Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   23 / 675
(#) nyamnyam hozzászólása Feb 21, 2015 /
 
Postaköltség ellenében ingyen elvihető !
(#) Gabó válasza nyamnyam hozzászólására (») Feb 21, 2015 /
 
A nyomtatók és a terminálok érdekelnének(kupac2.jpg)! Részletek püben?
A hozzászólás módosítva: Feb 21, 2015
(#) IQNUKU válasza Lázár Péter hozzászólására (») Feb 21, 2015 /
 
Szia!

Engem érdekelnének a forgatógombok!
Tudnád postázni? Természetesen az én költségemre!
Mi kellene helyette? Van nálam kismillió kacat!
(#) joszku válasza nyamnyam hozzászólására (») Feb 21, 2015 /
 
"Kupac1" és a fóliázó érdekelne! Megy pü.
(#) nyamnyam hozzászólása Feb 21, 2015 /
 
A cuccot elvitték !! Köszönöm az érdeklődést .
(#) Lázár Péter válasza IQNUKU hozzászólására (») Feb 21, 2015 /
 
Szia, nem postázom annyit nem ér az egész.
(#) Sufniboy hozzászólása Feb 22, 2015 /
 
Aki el jön érte Zuglóba az ingyen elviheti a képen látható gépházat.... Hibája csak annyi, hogy a kisfloppinál és a dvd helynél hiányzik a takaró műanyag...
(#) doktor válasza Sufniboy hozzászólására (») Feb 22, 2015 /
 
Szia!

Jelenkeznék érte.
(#) Stadi hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
A következőkben néhány, számomra feleslegessé vált tárgyról töltök fel képeket. Átvételi lehetőségek: munkanapokon 9h-17h között Budapest, egyéb időben Maglód. Postai díjszabás szerinti postaköltség fejében postázás lehetséges. (Részletek majd PÜ-ben.) Jelentkezés: itt a topikban.

Első kacat: WAECO 24V-os inverter. Hibája: 230V-os aljzat műanyag része el van repedve, szivargyújtó dugó hiányzik (beépítve volt használva). Egyébként működőképes a kütyü.
(#) Stadi hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
Hátha valakinek a retró hajszárítójából pont ez hiányzik:
(#) furko válasza Stadi hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Az inverter érdekel. Ment pü.
(#) Stadi hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
6 db. VGA-HDMI kábel. Vihető darabonként is, vagy egyben az összes. Mielőtt kérdésként felmerülne: állítólag létezik olyan speciális videokártya, ami a HDMI csatlakozóján képes az analóg jeleket is kiküldeni. Azokhoz lehet e kábeleket használni. Vagy szétvágva, egyéb kreatív célokra. Hossz kb. 1,5m/db. Azt sajnos nem tudom, hogy maga a kábel hány eres.

vga-hdmi.jpg
    
(#) Stadi hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
AE-404N típusú 4 Ohm-os ovál hangszóró. Lehetőleg olyanoknak, akik fel tudják használni, pl. régi készülékek felújításához. 3 db. van, az egyik egészen újszerűnek néz ki.

Első.
(#) pic13 hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
Ingyen elviheto a müködöképes ultrasonic!
Érdeklödés privátba!
(#) kocsgab002 válasza pic13 hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Idézet:
„És ami fontosabb, ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!”
(#) Laslie válasza pic13 hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Engem érdekelne. Ha pesti vagy, akkor személyesen is át tudom venni.
(#) pic13 válasza Laslie hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Kulfoldi vagyok!
(#) Laslie válasza pic13 hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Hm... Így sajnos postával már nem éri meg. Azért köszi.
(#) joszku válasza Stadi hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Érdekelne az inverter ha megvan még!
(#) feccus hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
A vga-hdmi kábel érdekelne írtam pü-t.
A hozzászólás módosítva: Feb 23, 2015
(#) boldogblog válasza Stadi hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Szia!
Nekem kellenének a hangszórók. Régi rádiók felújításához használnám.
Köszi!
(#) Stadi válasza boldogblog hozzászólására (») Feb 24, 2015 /
 
OK, akkor a többit pü-ben megbeszéljük.

Többieknek:

Köszönöm az érdeklődést, inverter egyelőre foglalva furko-nak.
(#) Sufniboy hozzászólása Feb 25, 2015 /
 
A számítógép ház lefoglalva Józsinak....
(#) granpa hozzászólása Feb 25, 2015 /
 
Szevasztok!
HP Photosmart 7760 nyomtató (elakadt a patronos tengely). SONY 4 fejes SLV-X 500 (hátul SLV-X 533 MX számú) videó magnó (lehet csak bizti hiba). Ingyen elvihető, akármikor Zuglóból. Van még egy Lexmark (vagy hasonnevű) nyomtatóm, az is.Megírom a típusát, ha elővettem.
(#) miertcsak válasza granpa hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Szia!
Engem érdekelnek a nyomtatók is és a magnó is. Email-ben egyeztetünk címet, ahová mehetek érte. (Persze csak ha én kapom.
További szép napot!
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2015
(#) kameleon2 hozzászólása Feb 25, 2015 /
 
Sziasztok! Az az igazság, hogy nagyon sok "lom" gyűlt fel az évek során. Jó része ingyen vihető, vagy cserealap is lehet. Van Videoton TS 4329 TV két távirányítóval, Rex Rotary 7215RE fénymásoló (nem játékszer 1m2 terület kell neki) A4, B4 tálcákkal, tartalék fényérzékeny hengerrel és kb 4000Ft-os festékutántöltési lehetőséggel, ami költséghatékonnyá teszi, de sajnos egy kis törődést igényelne. Ha kell megvan az eredeti márkaszerviz is, akik javították (barátok). Van még rengeteg trafó, ménkű nagy orosz diódák hűtőbordákkal. Lézer és hőpapíros fax TR PIF III teljesítmény hanggenerátor (teljesen üzemképtelen volt, most a generátor része már megy, Attenuátort kilopták belőle). Ha nem kell senkinek, megy a kukába. A Helyszín Biatorbágy.
(#) illesoszkar hozzászólása Feb 25, 2015 /
 
Engem a diódák érdekelnek ment Pü
(#) granpa válasza miertcsak hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Nyertél! Írj!
(#) ronin75 válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Szia, a TR PIF érdekelne.
(#) _BiG_ válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Szervusz!
A "rengeteg trafó" érdekelne, csak pár szóban, hogy milyenek?
Következő: »»   23 / 675
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem