Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   692 / 976
(#) Buvarruha válasza ZLED hozzászólására (») Máj 2, 2015 /
 
Az a poén, hogy ha CCFL háttérvilágítású a monitor, mg működhet is, ugyanis én sima fehér CCFL-ekkel hívom elő a P20-at és jobb bárminél.
(#) ZLED válasza Buvarruha hozzászólására (») Máj 2, 2015 /
 
Az a baj hogy EPROM-hoz UV-C fénycső kell, 15W-os UV-A fénycsővel világítottam 30 percig, semmi adatvesztést nem tapasztaltam(nem ellenőriztem le bájtról bájtra, de nem láttam a beolvasott fájlban változást), egy pár mW-os 405nm-es lézerrel is belevilágítottam, 3x bele villantottam közvetlen közelről vakuval, hátha lesz valami hatás de semmi, csak kéne hozzá az a 254nm , de ilyen fénycsövem nincs.
(#) Buvarruha válasza ZLED hozzászólására (») Máj 2, 2015 /
 
Ezért esélyes még mindíg a fehér, mert abban tényleg minden van, ha lennének ilyenjeim kipróbálnám és lehet, hogy a végén kiderülne, hogy az ökörködés nem is az.
A hozzászólás módosítva: Máj 2, 2015
(#) elektrorudi válasza Buvarruha hozzászólására (») Máj 2, 2015 /
 
Azért az csúnya dolog lenne, ha a user képébe világítana az UV-A-B-C.
(#) Buvarruha válasza elektrorudi hozzászólására (») Máj 2, 2015 /
 
Megmondom őszintén nem tudom milyen UV kell a P20-nak, de az benne van igennagy mennyiségben az tény. Akárcsak a napban, a klasszikus neonokban a plafonon és így tovább. Csak próbáld ki, izzós fény alatt lila a P20 neon alatt zöld és a monitor előtt is zöld.
(#) Buvarruha válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 2, 2015 /
 
Akkor C nyílván nincs benne, vagy nagyon kevés, nem is álítottam, feltételeztem.
A hozzászólás módosítva: Máj 2, 2015
(#) Bell válasza ZLED hozzászólására (») Máj 3, 2015 /
 
Kétszer elmész a közeli szoláriumba és kész.
Az első alkalommal felapplikálod valami jó helyre, másnap meg leveszed
(#) kala1982a hozzászólása Máj 5, 2015 /
 
Street view-val éppen Barcelona utcáin "sétáltam" amikor hirtelen beszaladtam egy boltba. Google Shop-view: Bővebben: Link
(#) mikrokapcsolo válasza kala1982a hozzászólására (») Máj 5, 2015 1 /
 
Én hiába hahóztam vagy 10 percig, nem jött eladó...
(#) kala1982a válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Máj 6, 2015 /
 
Nem rég olvastam az *ndex.hu-n, azt hogy a parlamentet is meg lehet nézni már belülről is.

Pc alkatrészek újrahasznosítva: Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Máj 6, 2015
(#) tranyo22 hozzászólása Máj 7, 2015 / 2
 
Környékünkön az egyik utcában van egy ház. A ház egy átlagos régi 50-60 év körüli sátortetős "kockaház". Nyugdíjasok lakják.
A bejárat az utcától 2-3m-re lehet legfeljebb, ami egy üveges ajtóból áll, mögötte csipkefüggönyből.
Az üvegre belül fel van erősítve, celluxozva, egy kezeletlen, fűrésszel elnagyoltan kivágott deszkadarab. Arra feldrótozva egy régi diavetítő műanyag menetes lencsés vége. (Tudom, mert nekünk is ilyen volt.) Mellette szintén odatákolva egy talán villanybojlerből származó glimm lámpa, a hozzá való jellegzetes piros burkolattal együtt. A glimmlámpából két merev drótszál tekereg a deszka mellett lévő két ceruzaelemhez.
Hogy mi is ez az alkotás? Most jön a lényeg: a mű alatt egy genthorem tasakban lévő A/4-es lapra, ami szintén az üveghez van celluxozva ez a felirat áll: Figyelem! Riasztóval védett terület!

Hát, mikor először megláttam, szinte röhögőgörcsöt kaptam. Kíváncsi vagyok ki az a betörő, aki ezt komolyan veszi. Minden elismerésen a barkácsoló kedvű idős papáknak, de azért ez tényleg már vicc kategória
(#) szucsistvan123 válasza tranyo22 hozzászólására (») Máj 7, 2015 /
 
Esetleg egy kép??
(#) granpa válasza tranyo22 hozzászólására (») Máj 7, 2015 /
 
Ez egy régi 'sútka'. Egyik nagybátyám csinált hasonlót. Kegyeletből meghagyták az utódok (a ház nem lakott). Egyszer megpróbáltak betörni: nagyfesz, és medvevas fogadta a betörőt. De nem volt ki ellen indítani az eljárást, merthogy a Betörő úr megsérült (komolyan!). Óvatosan bánnék az ilyen nem komolynak látszó dolgokkal.
(#) gyerek67 hozzászólása Máj 11, 2015 /
 
A minap egyik legjobbja, nekem nagyon tetszett!
(#) mineral válasza gyerek67 hozzászólására (») Máj 11, 2015 /
 
Ez se rossz! Nekem a lekváros fukup a kedvencem!

forditas.jpg
    
(#) kala1982a hozzászólása Máj 13, 2015 / 1
 
A google megtalálta a szivárvány kezdetét
Bővebben: Link
(#) usane válasza kala1982a hozzászólására (») Máj 13, 2015 /
 
Hát elég szegényes szivárvány, vagy a sárgás színek a végén vannak?
(#) zolika60 válasza kala1982a hozzászólására (») Máj 13, 2015 /
 
Érdekes, ha tovább mész és a másik irányból jössz vissza eltűnik.
(#) szucsistvan123 válasza kala1982a hozzászólására (») Máj 13, 2015 /
 
Féregjuk! Jöttek az idegenek a tehenekért!
(#) peti333 hozzászólása Máj 14, 2015 /
 
Angol, de viszonylag kis angoltudással érthető.
Forrás: 9gag
(#) mineral hozzászólása Máj 18, 2015 / 1
 
A közvetlen szomszédomban (sorház) nem lakik senki. Az ingatlan önkormányzati.
Ebben az évben még semmilyen kaszálás nem volt. Már egy méternél is magasabb a gaz. Ezért elküldtem az önkormányzat emailjára Ady Endre A magyar ugaron című versét. És megkértem őket, hogy legyenek kedvesek intézkedni.

A magyar Ugaron
A hozzászólás módosítva: Máj 18, 2015
(#) tranyo22 válasza mineral hozzászólására (») Máj 18, 2015 /
 
Nagyon jó
(#) nagym6 válasza mineral hozzászólására (») Máj 18, 2015 /
 
Felismerik az összefüggést a kettő között? Nem hiszem.
(#) tranyo22 hozzászólása Máj 18, 2015 /
 
Hajtottatok már mikrokontrollert uborkáról?

IMAG0182.jpg
    
(#) mineral válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 18, 2015 /
 
Egy kis faluról van szó! Személyesen is ismerem a levelet olvasó hölgyet. Valamint 4 éve ilyen formán jelzem, hogy már zavar a nagy gaz. Csak most hozzátűztem ezt a kis versikét.
(#) sastas01 hozzászólása Máj 19, 2015 / 1
 
Na jó.....
(#) sunside hozzászólása Máj 21, 2015 /
 
Találtam a padláson egy szép nagy kondenzátort (47000 uF), gondoltam, megmérem mennyi *villany* fér bele. Megállapítást nyert, hogy a villany súlytalan, ugyanis üresen és feltöltve is 588 gramm volt.

kondi.JPG
    
(#) peti333 válasza sunside hozzászólására (») Máj 21, 2015 /
 
Nem elég pontos a mérleged.
(#) tranyo22 válasza sunside hozzászólására (») Máj 21, 2015 /
 
Kíváncsi vagyok, melyik mérleg méri le?
(#) sunside válasza tranyo22 hozzászólására (») Máj 21, 2015 /
 
Egyszer volt a kezeim között egy olyan mérleg amivel 1 tollpihét mértek, hogy mennyi nedvességet szívott magába. Ott a tizedespont után még sok nulla volt és aztán az érték grammban. Talán azzal lehetne mérni?
A hozzászólás módosítva: Máj 21, 2015
Következő: »»   692 / 976
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem