Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   35 / 673
(#) abap4 hozzászólása Máj 22, 2015 /
 
Kedves Kollégák!

Ingyen elvihető: Philips TV komplett (pontos típus: lásd fényképen). Nem működik (7 villogás = alacsony táp), de idő hiányában és mert feleslegessé vált nem keresem meg, melyik kondi és vagy sorvég tranyo ment el (service manual is van hozzá).
Elvihető Budapest V. kerületből munkaidőben. Nagyon nehéz!
(#) nyamnyam hozzászólása Máj 23, 2015 /
 
Sziasztok!

Ismét találtam némi felesleges anyagot amit ingyen elvihető vagy postadij (kb 1500Ft) ellenáben elküldöm !
(#) Ricsi89 válasza nyamnyam hozzászólására (») Máj 23, 2015 /
 
Engem érdekelne mind postázva!
(#) nyamnyam válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 23, 2015 /
 
Oké rendben akkor tied mind !
(#) Ksira hozzászólása Máj 26, 2015 /
 
Genius 10 wattos hangszóró rendszer számítógéphez vagy más lejátszóhoz, kábelekkel, dugaszokkal együtt elvihető. A benne lévő erősítőt kellene megnézni, mivel az egyik oldal nem szól. Budapest, Szegedi út, XIII.
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2015
(#) kala1982a válasza Ksira hozzászólására (») Máj 26, 2015 /
 
Ha postázod akkor kellene.
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2015
(#) teszti válasza Ksira hozzászólására (») Máj 26, 2015 /
 
Szia!

Engem érdekelne, ha személyes átvétel OK.
(#) kala1982a válasza teszti hozzászólására (») Máj 27, 2015 /
 
A személyes átvétel nem annyira körülményes, mint a posta, így gondolom a tiéd lesz. Nekem is van egy ilyen kis aktív hangdobozom, meglepően szépen szól.
(#) rozsdas111 hozzászólása Máj 28, 2015 /
 
Felajánlom személyes átvételre:Kifogástalanul működő de meglehetősen koros konfiguráció.
Elitgroup P4VXAD alaplap , 3x 512Mb memória,2Ghz Intel Celeron+ hűtő
Max proci amit még befogad: Northwood magos 2,86Ghz.
Valamint 2 db Corsair memória. A kettő közül az egyik hibátlan, a másikat hibásnak ítéli a memtest.
Ettől függetlenül működnek, de esetleges adatvesztést produkálhat.
Postával nem bajlódnék. Átvehető H-Szo Sülysápon.
(#) feccus válasza rozsdas111 hozzászólására (») Máj 28, 2015 /
 
Jelentkeznék érte ha még meg van.
(#) rozsdas111 válasza feccus hozzászólására (») Máj 28, 2015 /
 
megvan az új gazdája, gratulálok
(#) feccus válasza rozsdas111 hozzászólására (») Máj 28, 2015 /
 
Köszönöm,de félek hogy vissza kell lépnem mert a napokban átutazóban mentem volna arra felé de elhalasztódik sajnos és így személyesen nem tudom át venni.
(#) rozsdas111 válasza feccus hozzászólására (») Máj 28, 2015 /
 
Te tudod. Én biztos hogy nem bajlódom a postával viszont eddig is elfért eztán is tudom tartogatni. Aki jön érte valamikor azé lesz , csak tudjam mikor jönne érte az új tulaj.
(#) Bubu54 válasza rozsdas111 hozzászólására (») Máj 28, 2015 /
 
Holnapig vissza tudod tartani nekem, lehet jár arra ismerős és el tudná hozni nekem. Előre is köszönöm.
(#) boldogblog válasza rozsdas111 hozzászólására (») Máj 28, 2015 /
 
Szia! Én itt lakom Sülysápon és pont jó lenne ez a gép az egyik (sajnos csóró) ismerősömnek ajándékba. Ha esetleg úgy gondolod, akkor holnap eltudnák érte ugrani. Beledobnám egy dobozba + tápot és HDD-t teszek bele és mehet az ajándékozás.
Válaszodat előre is köszönöm!
(#) rozsdas111 hozzászólása Máj 28, 2015 /
 
Akkor a rend kedvéért: Bubu54 tied az elsőbbség, ha lemondod akkor boldogblog lesz a befutó.
(#) Bubu54 válasza rozsdas111 hozzászólására (») Máj 29, 2015 /
 
Szia, ha tudnál egy eléghetőséget adni telefonszámmal pm-ben akkor az ismerős kedden el tudja hozni nekem. Előre is köszönöm szépen.
(#) zolika60 válasza Bubu54 hozzászólására (») Máj 29, 2015 /
 
Írj neki privátot.
(#) rozsdas111 válasza Bubu54 hozzászólására (») Máj 29, 2015 /
 
Elérhetőség ment privátban, kedden várom a fuvarosodat
(#) ronin75 hozzászólása Máj 29, 2015 /
 
2db Junost 402BC képcső és eltérítő tekercs, ha érdekel valakit.
(#) doboz válasza ronin75 hozzászólására (») Máj 30, 2015 /
 
Új alkatrészek?
(#) otvenkilenc válasza nyamnyam hozzászólására (») Máj 30, 2015 /
 
Egyet kérhetnék pont egy ilyenem van és tartalék alkatrésznek jó lenne
(#) otvenkilenc válasza nyamnyam hozzászólására (») Máj 30, 2015 /
 
Már elküldted az indukciósakat? Egyre szükségem volna tartalék alkatrésznek. Esélye se volt másnak mert nem tud mindig netezni.
(#) Lázár Péter hozzászólása Máj 30, 2015 /
 
Ingyen elvihetők, ha adsz érte egy csokit azt megköszönöm (Sárga membrános Samsung 10 cm volt korábban is egy darab ez egy újabb. Képminőségért bocsi.)
(#) ronin75 válasza doboz hozzászólására (») Máj 30, 2015 /
 
Nem újak, használtak.
(#) jani1987 hozzászólása Máj 31, 2015 /
 
Orosz bakelit lejátszó azt hiszem 82-ből. Rajz van hozzá. Javításra szorul. Hétköznap mindig itthon vagyok. 20 389 2502
(#) nedudgi válasza otvenkilenc hozzászólására (») Máj 31, 2015 /
 
Szerintem ilyen esetben a felajánló helyett privát üzenetben kellene megtámadnod a nyertest.
(#) Remci hozzászólása Máj 31, 2015 /
 
Sziasztok!

Ingyen elvihetők az alábbi cuccok. 2db autórádió, nem tudom hogy működnek-e, 1db valamiféle telefonos -GPS-es cucc, valamint könyvek. Esetleg ha késztetést érzel hogy megdobj értük 1-2 db IRFP460-as Fet-el, akkor nem állok el az útjából Bontott is megfelel.
A hozzászólás módosítva: Máj 31, 2015
(#) dB_Thunder válasza Remci hozzászólására (») Máj 31, 2015 /
 
Az a telós gps cucc érdekelne hol lehetne átvenni??
(#) Gafly válasza Remci hozzászólására (») Máj 31, 2015 /
 
A könyveket kérném, mert nincs meg minden a sorozatból. Cserében ami duplikált, azt továbbadom "beszerzési" áron...
Következő: »»   35 / 673
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem