
 
ALS120 alatt ilyenre gondolsz: Bővebben: Link ? Ez elvileg egy ISA buszos audió chip, mire jó amúgy neked, hogy usb-re rakd?

Illetve most direkt megnéztem neked a cmi8737-et a gyártónál, de ott nem írják, viszont amit találtam, elvileg a 8738-hoz hasonló PCI kodek lehet... szóval az se usb-s...
(#) janikukac hozzászólása Szept 17, 2011 /
 
Sziasztok ! Lenne valakinek egy, illetve 2 fölös PCM2902 IC-je? Postát állnám. Sajnos nem úgy állok, hogy meg bírjam venni, ezért kéne. Lehetőleg nem beforrasztott. Előre is köszönöm !
(#) frecsko válasza janikukac hozzászólására (») Szept 18, 2011 /
 
Szia.
Én 400 Ft-ért vettem fű alatt a közelemben lévő kereskedésből. Bár megvétel után véletlenül beleakadtam, hogy x darabig ingyen termékminta van az TI-nél belőle. Na szép....Át lett búrelva a képem ...azóta sem járok oda..
Ha kell ugyan ennyiért tovább adom neked van belőle 3 db. Én már úgysem fogom használni.
(#) janikukac válasza frecsko hozzászólására (») Szept 18, 2011 /
 
Okés, benne vagyok (nagyon valószínűséggel) 2db-ban. Tehát 800ft-ot postázok, és küldöd az IC-t? Többit priviben ! Köszi !
(#) neogeo2 válasza janikukac hozzászólására (») Szept 18, 2011 /
 
Ha nem jön össze szólj privátban...
(#) janikukac válasza neogeo2 hozzászólására (») Szept 18, 2011 /
 
Valószín. összejön ! Ha valami oknál fogva mégsem, majd szólok ! Köszi, üdv !
(#) bitfarago válasza frecsko hozzászólására (») Szept 18, 2011 /
 
Üdv!
A harmadik nekem kellene, esetleg az említett termékminta is érdekelne Várom válaszod.
(#) janikukac válasza bitfarago hozzászólására (») Szept 18, 2011 /
 
Szia ! Elkéstél, mert már mind a 3-at elvittem még délután, végezetül , megegyeztünk..
(#) neogeo2 válasza bitfarago hozzászólására (») Szept 18, 2011 /
 
Keress meg privátban, 1-et fel tudok ajánlani...
(#) frecsko hozzászólása Szept 18, 2011 /
 
Még egyetlen 1 db-om van.
(#) janikukac hozzászólása Szept 21, 2011 /
 
Sziasztok!
OPA2353-at hol lehet szerezni, egyáltalán lehet, mivel lehet helyettesíteni? ? ? Én sehol sem találom, pedig zetef kapcsolását szeretném megépíteni.
(#) frecsko válasza janikukac hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
TPA 302D szerintem jó oda.
(#) janikukac válasza frecsko hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Olyat sem tudok szerezni. Lehet, hogy másik kapcsolás lesz ebből még a végére. Valakinek ötlet?
(#) bitfarago válasza janikukac hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Üdv!
Van egy külföldi forgalmazó, esetleg attól tudsz ilyen ic-t rendelni.
Link:http://elcodis.com/component.php?c=576839&c_name=TPA302D
(#) janikukac válasza bitfarago hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Ja, meg a posta rá 100szorosa. Hagyjuk, inkább lesz másik kapcsolás. Sajnálom nagyon.
(#) abcdabcd válasza janikukac hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
AZ IC-k:
OPA2353UA
OPA2353EA/250

Ha pesti vagy, akkor személyesen átveheted, és nem kell postázást fizetni... ha nem akkor nem tudom mennyi...
Egyébként ők a Farnell magyarországi disztribútorai...

Sok sikert az építéshez

Máshol ahogy néztem (másik 8 boltban) én se találtam, de itt azért mindig érdemes megnézni az ilyet... én is elsőként itt kerestem nekik van elég sokmindenük, persze ami máshol is van, azt lehet nem tőlük érdemes venni...

Talán a témához tartozik, ti ilyen speckó dolgokat hol szoktatok venni esetleg? Ha valakinek van audió ic-kre specializálódott boltja, ne tartsa magában...
(#) janikukac válasza abcdabcd hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Köszi, de külföldi vagyok + rettentő drága.
Ezért, valószín másik kapcsolás lesz megépítve..
(#) abcdabcd válasza janikukac hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Próbálj meg akkor a te országodban Farnell disztribútort keresni, ha tudsz angolul, akkor nézd meg a honlapjukat...Bővebben: Link
(#) janikukac válasza abcdabcd hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Sajnos Szerbiában nincs.
(#) janikukac hozzászólása Szept 22, 2011 /
 
Sziasztok!
Rettentő sürgősséggel keresek nyák rajzot PCM2902 hangkártyához, de olyat, amiben max az ellenállások smd-k, meg az IC, a többi mind furatszerelt(kondik, stb..). A lényege még , hogy ne legyen más IC benne, csak a PCM. Legyen egy bemenete, és egy kimenete. Ennyi.

Az összeset átnéztem az oldalon. Volt megfelelő, de azokban mindenben volt valami TPA, vagy OPA ic , amit sehol nem tudok beszerezni. Üdv !
(#) frecsko válasza janikukac hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Ba*od....ezt hamarabb is írhattad volna. Nekem van TPA302D-m.
Régen, még az őskorban mikor 265 Ft volt 1 Euro rendeltem a Mouser Elektronik-tól 5 db-ot.
(#) janikukac válasza frecsko hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Hát, most már késő bánat. Sajnos. Ez a vonat elment.
(#) janikukac hozzászólása Szept 22, 2011 /
 
Sziasztok ! Melyikhez tervezzek inkább nyákot? Ehhez Bővebben: Link vagy ehhez Bővebben: Link

Ezt csak egy tesztáramkörnek csinálom. Azért akarok tervezni hozzá, mert sehol se nincsen hozzá rajz.
(#) janikukac válasza janikukac hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
U.i. PCM2900-t lehet PCM2902-vel helyettesíteni, illetve mi a különbség a kettő között?
(#) frecsko válasza janikukac hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Adatlapot nézd meg, ha jól emlékszem a lábakkal van valami..különbség..
Következő: »»   22 / 34
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem