Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1888 / 3571
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 8, 2012 /
 
Ez is jó lett, bár egy kicsit vastagabb akácfát kerestem volna oszlopnak.
(#) tiggersoft válasza szamóca hozzászólására (») Jún 8, 2012 /
 
Hát remélem is, különben nem lesz levél... :yes:
(#) jani1987 hozzászólása Jún 9, 2012 /
 
Valami kezd nem stimmelni velem. Voltam ma horgászni, de már nincs hozzá akkora kedvem, mint évekkel ezelőtt. Valami nagyon megváltozott.
(#) zolee1209 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Ez sokmindennel és sokmindenkivel így van... Volt időszak, mikor az elektronika nem kötött le, nem volt hangulatom hozzá. Most a fórumozás van soron. Majd csak elmúlik ez is...
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Nem a Balatonon voltál? Én azóta nem járok pecázni, mióta 8 év alatt a 8-szorosára emelték a területi jegy árát!! Pedig mellette lakom, és 58 éve dobtam be először!
(#) sogitsek hozzászólása Jún 9, 2012 1 /
 
hello mindenki. szeretnék valakitől segítséget kérni, amennyiben lehetne skype-on. van egy (ha jól olvastam itt-ott) aszinkron motorom panellal és mindennel együtt. segítséget szeretnék kérni h hogyan tudnám megépíteni úgy, h hálózati áramról szépen muzsikáljon.
amennyiben valaki vállalja h segít egy totál kezdőnek, írjon egy skype nevet akár privátban és felveszem vele a kapcsolatot. ezer hála előre is.
(#) pepe091 válasza sogitsek hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Első hozzászólásoddal máris az OFF-ban dolgoztatnád az embereket.. ejj ejj..
(#) sogitsek hozzászólása Jún 9, 2012 /
 
elnézéseteket kérem, csak amint láttam itt e legnagyobb az aktivitás
(#) Eticsiga hozzászólása Jún 9, 2012 /
 
Sziasztok! hát nem tudom de szerintem másnak is volt már ilyen problémája: hogy lehet kiszedni egy olyan csavart aminek szét van menve a feje? már a vaskloridon gondolkoztam de az mindent szétszedne nem csak a csavart
(#) sogitsek hozzászólása Jún 9, 2012 /
 
én kifúrnám amennyiben hely van hozzá
(#) Eticsiga válasza sogitsek hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Ha kifúrom utána még lehet a lyukba csavart tenni?
(#) zolika60 válasza Eticsiga hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Ha ügyesen fúrod lehet. Mekkora a csavar?
(#) sastas01 válasza sogitsek hozzászólására (») Jún 9, 2012 / 1
 
Szia!
Meg tudnád, tenni, hogy a mondatokat nagybetűvel kezded és hanyagolod a szlenget(kezdő kérdések sárga négyzete/fórum szabályzat)?. Köszi
(#) sogitsek válasza Eticsiga hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
az attól függ hogyan csinálod. én úgy szoktam megoldani, h állványos fúróba a csavar méretéhez viszonyítva kb 1/3 akkora fúrószárat befogatom és áttolom rajta. azért használom állványos fúrót, h végigi a csavarban maradjak, ne rongáljam menetet a furatban. nah, miután kifúrtam, egy erre a célra készített szerszámot finoman belekocogtatok a furatba, amíg meg nem szorul, és kitekerem. a "célszerszám úgy néz ki, h egy kúp kicsi csúcsszöggel, a markolat meg egy sima keresztrúd a tetején. nekem ez beszokott jönni.
(#) sogitsek hozzászólása Jún 9, 2012 /
 
jha még elmaradt, tessék hűtő folyadékot használni bátran! nem spórolósan
ha a folysadék kárt okozna, ajánlom a baba olajat.
(#) Eticsiga válasza sogitsek hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Köszi a segítséget
(#) sogitsek válasza Eticsiga hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
nincs mit. jelezz ha sikerült
(#) Norberto válasza sastas01 hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Támogatom...
(#) zolika60 válasza sogitsek hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Kezd a mondatokat nagybetűvel, mert úgy jobban néz ki és itt ez a divat. :yes:
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Zsáka az piszok messze van onnan. Én a Balatonon? Csak a hírekből tudom hogy néz ki.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Azé' 1920 óta nincsenek olyan :rinya: nagy távolságok kis hazánkban.
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Nem a távval van a baj, hanem az anyagi korláttal. Ha lehet most nem mondom meg mennyiből élünk. Anyám rokkant nyugdíjas-özvegy, én frissen végzett munkanélküli.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Mi a szakmád? A stopp meg a bringa nem olyan drága. Persze igen messze vagy. Legalább két nap bringával, hacsak nem vagy versenyző.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Egy boldogabb korban (Nagyfaluból), jártunk a Gyomai-Siratóra, Körösökre (Fekete,- Kettős,-Hármas), Tisza (Tiszalök, Gulács/Igonya/, Tiszabecs, Kisköre) de már nem "fussa".
(#) storm hozzászólása Jún 9, 2012 /
 
Kinek mi a véleménye a mostanában esedékes 'nagy' viharokról meg szupercellékról meg hasonlókról? Tényleg komoly vagy csak unatkoznak az emberek?
(#) kokozo válasza storm hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Szerintem túl sok filmet néznek az emberek..
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Most néztem merre van Zsáka, Tőletek 4 km-re folyik a Berettyó , ott nem lehetne horgásznod? Egyébként sokat jártam a környéken. Vannak barátaim Berettyóújfaluban, jártam a Keletire horgászni vagy tíz éven keresztül. De a környéken szinte minden település környékén van horgásztó.
Tudom az anyagiak. De vannak vad vizek, vagy voltak mert pár éve már nem voltam és nem tudom most mi van.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Kerskedő és középfokú vegyipari technikus.
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Ha tudni akarod: le van rabolva minden. Konkrétat nem mondok, mert akkor annak rasszista hangja lenne.
(#) pepe091 válasza kokozo hozzászólására (») Jún 9, 2012 /
 
Ha Ilyen vagy esetleg ilyesmi jegek hullanának rád akkor majd nem ezt mondanád.

Vagy egy ilyen közelítene feléd. Ne becsüljétek le a természet erejét!
Következő: »»   1888 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem