Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK terv ellenőrzése
 
Témaindító: Paso, idő: Okt 4, 2005
Lapozás: OK   85 / 199
(#) WaRL0 válasza kokozo hozzászólására (») Szept 29, 2012 /
 
Tervezésnél minden alkatrészt mértem.
(#) kokozo válasza WaRL0 hozzászólására (») Szept 29, 2012 /
 
Akkor viszont biztos jónak kell lennie!
(#) WaRL0 válasza kokozo hozzászólására (») Szept 29, 2012 /
 
Még egyszer köszönöm a segítséged.
(#) kokozo válasza WaRL0 hozzászólására (») Szept 29, 2012 /
 
Kicsit összébb nyomtam ne legyen akkora. Ha az induktivitásod nagyobb mint amekkorát én terveztem akkor azt módosítsd még.
(#) WaRL0 válasza kokozo hozzászólására (») Szept 29, 2012 /
 
Köszönöm. Igen a induktivitásom jóval nagyobb. Csatoltam a módosítottat.
(#) kokozo válasza WaRL0 hozzászólására (») Szept 29, 2012 /
 
Hány amperes ez a tekercs? így helyileg van vagy 10
(#) WaRL0 válasza kokozo hozzászólására (») Szept 29, 2012 /
 
Nem tudom, mivel az e-shop nem tüntette fel, de csak ekkorát találtam megfelelő induktivitásban.
(#) kokozo válasza WaRL0 hozzászólására (») Szept 29, 2012 /
 
Akkor is hatalmas Csak hogy lásd mekkorának kellene lennie :Bővebben: Link
az 1,8A-es méretei: Átmérő: 11 mm Hossz: 26 mm
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2012
(#) WaRL0 válasza kokozo hozzászólására (») Szept 29, 2012 /
 
Hát hatalmas. 1mm vastag litzével van megtekerve egy négyzet alakú ferrit mag.
(#) kokozo válasza vipera1997 hozzászólására (») Szept 29, 2012 /
 
Újraterveztem mert a gnd-k nem voltak jók és így az egész rossz volt.. Nézd át hogy jó e mert nem volt rá sok időm és lehetnek benne hibák..

stk402-70.lay
    
(#) Benji1992 hozzászólása Okt 14, 2012 /
 
Sziasztok!
A csatolt kapcsolás nyákját valaki leellenőrizné ha nem nagy gond?
Előre is köszi!
Üdv Benji
(#) kokozo válasza Benji1992 hozzászólására (») Okt 14, 2012 /
 
Szia! Jónak tűnik, bár eléggé szét lett húzva. Mellékelem az én verziómat hátha lehet tanulni belőle.

nyak.JPG
    
(#) kaqkk válasza kokozo hozzászólására (») Okt 14, 2012 /
 
Miért nem használjátok a teliföld opciót ? Gondolom a sprint is tudja ! Sokkal szebb lehetne a panel és szabadabban lehet elhelyezni a gnd re kerülő alkatrészeket. Egyébként korrekt a nyák jól néz ki ..
A hozzászólás módosítva: Okt 14, 2012
(#) kokozo válasza kaqkk hozzászólására (») Okt 14, 2012 /
 
Szia!
Ezen ne múljon.. Bár egy képet átrajzolni teliföldelt rajzról sokkal nehezebb mint így, és amikor átrajzolja akinek kell, 2 gombnyomás a teliföld bekapcsolása.
(#) vicsys válasza kokozo hozzászólására (») Okt 14, 2012 /
 
Bocs, hogy belevau... Mi a manóért használjátok az alapértelmezett 0,4-es távolságot a teliföldnél? Én mindig megnövelem 0,9...1-re, hogy ne legyen zárlat.
(#) niedziela válasza vicsys hozzászólására (») Okt 14, 2012 /
 
Hi,

0.4 -nél miért lenne zárlat ?
---
kokozo a full GND-nél miért huzalozod le külön a GND-t ?
(#) vicsys válasza niedziela hozzászólására (») Okt 14, 2012 /
 
Koszolódik a panel, lefolyik az ón (főleg kiforrasztásnál), esetleg átüt, stb...
(#) kokozo válasza vicsys hozzászólására (») Okt 14, 2012 /
 
Nembaj hogy belevauvau, sőt .. De mint írtam azért képként teszem fel, hogy akinek kell az le tudja másolni legyen bármilyen progija is! A teliföld átrajzoláskor szerintem zavaró lehet átrajzoláskor, és amikor kész van teliföldelheti mindenki a kedvére.

niedzeila: Azért mert teliföld nélkül tervezem és ott nem árt tudni, hogy mi hová megy, és miután teliföldelem utána lehet de nem muszáj törölni a vezetősávokat, amiket amúgy is a teliföld eltakar így akár maradhat is!
(#) vicsys válasza kokozo hozzászólására (») Okt 14, 2012 /
 
Még egy vaúúúúú. A teliföld pad-jainél nem lenne jobb thermal pad-et használni? Így a nagy felület miatt, nehéz forrasztani.
A hozzászólás módosítva: Okt 14, 2012
(#) kokozo válasza vicsys hozzászólására (») Okt 14, 2012 /
 
De jobb lenne.
(#) Benji1992 válasza kokozo hozzászólására (») Okt 14, 2012 /
 
Köszi szépen a segítséged. Jól néz ki nagyon a tied.
(#) villanyipi hozzászólása Okt 14, 2012 /
 
Üdv!
Építenék 4 darab modult tda1905 ic-vel de a pdf-ben szereplő rajzban nincs benne a mute funkcióhoz kellő ellenállás helye valamint a potenciométer sem ,és nem is nagyon megy a fejből nyákrajz átszerkesztés eagle-ben a pad-eket nem tudom hogy kell megoldani) ha valaki segítene kiegészíteni nagyon hálás lennék akár egy kis szájbarágós oktatás se jönne rosszul, de nem akarok terhére lenni senkinek csak jól jönne nagyon a kiegészített rajz .
köszönöm előre is a rámpocsékolt időt
ipi
(#) kokozo válasza villanyipi hozzászólására (») Okt 15, 2012 /
 
Szia! Melyik verzió kell a sok közül mert mutésből is van vagy 4.. A poti meg azért nincs rajta, mert azt ki szokták vezetni a doboz elejére, és vezetékkel kötik össze.
(#) villanyipi válasza kokozo hozzászólására (») Okt 15, 2012 /
 
Üdv
figure 22-esre gondoltam, de nem értem miért is poti eddig úgy tudtam, tapasztaltam hogy mute esetleg ellenállás hogy a feszt beállíthassam kapcsoló és GND, akkor itt ezt most a változatos tápfeszek miatt kell így építeni?
(#) kokozo válasza villanyipi hozzászólására (») Okt 15, 2012 /
 
Na ezért kérdeztem hogy melyik verzió kell Ennél a verziónál ha jól nézem a 4-es lábra kötött feszosztó és buffer kondi határozza meg a késleltetési időt (késleltetett némítós verzió) a poti meg a hangerő poti. Ha az 5-ös lábra nem megy hanghullám akkor indítja a 4-es lábon a kondi feltöltését, de lehet hogy tévedek.
(#) villanyipi válasza kokozo hozzászólására (») Okt 15, 2012 /
 
Na most van az hogy végleg belezavarodtam a dologba
(#) kokozo válasza villanyipi hozzászólására (») Okt 15, 2012 / 1
 
Na mindegy azért itt egy verzió. Sprint layout-om van csak, majd átrajzolod a sajátodba, És direkt nincs Teliföld mielőtt valaki szóvátenné

nyak.JPG
    
(#) villanyipi válasza kokozo hozzászólására (») Okt 15, 2012 /
 
Köszi szépen amúgy nekem is van ám layoutom is meg eaglem is csak még a bonyolítások nem mennek valahogy én nem látom át így a dolgokat vagy nem tudom de még egyszer köszi
(#) kokozo válasza villanyipi hozzászólására (») Okt 15, 2012 /
 
Nincsmit!
(#) Benji1992 hozzászólása Okt 16, 2012 /
 
Sziasztok!
Ismét egy kis ellenőrzés kellene illetve ha van valakinek jobb nyákja ha nem baj közzétehetné. Az első kapcsolás az mono volt ezért az a nyákon sztereóra lett tervezve.
Előre is köszi!
Üdv Benji
Következő: »»   85 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem