Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   251 / 668
(#) Remci válasza nyamnyam hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Köszönöm
(#) Pulyka hozzászólása Dec 24, 2018 /
 
Üdv.

Ingyen elvihető 2 walkman+RDS kijelzésű rádió.
A piros, és a fehér elvihető, a szürkét illetően meggondoltam magam.
A piros működik, elemtartó hiányos, a fehér valamiért nem megy sehova', de ebben rádió is van, a fekete rádiós RDS kijelzésű volt valamikor.. ..de analóg frekvencia váltású, érdekes. A folyadékkritályos kijelzője befolyt, és neki sincs elemtartója, ő nem walkmann-ként látta meg a napvilágót.
Egyik sincs kibelezve, minden benne van.
Várja szerető gazdáit.

Átadás Pesten a Keleti P.u. közvetlen közelében, de elvihetem még a Nyugatihoz is.

Üdv, és Kellemes ünnepeket: Tamás
A hozzászólás módosítva: Dec 24, 2018
(#) Pulyka válasza Pulyka hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
..egye fene, hozzá rakok még egy hordozható CD lejátszót is, ami működik is. ..de sajnos a CD-n lévő MP3 számokat szerintem nem játsza le.(ahhoz túl régi, de egyszerű kis sorozatgyártott darab.)

Pontosan ugyanez.
A hozzászólás módosítva: Dec 24, 2018
(#) Pulyka válasza Pulyka hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
(A folyadékkritályos kijelzője befolyt) ..de attól még látható, és tökéletes kis hordozható rádiónak, szól is. )
(#) kisgeri válasza Pulyka hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
A fekete rádiót köszönettel elfogadnám. A keletitől pár utcára dolgozok, 2-ától tudnám átvenni. Kellemes Ünnepeket!
(#) Skori hozzászólása Dec 24, 2018 /
 
Ingyen vihető, Bp. XX. kerületből:
1, 250Gb-os PATA winyó, újszerű állapotban, 70...80 film van rajta, .AVI formátumban.
2, Fekete utántöltő készlet, tintasugaras nyomtatókhoz. 60ml spec tinta + fecskendő + tű (régebben canon-hoz használtam ilyet) régi, de bontatlan csomag - garancia nincs rá.

Amit elfogadok cserébe (de nem feltétel, akkor is szívesen adom ha üres kézzel jössz):
Kisméretű pendrájv (kapacitás mindegy, csak működjön), használt ruha, cipő, játék 5,5 éves kislányomnak, egy tábla csoki, 2,5"-> 5,25" os beépítő keret.


Postázni sajnos nem tudom. Több jelentkező esetén (holnap, azaz 25.-e déltutánig) sorsolok.
A hozzászólás módosítva: Dec 24, 2018
(#) ftirius válasza Skori hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Szia!
A vinyó érdekelne, beneveznék a sorsolásra.
Anti
(#) Pulyka válasza kisgeri hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Ha a Keletinél megoldható lenne az átvétel szívesen odaadom.
A walkmann-ok valakinek? (..és a CD-lejátszó?)
Leadom majd akkor a hulladékgyüjtő telepen.
(#) janigel válasza Pulyka hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Szia!
A kis hordozható CD lejátszó érdekelne, de csak jövő év elején tudnám átvenni a Keletinél.
(#) Szasza9668 válasza Skori hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Szia!

Mekkora pendrive érdekel?

16 MB?
Esetleg
1 GB?

Üdv!
(#) Skori válasza Szasza9668 hozzászólására (») Dec 25, 2018 / 1
 
Szia! Bármilyen jó, 1Gb is bőven elég, a lényeg hogy fizikailag kicsi legyen. XPEnology-hoz használnám, erről indulna a boot, gyakorlatilag egyszer felírom rá a boot loader-t (ami kisebb mint 100Mb), és utána csak olvasnia kell az adatokat a pc-nek. Hobbi/tanulás célból vettem egy használt miniPC-t (HP-T610), 12eFt-ért - kb. akkora mint egy robosztusabb router. Erre feltelepítettem a synology nas-okban is használt linux alapú oprendszert. Ebből viszont csak olyan verzió érhető el jelenleg aminek a boot loadere egy pendrájvról megy és az tölti be a rendszert a vinyóról. Egy nagy kiálló pendrájv ami állandóan a gépbe van dugva eléggé sérülékeny dolog, ezért lenne jó valami pici. Mivel a kapacitás és sebesség igény is szinte elhanyagolható, ezért egy mai szemmel nézve szinte értéktelennek számító, de még működőképes pendrájv jó hozzá. Amúgy a NAS mint fileszerver még ilyen "összetákolt" verzióban is döbbenetesen gyors, sokkal gyorsabb mint mondjuk egy PC-n futó ubuntu linux samba megosztása. (400Mbps....1Gbps közötti sebességel szolgál ki - néha talán tömörít is röptében, mert időnként 1Gbps fölé is megy, ami ugye a a gigabites etherneten másképp nem nagyon fordulhatna elő).
A hozzászólás módosítva: Dec 25, 2018
(#) xxxyyy hozzászólása Dec 25, 2018 /
 
BP. XVI.-ból ingyen elvihető.
(#) xxxyyy válasza xxxyyy hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
+ KGST és nyugati katalógusok
+ C1-94 gyári gépkönyv (szkóp nélkül)

Étcsokit szeretem.
(#) xxxyyy válasza xxxyyy hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
+ új SOKOL skálaüvegek. A 403-asoknak az átlátszó résznél már kezd lekopni a fehér felirat

P1010102.JPG
    
(#) joci válasza xxxyyy hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Szia! A szkóp műszerkönyv érdekelne, mert van egy ilyen hibás készülékem, de nem tudom hogyan jutna el Jászberénybe.
(#) granpa válasza xxxyyy hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Szia! A Magyari oszcilloszkóp könyv, és C1-94 gépkönyv érdekel. Karácsony után elhoznám. A gépkönyvet lepostázom (másolás után) Jászberénybe.
A hozzászólás módosítva: Dec 25, 2018
(#) xxxyyy válasza granpa hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Ha ez joci számára is megfelelő, akkor nekem ok. (ő volt az első)
(#) joci válasza xxxyyy hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Örültem volna az eredetinek, de lényeg a tartalom. Kicsit tartok a nagyméretű lapok másolásától, általában nem megy egészben, a ragasztgatott pedig már rosszabbul kezelhető.
(#) _BiG_ válasza xxxyyy hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Szervusz!
P1010092.JPG képen látható könyvek.
P1010097.JPG képen látgató szkóp doksi érdekelne.
Köszi!

Többit majd pü.
(#) Temela válasza xxxyyy hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Üdv!

A tirisztor és triak atlasz érdekelne, amennyiben valahogy el lehet postázni.

Köszönöm.
(#) xxxyyy válasza joci hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Esetleg egyeztess granpa-val. A hozzászólása úgy is értelmezhető, hogy az eredetit küldi le neked.
(#) xxxyyy válasza _BiG_ hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
szia

A P1010092 a tied a Magyari szkópkönyv kivételével, azt már granpa kérte.
A szkóp doksira már 2 jelentkező is van. Másolat ügyben próbálj majd velük egyeztetni.
(#) xxxyyy válasza Temela hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Szia

2 héten belüli postázást tudok vállalni.
(#) _BiG_ válasza xxxyyy hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Köszönöm, a többit pü.
(#) latyakosa válasza gernerakos hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Késve sajnos, válaszoltam.
(#) Temela válasza xxxyyy hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Szia!

Ráérek...
(#) sargarigo válasza Skori hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Írtam pü-t (nem viszek semmit, nem azért )
(#) baloghvl hozzászólása Dec 25, 2018 /
 
Sziasztok!

Vác -ról személyesen vihetőek a képeken lévő könyvek, FI-relék. Az ÉV relék 300 mA -esek!
(#) Zsolt 73 hozzászólása Dec 25, 2018 /
 
Sziasztok !

Két darab Krups Dolce Gusto kávégép ingyen elvihető. Az egyikben egy 470 nF 275 V AC kondit kell cserélni, a másiknak dugulása van. Van egy Indesit felültöltős mosógép is, csapágyas, hangos, de egyébként működik, az ajtaja a zsanéroknál rozsdás. Kizárólag személyesen vehető át. Budapest XV. kerületében.
(#) Laslie válasza Skori hozzászólására (») Dec 25, 2018 /
 
Jó választás volt ez a kis gép! Nekem is ilyen van már több, mint 1 éve. Tökéletesen teszi a dolgát.
Következő: »»   251 / 668
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem