Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   171 / 434
(#) tomikapc válasza Syrakusa hozzászólására (») Dec 5, 2011 /
 
az nem gond, ha nagyobb, kevesebbet fog felvenni a telefon. Ha kisebb, akkor lehet, hogy nem kezdődik el a töltés. Mindenképpen a gyári töltővel hasonlítsd össze, ne az akksival, ami a telefonban van. Arra kb 0% az esély, hogy meggyilkold, ha a feszültség 5 volt
(#) Syrakusa válasza tomikapc hozzászólására (») Dec 5, 2011 /
 
Köszi a válaszod!
(#) forma1 válasza tomikapc hozzászólására (») Dec 5, 2011 /
 
szerintem 500mA elég egy 1150mA-es akksihoz, de nem értem a témát?? mi ez az USB és telefon? Ezért témát nyitni? Amúgy 500mA-t tud pont az usb is.
(#) Attis 79 válasza Syrakusa hozzászólására (») Dec 5, 2011 /
 
miért nem veszel ilyen töltőt hozzá?Bővebben: Link
(#) Syrakusa válasza forma1 hozzászólására (») Dec 5, 2011 /
 
Neked lehet ezért témát nyitni.....* mert vágod de mivel Én nem értek hozzá és sűrgősen szükségem volt infóra így nem böngészgettem....Téma elnevezés miatt meg ne haragudj nem azon agyaltam,hogy minnél frappánsabb legyen....de köszi az infót még1szer mindenkinek
(#) Syrakusa válasza Attis 79 hozzászólására (») Dec 5, 2011 /
 
Na ez megfelelő lenne....köszi a linket
(#) labu01wx hozzászólása Dec 5, 2011 /
 
Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy hol lehet venni (a típusa is bőven elég) olyan soros(spi és uart) HUB-ot, aminek van egy soros busza(spi vagy uart) a host felé és legalább 4 busz (spi és uart) a rá kapcsolódó eszközöknek.
Az nxp-nek vannak ilyen termékei, de az egyiknek nincs elég csatlakozása, a másik, pedig párhuzamosan kommunikál a hosttal.
(#) labu01wx válasza labu01wx hozzászólására (») Dec 5, 2011 /
 
Sziasztok!

Annak is örülnék, ha meg tudnátok mondani, hogy Magyarországon hol kapható NXP SC16IS762IPW.
(#) dcsabi hozzászólása Dec 6, 2011 /
 
Kérdésem az lenne hozzátok, hogy hol lehet beszerezni forgókondenzátort (újat). 500pF vagy nagyobb értékűt.
(#) Hp41C válasza labu01wx hozzászólására (») Dec 6, 2011 /
 
FDH kft 1831260 cikkszámon - sajnos most nincs raktáron.
(#) PIC hozzászólása Dec 6, 2011 /
 
Sziasztok!

Szeretnék venni ilyen LED-et: XM-L T4
Tud valaki magyarországi forgalmazót? Esetleg Bp.-en? Ha nem, honnan érdemes rendelni? eBay?
(még nem rendeltem külföldről sosem.. lehet, hogy eljött az ideje?!..)

Köszi, István
(#) dcsabi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 6, 2011 /
 
Az "újat" zárójeles kifejezés mellől lemaradt az elfogadható áron...-nem akarok reklámot csinálni. Itt kapható, csak...elég borsos áron. Azért máshol is megnézném.Forgókondenzátor
(#) cimopata hozzászólása Dec 6, 2011 /
 
Sziasztok!

Ilyen csatlakozó beszerzésése tudtok ajánlani valami helyet?
(#) Szebence hozzászólása Dec 6, 2011 /
 
Sziasztok!

Hol lehet ilyen banánhüvelyt venni olcsón?

bs-50a-b.jpg
    
(#) halupa91 hozzászólása Dec 6, 2011 /
 
CAT4016 ilyen ict keresek de sehol nem találok ebben tud nekem valaki segíteni hol tudom megvásárolni vagy megrendelni? előre is köszönöm
(#) forma1 válasza halupa91 hozzászólására (») Dec 6, 2011 /
 
(#) mindenes válasza halupa91 hozzászólására (») Dec 6, 2011 /
 
Heló!
Én csak tippelnék, nem a cmos sorozat tagja mert akkor cd4016 lessz, olyat meg bármelyik boltban lehet kapni.
(#) halupa91 válasza bzz hozzászólására (») Dec 6, 2011 /
 
Üdv olyat kérdeznék hol tudok vásárolni CAT4016 ic-t építek egy 3d led kockát és ahhoz kellene vagy esetleg lehet-e helyettesíteni valami mással előre is köszönöm
(#) halupa91 hozzászólása Dec 6, 2011 /
 
Vagy ez a CAT4016 esetleg nem helyettesíthető valami más ic-vel?
http://www.onsemi.com/pub_link/Collateral/CAT4016-D.PDF
itt van róla leírás
(#) Mybuster válasza halupa91 hozzászólására (») Dec 6, 2011 /
 
Én találtam pár Led Drivert: Bővebben: Link Bővebben: LinkBővebben: Link
Vagy esetleg itt kereshetsz Hestore
Google a Barátod
(#) ha1us válasza dcsabi hozzászólására (») Dec 6, 2011 /
 
Mire kell az a forgókondi?
Amiket Pali gyárt, azok rövidhullámú adók végerősítő fokozatába valók, nagyméretű, durva darabok (amiket itt belinkeltek)
Ha detektoros rádiót akar a gyerek csinálni, akkor ez nagy pénzkidobás, oda nem kell ekkora monstrum
Van Győrben egy bolt, árul kisméretű, áttételes hajtású forgót, ami alkalmas ilyesmire.
Mire kell?
(#) Hp41C válasza halupa91 hozzászólására (») Dec 6, 2011 /
 
STP16C kezdettel egy egész rakás meghajtó található, az FDH kft -nél be is szerezhető néhány típus...
(#) dcsabi válasza ha1us hozzászólására (») Dec 6, 2011 /
 
Nem árt ha kibír 1000-1500V-ot. Hasonló játékra kell, de nem pontosan olyan célra. Viszont nem ártana, ha olcsóbb lenne.A gyóri boltról is jól jöhet az info...
(#) ha1us válasza dcsabi hozzászólására (») Dec 7, 2011 /
 
Nem árt ha kibír 1000-1500V-ot. Akkor annyi az ára. Nézz körül Gabinál is: http://www.friweb.hu/ha2sb/ Mágneses hurok?
(#) laszlo100 hozzászólása Dec 7, 2011 /
 
Sziasztok ! Lehet , hogy már fel lett vetve korábban ,de nem keresgéltem ! Problémám - mikróhullámú "sütőben" kiment a nagyfeszültségű biztosíték ( 5Kv 0,7 A) ezt szervízben 3-4.000-ft ért vesztegetik mint alkatrészt . Nem tudom miért mert úgy néz ki mint egy sima Tv bizti csak egy kicsivel nagyobb ( 30-32 mm) Ha tudjátok, hogy miért ( drága) és hol lehet kapni olcsóbban megköszönném ! László
(#) zolika60 válasza laszlo100 hozzászólására (») Dec 7, 2011 /
 
Az okát nem tudom, de máshol sem olcsóbb. Bővebben: Link
(#) ceylon válasza halupa91 hozzászólására (») Dec 7, 2011 /
 
Üdv!

A6276 Lomex
(#) deadlyroberta hozzászólása Dec 10, 2011 /
 
Olcsón Forrasztóónt honnan tudok szerezni?
(#) Pigi válasza laszlo100 hozzászólására (») Dec 10, 2011 /
 
Sokkal olcsóbban szerintem te sem tudsz szerezni. :S
(#) Pigi válasza deadlyroberta hozzászólására (») Dec 10, 2011 /
 
Nézz szét itt az oldalon az apróhirdetések között. Szokott lenni olyan akinek van eladó, bolti ár alatt.
Következő: »»   171 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem