Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   12 / 3571
(#) kobold válasza gtk hozzászólására (») Nov 29, 2007 /
 
Minden alkotás nagy, aminek örül az alkotója, pláne, ha egyedül csinálja...
Kernelben még sosem turkáltam Linux-om nincs is, az egyik padi gépen fut Unix SVR4, azt nyaggatom néha, de főleg az X részét. Pár év Win után hihetetlen furcsa volt elsőre (főleg, hogy a miért nem jó a pad című feladványt kellett megoldanom), egy napig csak jegyzeteltem a man-oldalakból, hátha valamelyik parancsomat el is fogadná már végre
uC még csak PIC volt a kezemben, az is csak asm-ben, gyorsabban felfogtam, mint a c módszert. Nem túl sokat pakoltam össze eddig, húsz körül, mármint kész áramkört, de ha ráérek, napokig szívatom magam semmire nem jó ötletekkel.
(#) sound.man hozzászólása Nov 29, 2007 /
 
Kedves gábor4881 nem akarod magad megmutatni?? Kíváncsi vagyok rád.....
(#) mokus válasza kobold hozzászólására (») Nov 29, 2007 /
 
hű akkor te voltál az a prog.hu -n egy topikkal
(#) gtk válasza sound.man hozzászólására (») Nov 29, 2007 /
 
Verekedes keszuloben?
(#) sound.man válasza gtk hozzászólására (») Nov 29, 2007 /
 
Nem....
(#) kobold válasza mokus hozzászólására (») Nov 29, 2007 /
 
Az évek során többel is... Vagy egy hete kértem meg az ottani modot, hogy törölje a regemet, profilostul, mindenestül. hihetetlenül elegem lett abból, hogy minden kérdésre van egy jószándék, meg tíz fika, még olvasni se nagyon szerettem, ha közöm sem volt hozzá, akkor sem.
Egyébként én is gyanakodtam rád
(#) Gery válasza sound.man hozzászólására (») Nov 29, 2007 /
 
Mia feltörték az oldaladat? De kivolt az és minek?
Mostmár akkor énis vigyázok a fórumon, bár nekem se oldalam és nemsokra mennek a cuccamal de azért mégis...
(#) sound.man válasza Gery hozzászólására (») Nov 29, 2007 /
 
Oldalamat nem csak a mail címem..... Inkább az oldalamat törték volna fel... Bár már ki tudja lehet azt is megnézegette az én szemszögemből
(#) mokus hozzászólása Nov 29, 2007 /
 
Fejlesztési ötlet Topinak:
Ájkúteszt
Talán belépési szűrő lehetne ide

(vicc persze csak!)
(#) Norberto válasza gtk hozzászólására (») Nov 29, 2007 /
 
Marci bácsit meg lehet találni Müszi egyik cikkében itt az oldalon...asszem, talán az egyik cikk utolsó oldalán van említve a neve...
(#) kobold válasza mokus hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
Végigcsináltam, de melyik végeredmény mit jelent? Valami szórás szerint számoz háromfélét...
(#) titi válasza kobold hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
na erre én is kíváncsi lennék...
(#) kobold válasza titi hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
Azt írta, nincs kalibrálva a szoftver. Már rosszul hangzik: kihez kalibrálnák, és vajon hogy osztják fel a sávokat, a további egyedek besorolásához?
Ráadásul ha váltogattam a szórás vagy mi értékét, az alsó besorolás is elcsúszott.
Annyi IQ-m sincs, hogy a tesztet megértsem :no:
(#) csamimaci válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
Szevasz!Merre eset olyan sok hó
(#) szabi83 válasza csamimaci hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
szeva

nagykanizsa, de már elolvadt
(#) valve válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
Horol van szo? Jol hallom? Nalunk ma reggel pilinkelt, mire lementem kajaert arra mar apro jegek hullottak,.. Es meg mindig es mindig es meg mindig,.. Azthicem, Nagggyon hideg tel lecc nalunk, meg a ho sem fog elmaradni,..

Sizett mar valaki az iden? Nalunk mar mennek a sipalyak, mar lenyomtam 20km -ert,..
(nem januarban hanem most novemberben )
(#) Moderátor hozzászólása valve hozzászólására (») Nov 30, 2007
 
Idézet:
„Azthicem,”
Idézet:
„lecc”

:violent:
(#) valve válasza (») Nov 30, 2007 /
 
"Azthiszem, lessz" Még szokom,.. Arra gondoltam, hogy felcserélem a "c" az "s" -el, de mire jobban meggondoltam a "c" helyére nem tehetek két betüt "s és z", meg van szimpla "sz" és hosszú "ssz"

Ha valakinek van valami ötlete, hogyan lehetne gondolatolvasó billentyűzetet építeni 'fából -> vaskarika' módra, akkor az ne`tartsa magába!
10:14kor írtam, hogy havazzik,...
13:33kor írom, hogy már a város közt is 11cm hóréteg van :yes:
(#) mokus válasza valve hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
Viruális, asztalra (amin a monitor van) vetített egyedileg definiálható billentyűzet?
Ha jól tudom létezik, láttam is már valamelyik magyar aukciós oldalon!
(#) Peti_85 válasza valve hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
Az lessz az egy "sz", és mindig is annyi lesz...
(#) Szárnyas válasza valve hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
Viszont a pilinkel az szép, ezt a szót még nem hallottam.
Sajnos itt az alföldön nem sok sípálya üzemel, legfeljebb a Tisza gátról tudnék lecsúszni.
(#) valve válasza Peti_85 hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
Izé ne, szóval; "Az adjekció (görögül katapleonaszmon, latinul adiectio, jelentése hozzátoldás, bővítés) a retorika egyik stílusalakzatokat létrehozó művelete. Egy új, addig a jelenségegészhez nem tartozó alkotórész, nyelvi elem hozzátoldása az egészhez. A bővítés, a kiegészítés a nyelv valamennyi szintjén érvényesülhet."

Tehát; a "lesz" szó használható "lessz" -ként is, ha érzékeltetni szeretnénk a hangsúlyt a mondatban vagy a többletet,.. Vannak esetek mikor a mondat közepére nem írhatunk felkiáltást vagy "!" -jelet,..
Akkor használhatjuk egyes szavak "adjekció" -ját,..

Szárnyas; Köszönöm! Bárcsak engem illetne ;o)) Vannak a Magyar vagy Székely nyelvnek különlegességei, vagy tájszolásai?!,..

Udv; Imre,..
(#) kobold válasza valve hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
Hoppá... Ez nem semmi hsz lett
(#) gtk válasza valve hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
Vannak hát

Én a pilinkel -t pilinkél formában ismerem.

Szép estét mindenkinek.
(#) valve válasza gtk hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
En is úgy! Csak nem használtam ékezetet abban a hsz -ben,..
(#) tszaboo válasza kobold hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
A lényeg az, hogy a népesség iq-ja 100-as legyen. így van kalibrálva a teszt. Ezen bellül az elosztást úgy lehet állítani, hogy mennyire legyen csúcsos a gauss görbe, ami a népességet szimbolizálja. Mondjuk ha a 15-ös elosztást nézzük, az emberek 3%-a van 129 felett(ez a mensa level), ha a 24-esset, akkor ugyanez 146 környékén van. Tehát a lényeg, hogy mennyire vagy közel a normalhoz vagy a very stupidhoz, vagy a mensa-hoz. Egyébként a korábbi tesztjeim alapján a 24-es elosztás volt legközelebb. Viszont extrém magas és extrém alacson értékeknél a legtöbb teszt nem megbízható. De aki eddig el bírta olvasni azt amit írtam, az nem lehet extrém alacson, egyébként meg grat
JA és köszi a linket, imádok ilyeneket kitöltögetni.
(#) Sergei hozzászólása Nov 30, 2007 /
 
srácok nem tudja közülletek valaki hogy egy 4.7gigás iso fájlt hogyan lehet kettédarabolni?
(#) szabi83 válasza Sergei hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
total commanderrel pl

mért kell kettő db -ba??
(#) Sergei válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
total commanderem van.sajna nem fér rá dvd lemezre az adat
(#) szabi83 válasza Sergei hozzászólására (») Nov 30, 2007 /
 
persze, ha kiírnád akkor ráférne....
Következő: »»   12 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem