Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   691 / 972
(#) Csupasz válasza Orbán József hozzászólására (») Ápr 1, 2015 /
 
Gratulálok! Van benne ugyan egy kis Rejtős beütés....
(#) szamóca hozzászólása Ápr 2, 2015 /
 
Most olvastam. "Keresem azt a céget, aki autóba építi be a fa hangfalakat"
(#) kérdező hozzászólása Ápr 2, 2015 /
 
Hát, én maradok katódsugárcsöves TV-nél... És a macskának is kényelmesebb lesz.

tvmacska.jpg
    
(#) nagym6 válasza kérdező hozzászólására (») Ápr 2, 2015 /
 
Frakk véletlenül kifutott a katódsugárcsöves tévéből. Vissza kellene segíteni, de már lapos LCD-s van. Nem fér bele. Jön majd új laposmacska sorozat Frakk helyett.
A hozzászólás módosítva: Ápr 2, 2015
(#) kala1982a hozzászólása Ápr 4, 2015 /
 
(#) Hetope hozzászólása Ápr 5, 2015 /
 
Kék erdőben jártam zöld
ibolyát láttam
húú de be b@sztam
(#) Csupasz válasza kala1982a hozzászólására (») Ápr 5, 2015 /
 
Ez régi poén, mi így az alkoholos befolyásoltság megfelelő szintjét szoktuk ellenőrizni!
(#) szamóca hozzászólása Ápr 13, 2015 / 1
 
(#) kala1982a válasza szamóca hozzászólására (») Ápr 14, 2015 /
 
Vannak ilyenek. Az alábbi linken egy vezeték nélküli keverő látható
Bővebben: Link
(#) zsoltee0001 válasza szamóca hozzászólására (») Ápr 15, 2015 / 1
 
Én ezt sose értettem, hogy veszettül csavargatnak mindenféle potmétereket (közbe a zene változatlan) ennyi erővel kazettás magnóról is szólhatna.
Bár igaz én nem értek a zenéhez, nekem már a sokak által épített füles erősítő is egy meg nem érthető és valami földön túli eszköz
(#) zenetom válasza szamóca hozzászólására (») Ápr 15, 2015 /
 
És az a szörnyű, hogy ez egy bő félmilliós, a piacon elérhető legjobb lejátszó, és jutubon, meg mindenhol csak azt látni, hogy teljesen felesleges, mert csak a play, meg sync gombot használják. Persze tisztelet a kivételnek: Bővebben: Link.
(#) BEMcorp válasza szamóca hozzászólására (») Ápr 16, 2015 /
 
Igenis menő, kicsit Jean Michel Jarre-t utánozza, csak ő láthatatlan infralézer-sugarakat 'tapogat', sőt tovább is fejlesztette, mert tekergetni is tudja a fényt...
(#) zoly15 válasza zenetom hozzászólására (») Ápr 20, 2015 /
 
Igen tud a srác :-O
(#) Gafly hozzászólása Ápr 20, 2015 /
 
Nem boci!
Idézet:
„Csak van valami munkátok nekem. Olyan, hogy nem mindennap járnék ki, szeretem otthon tölteni a hétvégéket, ünnepeket, néha becsúszna egy–egy hétfő, vagy valami random szerdai buli, ez gondolom nektek nem gond. Azért vagyok ilyen bevállalós kedvemben, mert nagyon kéne a pénz. Én most annyira kivagyok, hogy képes lennék elmenni dolgozni is a pénzért.”
(#) q765 hozzászólása Ápr 25, 2015 /
 
(#) zolika60 válasza q765 hozzászólására (») Ápr 25, 2015 /
 
Milyen olcsó. A bolondnak is megéri.
(#) (Felhasználó 46585) válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 25, 2015 /
 
Először azt hittem, hogy ez valami parfűm... még jó, hogy nem euróban van az ára... aztán eszembe jutott, hogy a minap a Tesco-ban akartak rám sózni egy drogériányi készletet, egész olcsón.. a kis csaj elkezdte mondani ( hadarni ) hogy ez milyen jó, mert a hölgyek a dekoltázsukra fújják és stb. Mindárt mondtam neki, hogy akkor fújja a sajátjára, mert élőben szeretném tesztelni. Nem akarta. De viszább vett a lendületből. Persze, körben már kezdtek röhögni... Azt mondta, hogy a barátja nagyon szereti... Mindjárt megkérdeztem, hogy milyen íze van, mert én egy dekoltázst nem csak szagolgatni szeretek... és sosem tetszett a parfűmök kesernyés íze... ezután már nem akart semmit sem eladni nekem... de amikor visszafele jöttem a vásársziból, akkor odaköszönt... nos, ezt is munkának nevezik...
(#) (Felhasználó 46585) válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Ápr 25, 2015 /
 
Ez érdekes és talán ugyanolyan, mint amikor a fiam gépel. Én csak azt hallom, hogy egyfolytában klattyog a keyboard, szünet nélkül. Mindig azt hittem, hogy baromi gyorsan tud gépelni. Mind a két ujjával. .. Aztán egyszer megfigyeltem és rájöttem a titkára. Gépel valamennyit és míg vár a végrehajtásra, addig is klófolja a billentyűket... hát, így nem nehéz egybefüggőnek hallani... Tény, hogy évente szétvert egy komplett billentyűzetet.
A hozzászólás módosítva: Ápr 25, 2015
(#) kala1982a hozzászólása Ápr 27, 2015 1 /
 
Ez a fegyver káros a kezelőjére is Hogyan lehet így fordítva befűzni? Nem bolondbiztos?
Bővebben: Link
(#) szucsistvan123 válasza kala1982a hozzászólására (») Ápr 27, 2015 /
 
Nem semmi!
(#) moltam hozzászólása Ápr 29, 2015 /
 
(#) ZLED hozzászólása Máj 1, 2015 /
 
EPROM-ot próbáltam törölni, 20 percig tartottam az UV lámpa előtt de nem történt semmi...

DSC03762.JPG
    
(#) elektrorudi válasza ZLED hozzászólására (») Máj 1, 2015 /
 
Próbáld meg egy Reset-el törölni (Alt+Ctrl+Del).
(#) Csupasz válasza ZLED hozzászólására (») Máj 1, 2015 /
 
Szerintem az a szoláriumhoz való csokicső kellene....
(#) kistee válasza ZLED hozzászólására (») Máj 1, 2015 /
 
Nem jó szögben tartottad...
(#) sanykaraj válasza ZLED hozzászólására (») Máj 2, 2015 /
 
Nem árt előtte leszedni a védő matricát
(#) nedudgi válasza ZLED hozzászólására (») Máj 2, 2015 /
 
Van azon az EPROMon kvarcablak?
(#) Alkotó válasza ZLED hozzászólására (») Máj 2, 2015 /
 
Nem lehetett egyszerű úgy tartani 20 percig, hogy ne karcolja össze a monitor elejét. Az én kezem elzsibbadt volna ennyi idő alatt.
(#) BarnaPili hozzászólása Máj 2, 2015 /
 
(#) mineral válasza BarnaPili hozzászólására (») Máj 2, 2015 /
 
Nem jó a linked. Bővebben: Link

1000Watt És kétszer is ráadásul... Nem pite!
Következő: »»   691 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem