Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1860 / 3581
(#) nagy hoho válasza Gafly hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Valami mikró hullámú cucc csak a vastag szigetelést nem értem. Szerintem jó lenne hőcserélő tartálynak is.
(#) szamóca hozzászólása Máj 3, 2012 /
 
(#) szamóca hozzászólása Máj 4, 2012 /
 
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Ebből is látszik nincs lehetetlen.
(#) mrobi válasza vilmosd hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Igen tudom hogy van kockázat. De sajnos sűrűn előfordul hogy kellenének az adatok olyan gépen is ahol nincs internet. Ezért kell a nekem egy pendrive. A vírusirtóm pedig úgy van beállítva hogy ha csatlakoztatok bármilyen adathordózót a géphez akkor kérdezés nélkül ellenőrzi.
(#) jani1987 válasza mrobi hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Amelyik gépen nincs net, azt is lehet vírusirtóval védeni. Nekem is így volt korábban. Nincs olyan vírusirtó, amelyikhez nincs offline frissítő.
(#) mrobi válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Nem a vírusírtókrol van szó, hanem a pendrive-ok veszélyeiröl.
(#) _ampervadasz_ válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Szia Nagy ho ho.

Jobbulást kívánok.

A fényképek meg egyszerűen gyönyörűek. Bár csak nekem is lehetne hasonló jellegű fényképezőm, akkor tartalmasabb képekkel tudnék itt is megjelenni.


További egészségben gazdag szép napot kívánok neked.
(#) KTobi válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Ha egy ilyen gép vizet kap, ott is vakaródzol ahol nem viszket. Mert ugye nem az esőcseppekről beszélünk. A másik, hogy itt nem gépről beszélünk hanem már rendszerről. Használtam nem annyira drága, de tudni kell választani, ellenőrizni milyen. Az új gépekre is nem véletlen van kereslet, fejlődik a technika.
(#) _ampervadasz_ válasza KTobi hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Természetes, bár ezt a gépet is használtan vettem, mert erősen használt, tokkal vonóval.

Ez a gép a pixelszámaival akar kirukkolni, csak az köztudott, ha a ugyan akkora CMOS lapkán minél több pixelt zsúfolnak össze, annál érzéketlenebb lesz a gép (zaj), amire egy lapát plusszt jelent, hogy szinte minden automatikus, de nem panaszkodom mert ennyi pézért ilyen gépet nem "kap" az emeber sehol.
(#) nagy hoho válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Köszönöm már élek, holnap már talán fel is kelek. Múlt éjszaka sikerült 68 db zsebkendő tele fújnom. Szerintem vízfejű vagyok.
(#) SzervízMacska válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Jobbulást!
(#) SzervízMacska hozzászólása Máj 5, 2012 /
 
Sziasztok! Meguntam a gyaloglást, ezért vettem egy pár kereket - vagyis egy kerékpárt. Íme, az első kerék:
(#) poros válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Idézet:
„Szerintem vízfejű vagyok.”

Ennyi zsebkendő elhasználása után már biztosan nem.
Jobbulást kívánok.
(#) poros válasza SzervízMacska hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Jól néz ki ... az első kerék. Vigyáz rá,hogy ne keljen újra gyalogolnod! :yes:
(#) gordonfreemN válasza SzervízMacska hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Jol nez ki...
Gratula!
(#) mineral válasza SzervízMacska hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Jó kis bringa. Elég komolynak tűnik. A Budapesti padkákhoz, gödrökhöz, kátyúkhoz ideális az a vastag küllő.
(#) Kovidivi hozzászólása Máj 5, 2012 /
 
Sziasztok!
Mást is idegesít, ha egy androidos telót hívás közben megrázunk, lenémítja a csengőhangot? One Touch 908-nál biztosan így működik. Nincs valakinek ötlete, hogy lehetne kikapcsolni? Sétálok, zsebemben a telefon, és ha hívnak, az első lépésre lenémítja a csengést... Aztán már mindenki szid, hogy nem vagyok képes felvenni...
(#) pepe091 hozzászólása Máj 5, 2012 /
 
Esetleg valaki? Bővebben: Link
(#) pepe091 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Akkor jó lenne. Mert pont ez lenne a lényeg, hogy mozogjon a levegő, mert nyáron nem lehet itt megmaradni, olvad minden. Az erkélyen szokott ~50 C° körül lenni itt a szobában meg kb 30-32 ami nem túl kellemes.
(#) Kovidivi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Én már kezdem megszokni ezt az összevonogatást. Régen még volt discman, és telefon, ma már csak telefon van. Egyébként én már kíváncsi vagyok, hogy mikor fogom kidobni a laptopot, mert a telefonom 100%-ban kiváltja, a fényképezőgéppel együtt... A plusz monitor azért kellene ehhez az über okos telefonhoz, amihez persze vezeték nélkül csatlakozik, csakúgy mint a billentyűzet, egér, töltés, stb. Sőt, szerintem 10-15 éve múlva már nem is lesz konnektor a szobákban. A kisebb (20-50W) teljesítményű fogyasztók légből kapják a szuflát (a nagyobbak még kábelen), és ha bemész egy intézménybe (könyvtár, suli, rendelők), nem viszel a laptophoz adaptert, mert mindenhol vezeték nélkül lesz az energia. Ehhez kell majd egy vezeték nélkül azonosító rendszer az ember bőre alá, ez alapján lenne számlázva a fogyasztás. Jó lenne már ott tartani. De most a legnagyobb problémám, hogy sétálás közben nem hallom, ha hívnak...
(#) jani1987 válasza mrobi hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
De akinek nincs védelem a gépén, az készüljön fel rá, hogy sűrűn kell újra rakni.
(#) jani1987 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Csatlakozok.
(#) jani1987 válasza pepe091 hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
"itt a szobában meg kb 30-32 ami nem túl kellemes." Földszinti vagy emeleti lakásba laktok?
(#) pepe091 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Akinek 2012-ben nincs akármilyen védelem ,a gépén, az meg is érdemli, hogy megfertőzzék.
A másik dolog ami miatt 100%-osan a pendrive-ot támogatom, hogy mégis kinek mi köze ahhoz, hogy nekem milyen dolgaim vannak?? Azt miért töltsem fel valakinek a szerverére? Mert nyilván, ha felteszem akármilyen hasonló oldalra (Dropbox, google docs) látják a fájljaimat, amikhez senkinek semmi köze. Szerintem.

Szerk: Felettem lévőre válaszolva: Panel, zárószint.
(#) zenetom válasza SzervízMacska hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Húha!
Erősített felni, küllők, tárcsafék, teleszkóp...
Ezzel már lehet menni árkon-bokron (szó szerint! ).
Ha rámszakadna a lottó (vagy egy biciklis bolt), vennék én is egy ilyet, az tutti. :yes:
(#) granpa válasza zenetom hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Szia! Különösen, ha a Balatont szeretnéd körül tekerni; nekem sorozatban szakadnak ki a küllőim (az újak is), olyan "minőségű" a Balaton körút. Ahol közúton megy(!), ott valamivel jobb a helyzet (nem, nem szidom az autósokat). Én egy régi ESKA-val járok, hát nem bírja a bicikli-utat.
(#) vilmosd válasza pepe091 hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Nem kotozkodes miatt mondom, de a viruskergetok ellenere igen komoly fertozesek fordulnak elo. Nekem van a kezem alatt 30-40 gep. Egy nyomda, ahol hozzak viszik a terveket pendrive-on. Hiaba minden igyekezet, megis elofordul a fertozes. Egyes esetekben szinte menthetetlen a windoz. Par ora mentes, majd winyo formaz ext3 rendszerre, utana vissza NTFS, es uj telepites widozra. Utana adatvisszaallitas. Ez egyes esetekben hetente 2-3 gepet jelent. Ugyhogy igen hasznos a pendrive. Probaltam tobbfele viruskergetot, de mindegyik santit valahol. Az egysegsugaru felhasznalo szoke neni viszont nem tudja hasznalni az ubuntut, mer az oskolaban csak a windoztot tanitsak. Na errol ennyit. Ehhez meg kepzelj melle (mint a kollega eseteben) egy offline virusirtot, ahol a kedves felhasznalo elfelejti a frissitest, es maris tobb szaz virus boldog gazdaja lehet.
(#) jani1987 válasza vilmosd hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Ha nem zárt a rendszer, akkor nem csoda. Sajnos ha nincs más választás, akkor át kell állni a Linuxra. Én csak azért nem használom (pedig több is van), mert olyan dolgokat használok, ami Linux alatt nem megy. De ha csak böngészek, akkor majd meggondolom.
(#) vilmosd válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Igen. Itt is olyan problema van, hogy a ezek grafikai tervezo programok nincsenek linux ala, csak win, vagy Mac ala, tehat nem lehet lecserelni. Persze probaltam ilyen titkarnoi rendszert, de mert a MSN, meg egyeb vin csokevenyek nelkul megall az elet, nem lehet linuxot hasznalni.
Következő: »»   1860 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem