Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1862 / 3581
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Élek nem haltam meg!
Sarokköszörű fordulata túl magas ahhoz, hogy fűrésztárcsát élezz vele. Meg fog égni.
(#) jani1987 hozzászólása Máj 6, 2012 /
 
És ezek közül melyiket ajánlanátok? Ismétlem fuvarral együtt kell a 90-ből kigazdálkodni.Bővebben: Link
(#) nagy hoho válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Te már bele születtél a jóba ezért irtózol.
Amikor először kilehetett menni nyugatra, kaptunk 50 $-t és épp, hogy átléptük a határt az első faluban el is költöttük.
Vettem egy Bosch zöld flexet és az volt az isten. Nem túlzok 30 évet használtam, ház körüli munkákra.Még térköveztem is vele felraktam a 200 mm-es gyémántot és azzal vágtam a viakolort. Tudom nagy felelőtlenség volt. Az a gép mindent kibírt míg kölcsön nem adtam.
(#) jani1987 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Azért adtam meg ezt a linket, mert a Praktikerbe megyek.
(#) mrobi válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Hát igen. A kölcsön adás veszélyes. Nekünk is volt egy 6 éves black and decker amit kölcsön adtunk. Gondolom az illető csak kézzel húzta meg a csavart és ahogy elindult rászorult. Nem bírta kulccsal leszedni ezért elkezdte pontozóval meg kalapáccsal ütni. Visszahozta és mondta hogy az a "szög" amivel meg lehet akasztani a tengelyt az kiesett. "Csak vissza kell rakni". Amikor szétszedtük akkor láttuk hogy az egész házat szétverte.
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
A Makita 9558HN 840 Watt 125 mm-es akciósan 25990.-Ft
(#) janikukac válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Én lehet butaságot mondok, nem is értek hozzá, de apám mindig a legócskábbat veszi, amikor kell és ráfut. Apámnak ha kell egy évbe 3-4szer használni, vagy néha többször, akkor bedugja. Ugyanúgy mint a fúrót. (azt kicsit többet) . Ami most még meg van (kapaszkodjatok) 100 márkából (!!!) vette annak idején, és még mindig működik. Nevenincs óccó cucc, 10 éves, és tényleg működik. Most épp a sarokcsiszoló ott van a nagybátyámnál, ő nyúzza egy ideje és semmi.
Azám, neki ipari méretű BOSCH cucc van, zöld, kintről, Németországból. Hát az is van már 10 éves, de még mindig jó..
(#) tungsram válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Egyet értek veled mert a nagy kerúleti sebesség plussz a keletkezett hütés hiánya a lapot leégeti.. Ezért találták ki a vízhútétéses kószórúlést..
(#) tungsram válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Minden rendes ipari gépnek megvan a rendes tényleges súlya ami garantálta a biztonságos munkát is
(#) nagy hoho válasza tungsram hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Szia!
Mi van veled időnként feltűnsz 30 mp-re, aztán hónapokig csend:
(#) nagy hoho válasza mrobi hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Az ilyen fazonokat a kőbányába küldeném ott talán nem tudna kárt tenni.
(#) tungsram válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Tanfolyamra jártam és tanultam
(#) Ricsi89 válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Kb két hete vettünk egy teszkós 3000Ft-os sarokcsiszolót. 10 perc múlva leégett. Visszavittük, kicserélték és az ment azóta kb egy hetet, napi 4-5 órát is. Semmi baja. Kerítésfestés előtt le kellett fémtisztára csiszolni a kerítést és azzal csináltuk. * sokat ment, és nem lett semmi baja. Van rá fél év gari, ha annyit kibír már jó.
(#) tungsram válasza tungsram hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
A szerver miért dob le
(#) tungsram válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Számtek tanfolyamra jártam aminek semmi de semmi az égadta világon semmi haszna nem volt..
(#) tungsram válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Bocsi a de billenytűm német és ezzel nehezen tudok gépelni kivéve németúl..
(#) nagy hoho válasza tungsram hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Amit most gépeltél az nem Német billentyűs.
Számtek az jó lehet, valami banki állás?
(#) tungsram válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Igen csak kínlodok vele. Nem,banknál fogok dolgozni hanem ha sikerúl akkor oktatni fogok..Ehhez viszont még a hivatalt át kell mozgatni ami itt szép hazánkban nem egyszerú.
(#) mate_x hozzászólása Máj 7, 2012 /
 
Sziasztok!

Most jöttem meg magyar érettségiről, hát elég fura feladatok voltak
Holnap legalább matek lesz, az már számít a felvételi pontoknál, úgyhogy 100%-ot kéne belőle írnom
(#) zolika60 válasza mate_x hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Milyen fura feladatok? Féllábon ugrálva kellett énekelni? Egyébként támogatom írj a matekból 100%-ot. :yes:
(#) mate_x válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Csak amolyan irodalmas feladatok Első feladat szövegértés volt. A második részben az érvelésben a heroikus életfelfogásról vagy miről kellett írni, de még mindig ez volt a legkönnyebb( 3 feladat közül kellett választani a második részben)
(#) zolika60 válasza mate_x hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Remélem jól ment.
(#) mate_x válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Kösz. Én olyan 4-es körülire saccolom.
(#) zolika60 válasza mate_x hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Az jó. Úgy sem irodalmárnak készülsz, ha jól sejtem.
(#) mate_x válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Ha felvesznek, akkor mechatronikai mérnök szakra fogok járni
(#) zolika60 válasza mate_x hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Miért ne vennének fel? Csak hajrá! :awink:
(#) sastas01 válasza mate_x hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Akkor majdnem osztálytársam is lehetsz . Bár én maradok technikusin... Meg ugye attól függ hova jelentkeztél mechatronikára(bár gondolom Bp-re).
A matek 100 az sima ügy . Az emelt gépészettől jobban tartok.
(#) zenetom hozzászólása Máj 7, 2012 /
 
(#) zolika60 válasza zenetom hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Jó kis zene.
(#) mate_x válasza sastas01 hozzászólására (») Máj 7, 2012 /
 
Győrbe jelentkeztem, az egyetem itt van tőlem 10 perc sétára
Következő: »»   1862 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem