Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   34 / 673
(#) kalmi.kalmi válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 15, 2015 /
 
Engem érdekelne a fűnyíró. Esetleg postázod is ?
(#) ronin75 válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 15, 2015 /
 
Szia, ha esetleg nem postáznád, engem érdekelne személyes átvételel. Köszi.
(#) nedudgi válasza kalmi.kalmi hozzászólására (») Máj 15, 2015 /
 
Nem postázom. Be kéne csomagolni, és ráadásul 22 kiló, ha nem több.
(#) kalmi.kalmi válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 15, 2015 /
 
Tudomásul vettem.
(#) doktor válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 15, 2015 /
 
Szia!
Ronin75 nem viszi el, engem is érdekelne MTD 48BP fűnyíró személyes átvétellel, hétvégén.
Köszönöm.
(#) nedudgi válasza doktor hozzászólására (») Máj 15, 2015 /
 
Jelentkezett, valószínűleg elviszi jövő hét közepén. Ha meggondolja magát, akkor szólunk.
(#) doktor válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 15, 2015 /
 
Köszönöm, természetesen ő a befutó jelenleg.
Gondolom, akad még más is lomtalanítás előtt, már azokra is jelentkezek.
/ főleg a padlás, amit említettél/
A hozzászólás módosítva: Máj 16, 2015
(#) kicsicsira hozzászólása Máj 16, 2015 /
 
Sziasztok!
Takarítás után egy bő cipősdoboznyi panel elvihető Kaposvárról. Postázni nem szeretném, hétfőig bezárólag személyesen is, utána elutazok tehát némi egyeztetés után akkor is elvihető egy barátomtól.
A közelbe esetleg kocsival eltudom juttatni ha az illető nem tud bejönni érte.
(#) velegiistvan hozzászólása Máj 17, 2015 /
 
Ingyen elvihetőek az alábbiak:
egy sound blaster live feliratú kártya. Állítólag nem biztos, hogy eredeti, úgy kaptam. A panelja kicsit eltér a saját 5.1-es live-ométól. Sztereóban tudtam tesztelni csak egyelőre. A windows xp a lejátszási eszközöknél most creative e-mu 10k1-nek látja. Viszont a telepítést csak úgy tudtam megcsinálni, hogy a saját kértyámat betettem először, máskülönben kiírta, hogy nem talál live kártyát.

-Magyar kiosztású fehér ps2-es billentyűzet.
-Ide- csatlakozású, egyhűtős, mobil rack +fiók. A fiókteteje már nincs meg.

Átvehető Pesten az XX. kerületben,vagy a 3-as metró Klinikák megállójában, vagy a Práter utcában a VIII. kerben.
Nem postázok.
(#) dolargaan válasza kicsicsira hozzászólására (») Máj 17, 2015 /
 
Szia!

Érdekelnek a panelek.
(#) Beles válasza velegiistvan hozzászólására (») Máj 17, 2015 /
 
Szia! A fehér billentyűzet érdekelne!
(#) tranyo22 hozzászólása Máj 18, 2015 /
 
Ingyen elvihető egy tam 300-as a képen látható állapotban.
A hozzászólás módosítva: Máj 18, 2015
(#) kowi hozzászólása Máj 18, 2015 /
 
Sziasztok! 3db TV keresi új gazdáját.A sík képcsövesbe törött a panel mert leejtették egyébként működne.Hatvantól 15 km-re lakom.
(#) Lázár Péter hozzászólása Máj 18, 2015 /
 
Elvihető egy SONY MHC 5600 előlap ha van valakinek kedve belőle csinálni kijelzőt, ha nincs érdeklődés akkor méh. Posta nincs.

IMG_5093.JPG
    
(#) ronin75 válasza tranyo22 hozzászólására (») Máj 18, 2015 /
 
Szia, engem érdekelne. Köszönöm.
(#) Gabó válasza Lázár Péter hozzászólására (») Máj 18, 2015 /
 
Kár, hogy nincs posta. Ha mégis lenne, érdekelne!
(#) tranyo22 hozzászólása Máj 18, 2015 /
 
Antenna erősítő elkelt
(#) ronin75 válasza tranyo22 hozzászólására (») Máj 18, 2015 /
 
Csak a félreértések elkerülése végett, nem nálam lesz, hanem annál a "kollégánál" aki privátban jelentkezett érte.
(#) ronin75 hozzászólása Máj 18, 2015 /
 
Laptop touchpad, ha valakinek kell.
(#) miertcsak válasza ronin75 hozzászólására (») Máj 18, 2015 /
 
Engem érdekel. Írok email-t.
Jó éjt!
(#) kowi hozzászólása Máj 19, 2015 / 1
 
A TV-knek lett gazdijuk.
(#) Lázár Péter hozzászólása Máj 20, 2015 /
 
Pár darab irodalom, átnézegettem alaposan mi az ami kell nekem és mi az ami nem. Ezek nem, így elvihetők. Ha valaki ad érte valami jelképes apróságot azt megköszönöm nem minden könyv került hozzám ugyanis ingyen. (mappákban rt újságok sok)
(#) papus51 válasza Lázár Péter hozzászólására (») Máj 20, 2015 /
 
Szia!
A Számláló áramkörök és a Tranzisztor technika könyveket és az Rt újságokat szeretném megkapni, viszont Kazincbarcika szinte sosem esik utamba. *

Szerk: A potaköltséged állod!
A hozzászólás módosítva: Máj 20, 2015
(#) kicsicsira válasza kicsicsira hozzászólására (») Máj 20, 2015 /
 
A paneleket elvitték.
(#) Lázár Péter válasza papus51 hozzászólására (») Máj 20, 2015 /
 
Szia, csak a mappa 7 db 3cm vastagok van súlya, laponként rendszerezve és lefűzve. Én nem bajlódom vele, ha valóban értékes számodra biztos találsz megoldást az elvitelre, viszont tárolgatni se fogom a végtelenségig.
(#) tompower válasza Lázár Péter hozzászólására (») Máj 20, 2015 /
 
Szia, ha meg van még esetleg ez a vfd és postáznád, jelentkeznék rá!
(#) Temela válasza Lázár Péter hozzászólására (») Máj 20, 2015 /
 
Szia!

Engem a két Kádár Géza, a 3 Gyurkovics é az 1 Csabai könyv érdekelne. Kérek szépen valami valami tárgyalási alapot (természetesen postaköltséget állom...)
Köszönöm!
(#) Lázár Péter válasza tompower hozzászólására (») Máj 20, 2015 /
 
Szia, megvan még de folyamatban van egy korábbi érdeklődő a válaszát várom.
(#) Lázár Péter válasza Temela hozzászólására (») Máj 20, 2015 /
 
Szia azt tudni kell, hogy nincs hová előre elutalni nekem a postaköltséget. Nehéz dolgoknak amennyi a postaköltsége annyiért már errefelé régi rádiót tudok venni. Többször buktam már el a postaköltséget így senkinek nem vállalom be a 4 mögötte 4 nullás havi fizumból nem kockáztatok. Ezért írtam elvihetőnek, ingyenes de minimum ez az ára. Postázásban csak könnyű dolgokat vállalok be ami sima levélként el tud menni.
(#) tompower válasza Lázár Péter hozzászólására (») Máj 20, 2015 /
 
Köszönöm a választ, esetleg ha megmaradna még valamiért, akkor továbbra is érdekelne.
A hozzászólás módosítva: Máj 20, 2015
Következő: »»   34 / 673
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem