Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces-humoros áramkörök
Lapozás: OK   7 / 9
(#) Orbán József válasza brato hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Ha lenne mód - féreglyuk, mittomén - és a teret gyorsabban átszelhetnénk, mint a fény, akkor valahonnét visszanézve simán megnézhetném, hogy 3 éve ki lopta el a biciklimet.
Remélem áldoz rá a tudomány.
Egy régi szakírásban olvastam is egy eljárást: Hipp-hopp, ott legyek, ahol akarok! ( A legkisebb királyfi kapta a köpenyt valami OKJ-s varázslótól)
Tessék, fogyasszátok.
(#) Robin2 válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Valami huncutsàg lesz itten mégis az idővel:
"2019.01.07-től maradok read only-ban "
Akkor ezt még elötte írtad, de csak most jelent meg?
(#) kaqkk válasza Ráx Aladár hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Én elkezdtem de sajnos sehol nem tudok vásárolni 1Gigafarados fluxuskondenzátort ,aminek a segítségével számításaim szerint egy évszázadot tudnék utazni , ja és csak egy G astrám van és nincs a templomunk előtt olyan hosszú egyenes út ahol fel tudnék gyorsulni 88 mérföld/órás sebességre .
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2019
(#) Epu2 hozzászólása Jan 21, 2019 /
 
Azért nem nevetném ki. Az összes, világméretű és jelentőségű törvényszerűséget, kicsi habókosnak hitt emberkék találták, ismerték fel. Lehet, hogy most egy történelmi jelentőségű felismerés előtt állunk.
(#) kaqkk válasza Epu2 hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Vazze ! Tényleg . Én is agyaltam tinikoromban a dióda lézeren , 54 éves vagyok és már hobbi gravírozó vágó gépeken használják . Akkor én találtam fel ?
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2019
(#) Action2K válasza Ráx Aladár hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Kb. 20 éve, vagy a Rádiótechnikában, vagy a Hobbielektronikában megjelent egy kapcsolási rajz a fluxuskondenzátorról, de ott nem az időgép építéshez volt használva.
(#) tothbela válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Nem is kell hozzá féreglyuk meg fénysebességnél gyorsabb száguldás. Egyszerűen keresni kell a távoli univerzumban egy tükörsima felszínű tavat, és annak felszínéről visszaverődő képet kell nézni.
(#) Remci válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 21, 2019 / 1
 
Féreglyuk márpedig van. Onnan másznak ki a horgászcsalijaim
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2019
(#) tothbela válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Azon ritka emberek közé tartozol, akik nem úgy tekintenek az időre mint dimenzió.
(#) kaqkk válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Idézet:
„semmire kellene valami gépet készíteni.”
Sok ember van aki a semmiről órákat tud beszélni , innen már csak egy lépés a "materializálás" Sőt ! Jobban belegondolva bármelyik gép tud semmit csinálni ha nem kapcsolod be , de nekem van olyan kollégám is aki teljes erőbedobással egész nap csinálja a semmit ....
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2019
(#) Ge Lee válasza Remci hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Dehogy másznak ki. Ki szokták ásni, túlzott elektrós beállítottságúak meg ki szokták delejezni.
(#) Ge Lee válasza tothbela hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Mert nem is az, csak még el kell telni néhány évtizednek, vagy századnak, hogy ezt le is merjék írni, mindenféle retorzió (muszájzubbony és egyebek) nélkül. Jelenleg csak csendben mernek beszélni róla.
(#) tothbela válasza Remci hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Például a körtében. Nem a villanyban, hanem a mechanikus bio izé vegakörtében.
(#) Ge Lee válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Ha még nem is nők, akkor nagy a baj. Mert a nők, na azok aztán tudnak beszélni. Nem csak a semmiről, bármiről, csak mozoghasson a szájuk.
(#) Bakman válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Egyszer azt mondtam egy kollégámnak, keresek egy hangstúdiót és bemutatom ott, mint zajgenerátor. Degeszre keresheti magát csak azzal, hogy beszél és folyamatosan motoszkál. Szeretnél ilyen kollégát? Viheted egy feltétellel, nem hozhatod vissza.
(#) Alkotó válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Az "időgépnek" -ellentmondva a nevének- semmi köze az időhöz. A múltba, esetleg a jövőbe -ez utóbbi lehetőségét még elvileg is vitatják sokan- való eljutást lehetővé tévő eszköz lenne. Az "idő fogalma" esetleg az "utazás" mérésére kellene csak.
(#) Ge Lee válasza Bakman hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Köszönöm, de én agybajt kapnék csak tőle. Egy harmincas éveiben járó csaj volt a csúcs akivel eddig találkoztam, konkrétan letaglózott. Azt sem nagyon értettem, hogy hogy tud levegőt venni, mert a szavak és a mondatok között sem igazán volt szünet.
(#) Ge Lee válasza Alkotó hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Utazni csak létező helyre lehet. Ha az idő létezne akkor oda (abban) is lehetne, de ez eddig még senkinek sem sikerült, gyanítom nem is fog. Erről mintha már Einstein is beszélt volna, csak ahogy az lenni szokott, ami nem illik bele az adott tudomány kivetüléseibe arról nem nagyon akarnak beszélni. Mintha valami olyat is mondott volna az univerzum létezésére, hogy egyedüli lehetőségnek a teremtést tudja elképzelni, de valahogy erről sem szeret a tudomány beszélni. Illetve eddig nem szerettek, de manapság már egyre több csillagász és fizikus, egymástól függetlenül is hasonló "eredményekre" jut, persze csak halkan, kamera elé kevesen mernek ezzel állni.
(#) vargaf válasza Ráx Aladár hozzászólására (») Jan 21, 2019 / 1
 
A viccesnél viccesebb hozzászólások után legalább megszólalhatnál, hiszen látom itt jársz az oldalon.
(#) nagym6 hozzászólása Jan 21, 2019 / 2
 
Ha lenne időgép, mindannyian nőtlenek lennénk. Mivel nem, ebből következően időgép sincsen.
(#) Alkotó válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2019 / 1
 
Nekem a nősülés ellen semmi kifogásom nincs. Inkább a feleségek "minősége" nem mindig tökéletes.
(#) Ge Lee válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Az első mondatot:
- vagy nem értem
- vagy nem jól értelmezem
- vagy csak viccnek szántad
(#) nagym6 válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Harmadik. Mivel a topic is vicces.
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2019
(#) tothbela válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Most még nincs, így nem is tudnak visszautazni a múltba. Mert ha lenne, akkor vissza utaznának a múltba, és megtanítanák az akkor élő embereket arra, hogyan kell visszautazni a múltba. Most még nincs ugyan, de majd később lesz, ha okosabbak leszünk. Akkor majd visszautaznak a múltba, és megtanítják őket időgépet gyártani.
(#) kaqkk válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Vagy a harmadik , vagy.....
(#) kaqkk válasza tothbela hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
De már van csak a jővőben élő rokonaink nagyon okosak és ezért nem osztják meg velünk ezt a tudást (itt járnak köztünk) Leonardo-Verne-Orbán stb ...
(#) tothbela válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Lehet benne valami, mert a túlórapénzemet 30 napról 3 évre taszította valamelyikük a jövőbe.

Ha elhaláloznék, a jövőben történő kifizetéseimet kérem a koporsómon lévő féreglyukon keresztül eljuttatni hozzám. Így nem kell fénysebességgel repkedni ahhoz, hogy anyagi dolgot tranzitáljanak át egy párhuzamos dimenzióba.
(#) sany hozzászólása Jan 21, 2019 /
 
Érdekes az időutazás téma.
Ha lenne időgépem nem is tudnám eldönteni, hogy a jövőbe vagy a múltba utazzak.
(#) nagym6 válasza sany hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Én kb. egy héttel a jövőbe utaznék a lottószámokért, utána visszajönnék megnyerni az ötöst.
(#) Alkotó válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Boldogabb lennél ha sok pénzed lenne?
Az ismert nyerteseknek kivétel nélkül tönkre ment az élete.
Következő: »»   7 / 9
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem