Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   5 / 682
(#) kristikoma hozzászólása Okt 28, 2013 /
 
Odaadnék valakinek egy Orion AR 321-es roncsot. Hangszóró hiányzik belőle, a csövek, meg a hátlapja. Próbacsövekkel, meg próbahangszóróval működött, de kontaktos a hullámváltója, ezért nem foglalkoztam vele. Személyesen adnám át, nem postáznám.
(#) endrusz válasza kristikoma hozzászólására (») Okt 28, 2013 /
 
Szia ! Engem érdekelne ha meg van még. Úgy egy héten belül megyek Gyulára, akkor beugranák érte. üdv pali
(#) kristikoma válasza endrusz hozzászólására (») Okt 28, 2013 /
 
Jó, rendben, elviheted. Küldök privát üzenetet is.
(#) tiva77 hozzászólása Okt 28, 2013 /
 
sziasztok!

Videoton Super Color tv ingyen elvihető. Bekapcsolás után 10-15percig nem jó a kép ,de utána jól működik.

Van egy 72cm képcsőves Videoton tv is ami sajnos nem működik.Állítólag táphibás én idő hiányában nem nagyon foglalkoztam vele . Ez is ingyen vihető.

Vannak pár db TV panelem is amiket felajánlok ingyen elvitelre ha esetleg kell valakinek alkatrésznek.

üdv: Tivadar
(#) zolika60 hozzászólása Nov 9, 2013 /
 
Sziasztok! Ma voltam a szomszédom padlásán az antennát javítani. Ott egyszer csak megláttam egy Terta 325-ös rádiót. Húszon éve a padláson van, a doboza kissé kopottas, belepte a por, de minden alkatrésze megvan. Állítólag működött amikor felkerült, és most jön a lényeg megkérdeztem, ha valaki szeretné elviheti. Postázni nem szeretném, de vihető innen Valkóról, vagy esetleg Budáról. A IX. kerületben dolgozom oda felvihetem.
(#) color válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Szia!
Engem érdekel de sajnos vidéken lakom.
Ha fel tudnád vinni a munkahelyedre és pesten járok elhoznám ha megoldható.
Privátba küldj telefon számot és felhívlak.
Köszönöm
(#) zolika60 válasza color hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Rendben, akkor a tiéd. Megy privát.
(#) Bakman hozzászólása Nov 9, 2013 /
 
Tűzriasztó rendszer modernizálásából visszamaradt tűzjelzők ingyen elvihetők.....

-elkelt-
A hozzászólás módosítva: Nov 9, 2013
(#) zolika60 válasza Bakman hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Ez gyors volt. Akár ki is vehetted volna.
(#) Bakman válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Törölni is lehet egy hozzászólást? Nem tudtam, nem vagyok olyan masszív fórumozó itt.
(#) dolargaan válasza Bakman hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Már így is csak a töredéke van itt az eredetileg leírtaknak. De jó látni, hogy a kidobásra szánt holmik esetleg hasznosulhatnak.
(#) Bakman hozzászólása Nov 10, 2013 /
 
Hálózatok modernizálásából kidobásra ítélt négy megmentett switch ingyen elvihető. Két db. D-Link DES-1008D és két db. Netgear FS108. Mindkettő működött a kiszerelés pillanatában, azóta nem próbálgattam őket. Fontos! Tápegység egyikhez sincs (a helyszínen speciális tápról ment, az maradt a rendszerben). A D-Link-ek és a kissebbik Netgear 7,5 V/1 A, a nagyobbik 12 V/1,2 A hatására érzi jól magát.

Ha viszed, az összeset vinned kell, itt csak a helyet foglalja. Lelőhely: Bács-Kiskun, Dusnok. Holnap reggel megyek Bajára, útközben is át tudom adni, illetve kedden M9 - M6 - M0 - M1 útvonalon elhagyom az országot pár napra, ott is megkaphatod ha nem kívánsz nagy kitérőt az autópályákról (lehajtó + max. 500 m). Postázni csak akkor fogom (a "vevő" költségére), ha személyesen nem jelentkezik érte senki, mert az összértékük ebben a formában kb. a feladási díjjal vetekszik.

Érdeklődni itt a topikban vagy privát üzenetben.

switch.jpg
    
(#) Bakman válasza Bakman hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Elkelt.
(#) Gafly hozzászólása Nov 11, 2013 /
 
Műhely berendezéshez (elsősorban) két masszív (50-es évek, van benne anyag bőven) bútordarab:
- Kétajtós szekrény
- Sok fiókos, polcos (nem is tudom minek nevezzem, legyen talán) komód, hobbi célra ideális

Kőbányáról lehetne elvinni.
Amint mondtam, van benne anyag, nem a mostanság divatos lapraszerelt vacak. Viszont a harmadik emeleten van

Érdeklődés esetén holnap tudok linket feltenni.
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Nov 12, 2013 /
 
Itt vannak az ígért linkek:
- kétajtós szekrény
- fiókos szekrény
Szerintem az a fiókos nagyon király
(#) _vl_ válasza Gafly hozzászólására (») Nov 12, 2013 /
 
Az Aho-Sethi-Ullmann könyv a másik hirdetésedben aktuális (még)?
(#) Gafly válasza _vl_ hozzászólására (») Nov 12, 2013 /
 
Fogalmam sincs (nem én hirdetem).
(#) ronin75 hozzászólása Nov 12, 2013 /
 
Bakman kolléga által felajánlott switch-ek további gazdákat keresnek (3db).

Privátban jelentkezzen nálam akinek kell.
(#) dB_Thunder válasza ronin75 hozzászólására (») Nov 12, 2013 /
 
Engem érdekelne a nagyobbik netgear, ha....
Rosszabb esetben a kisebbik, de ahogy nézem egy a típusuk.
A hozzászólás módosítva: Nov 12, 2013
(#) drdodi hozzászólása Nov 23, 2013 1 /
 
Sziasztok!
Van 4 db gyári építésű Quad 405 végfok és egy toroid trafó ingyen.
Sülysápon vagy Budapesten átvehető.
(#) Doncso válasza drdodi hozzászólására (») Nov 23, 2013 /
 
Stipistopp!!
(#) Pisti27 hozzászólása Nov 23, 2013 /
 
Sziasztok!Van pár vegyes alkatrészből álló csomagom,Régebbi kondik,kapcsolók ellenállások....Ha valakit esetleg érdekel jelezze.
(#) drdodi hozzászólása Nov 23, 2013 /
 
6 db videó mechanika valakinek?
(#) Bakman válasza drdodi hozzászólására (») Nov 23, 2013 /
 
Helyileg hol vannak?
(#) Pisti27 hozzászólása Nov 23, 2013 /
 
A vegyes alkatrészek elkeltek!
(#) dyrac hozzászólása Nov 23, 2013 /
 
Kedves drdodi!

Még kezdő vagyok az erősítők terén, viszont szivesen kipróbálnék egy ilyen készüléket, tapasztalódni és a hangja miatt. Ha megvan még, én elmennék érte, értük.
(#) tiva77 hozzászólása Nov 23, 2013 /
 
ziasztok!

Videoton Super Color tv ingyen elvihető. Bekapcsolás után 10-15percig nem jó a kép ,de utána jól működik.

Van egy 72cm képcsőves Videoton tv is ami sajnos nem működik.Állítólag táphibás én idő hiányában nem nagyon foglalkoztam vele . Ez is ingyen vihető.

Vannak pár db TV panelem is amiket felajánlok ingyen elvitelre ha esetleg kell valakinek alkatrésznek.

üdv: Tivadar
(#) attila1 hozzászólása Nov 23, 2013 /
 
Sziasztok!

Jó,hogy ráakadtam erre a topicra...

Nos nekem is lenne ,,néhány" régóta félre tett donornak való dolog. CanonIP 2000-es nyomtató,szerintem mindene megvan,de darabokban van.Illetve crt-s pc monitor alaplap,talán néhány kondi hiányzik róla,amúgy működött szétszedés előtt.És még működő beltériegység,videómagnók,dvd lejátszók,asztali cd játszók...De körbenézek ha érdekel valakit,hogy mi van elfekvőben.
Átvétel Veszprém,Nemesvámos,Csopak,Balatonfüred-Arács-részen...
Üdv!!
(#) mikrokapcsolo válasza attila1 hozzászólására (») Nov 23, 2013 /
 
Helló! Engem esetleg ilyen kis monitor érdekelne, amin van AV bemenet, ha olyat találsz, és működik is, akár fizetek is érte.
(#) zolika60 válasza dyrac hozzászólására (») Nov 23, 2013 /
 
Ha nem használod a Válasz gombot ami a hozzászólás fejlécén van, honnan tudható, hogy kinek válaszoltál? Még ha bele is írod a nevét, nem biztos, hogy feltűnik neki.
A hozzászólás módosítva: Nov 23, 2013
Következő: »»   5 / 682
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem