Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   162 / 3571
(#) bandikala válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 24, 2008 /
 
Hát sajjnos ez van ,ezt kell szeretni... vagy nemszeretni.
(#) bandikala válasza bandikala hozzászólására (») Aug 24, 2008 /
 
Most találtam egy frankó jelgenerátort. (#189988)
(#) bandikala válasza bandikala hozzászólására (») Aug 24, 2008 /
 
Bocsánat,itt vanrogramok/jelgen.exe.
Nekem a7510Hz-es hang esett legrosszabbul szinuszjelen. :szomoru1:
(#) Ricsi89 válasza bandikala hozzászólására (») Aug 24, 2008 /
 
Ezt már láttam én is, és használtam is. Ezzel állítottam be a deck-emet is.
(#) vtsoftware válasza bandikala hozzászólására (») Aug 24, 2008 /
 
Ajánlom figyelmedbe a "9505"Hz-et is Az is elég gáz...
(#) zenetom hozzászólása Aug 24, 2008 /
 
Épp ahogy "szörföztem a neten" találtam gobo-t 4000Ft-ért. Mondom kiesik a szemem, biztos kamu, vagy nem tudom, nem túl kevés érte?Bővebben: Link Meg a megfogalmazás is olyan hozzánemértően hangzik..
(#) hozzászólása Aug 24, 2008 /
 
Hááát srácok a pofám leszakad...... Olvassátok el ezt.
Picit hosszú, de megéri elolvasni...csak ne felejtsetek el előtte felscrollozni a lap tetejére, mert valamiért nem onnan indul a szöveg erről a linkről.

Mindenesetre nagyon durva...
(#) Norberto válasza hozzászólására (») Aug 24, 2008 /
 
Tényleg durva. És milyen büszkén válaszol, hogy ilyesmiket "elért". Legszívesebben most azonnal :gun: őt... és a hozzá hasonlókat. Így van értelme sportolni?
(#) Iszkakof István válasza jdani hozzászólására (») Aug 25, 2008 /
 
Amennyiben este nem írod meg, hogy voltál az orvosnál, meg foglak ijeszteni.
Megírom a saját esetemet.
(#) Doszpot hozzászólása Aug 25, 2008 /
 
Sziasztok!
Ugye segédmotorkerékpárnál még mindig elég egy adásvételi szerződést "összeütni" megkötni rá a biztosítást, és már roboghatok is?
Csak azért, mert a jogszabályoknál sose lehet tudni, mikor újít be kedves kormányunk még egy-két illetéket meg adót.
(#) szamóca válasza hozzászólására (») Aug 25, 2008 /
 
Sajna ez így van! De az élet más területein, a magas követelményrendszer álltal támasztott szint eléréséhez is elterjedtek különféle szerek. Amiket nem is vzsgálnak.
(#) Frankye válasza Doszpot hozzászólására (») Aug 25, 2008 /
 
Adásvételi, kötelező biztosítás, súlyadó és jogsi. Ezek kellenek hozzá, legjobb tudomáésom szerint. (Bár a súlyadóban nem vagyok biztos, és azt minden önkormányzat maga dönti el. Kérdezz rá az Okmányirpdánál, vagy az Önkormányzat adócsoportjánál!)
(#) szamóca válasza Doszpot hozzászólására (») Aug 25, 2008 /
 
Igen! ezek kellenek csak. De a megérzéseid jók, mert 2009-től forgalomba helyezési dij néven újabb sarcot vetnek ki.
Bővebben.
(#) Doszpot válasza szamóca hozzászólására (») Aug 25, 2008 /
 
szuper
Mondjuk egy rigára a 15-20 ezres papírmunka kicsit cifra lesz, elvégre annak az értékét már egy tele tankolás is megduplázza.
Na mindegy... majd kiderül, hogy mi lesz, hogy lesz.
(#) Doszpot válasza szamóca hozzászólására (») Aug 25, 2008 /
 
Ja, és a Simsonom most 43 éves! Akkor OT-s rendszámot kapok rá?
(#) szamóca hozzászólása Aug 25, 2008 /
 
Valaki nem tudja hogy Pesten, felnőtt villanyszerelő képzés van-e?
(#) szamóca válasza Doszpot hozzászólására (») Aug 25, 2008 /
 
OT=oszt tolod?
(#) bandikala válasza vtsoftware hozzászólására (») Aug 25, 2008 /
 
Mem rossz...Arra a frekire amit nem is hallok a kutya felkapta a fejét és fülelt.Itt a bizonyíték,hogy a kutyáknak jobb a hallása.
(#) tourer hozzászólása Aug 25, 2008 /
 
hiányzik innen egy hozzászólásom.
Kimoderáltak, vagy csak én vagyok véna, esetleg áttették egy másik topikba?
(#) tourer válasza tourer hozzászólására (») Aug 25, 2008 /
 
Megtaláltam.
(#) KTobi hozzászólása Aug 25, 2008 /
 
Legyek hű a topic nevéhez, követem egyik fórumtársunkat, és teszek fel pár képet a tengeri kilátásról. Azt látom, hogy itt megvolt az élet, másfél napon ráment, hogy bepótoljam a majd két hét lemaradást.

A kilátás a szokásos, gyönyörű rálátás Rijekára, és a szigetre. Sajnos elmaradt, hogy esti képet készítsek. Szerencsére ott is gyakorolhattam tudásomat, akadt szétszedni való digitális rádió. ~450kmes távolságból is élvezhetően lehetett hallgatni a Kossuth Rádiót. Sajnos kénytelenek voltunk hazajönni, mert mindjárt kezdődik a suli.

A képek a strandra lemenet félúton készültek.
(#) zenetom hozzászólása Aug 25, 2008 /
 
Akinek megvan EZ A ZENE az feltöltené valahova vagy elküldené? Nagyon hálás lennék
(#) vtsoftware válasza bandikala hozzászólására (») Aug 25, 2008 /
 
Nem halloood?
Ha jól tudom akkor "minél idősebb az ember annál kevesebb magas frekvencuájú hangot hall meg"...
Én tökéletesen hallom és borzalmaaas
(#) Frankye válasza KTobi hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
Fúúú! Nem kicsit irigyellek, a szó pozitívabb értelmében, persze! Örülök, hogy jól éreztétek Magatokat!

A szétszedésről lesz beszámoló is?
(#) Frankye válasza vtsoftware hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
Nem-nem! Az idősebb emberek a mély hangokat nem hallják.
(#) valve hozzászólása Aug 26, 2008 /
 
- No de ezt meg kell osztanom veletek

Szóval csütörtökön sétálok haza melóból, és jó szókás híven hetente 2-3 alkalommal reklám folyóiratok zöme ücsörög a tömbházunk interfonja alatt levő kis ketrec tetelyén. No mivel pont az jött amibe még szivesen belenézek, (cégnevet ne említsek) és utánna csomagolni használom ha valamit küldök postán, hogy már ne kotyogjon a karton dobozban Na de elég a laska szövegből, a lényeg, hogy este oda került a sor, hogy pár szabad percemben belekukkantottam, és mit nem látok benne?! Hát egy autóba való mélynyomót úgymond, "Auto Boom Box" Na de kicsitt elmosolyodtam rajta, amikor eltelt két másodperc és elkomolyodtam az árát meglátva. Átszámolva ~1720 Ft! Na mondom szuper, meg is veszek vagy 4-et a mozizni

No eltelt másfél nap és el is mentem az áruházba, ahol meg is pillantottam! Hát kisebb volt mint a képen a reklám folyóiratban, de sebaj na annyi pénzért, le is kapok egyet odaviszem az áru csekkolóhoz ami a falon van tíz méterenként, hogy biztos legyek benne, és iszonyat nagy meglepődésemre 350 Ft volt! Na mi a fene gondolom, így elhuzigáltam még vagy 2-3 szor, majd hoztam újjat és azt is! Hát örült a fejem neki, majd ki is vittem egyet és még egy két éves garanciapappírt is adtak vele! Na de boldog voltam, hogy ennyi pénzért megkaptam! Azután megsaccoltam még mennyi hely van az autóban a három szatyor kaja/szükséglet melett így visszamentem és még megvettem öt darabot Annyi még pont befért!

Na és így lett cirka 2100 Ft -ért 6db "Boom Box" -om No de jöjjenek a képek,..

(ez szombaton volt, és mikor hétfőn mentem egy Tranzittal, hogy férjen több, már a normális áruk volt)
(#) huba válasza valve hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
Fene a fejedet.
(#) Istike88 válasza valve hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
Te mázlista

Pont kifogtad azt a napot mikor egy igazgatónak is ilyen boom box-ra van szüksége
Olvasd el a teszkó titkok könyv első részét és megtudod miről beszélek
(#) valve válasza Istike88 hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
Már olvastam
De szerintem ez annak tulajdonítható, hogy elírták az árat, mivel hétfőn megvolt a többi,..
(#) bandikala válasza vtsoftware hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
Nem azt!A 22500 Hz körüli hangot nem hallom.De a kutya hallja. Amit te mondtál,azt én is hallom,és nagyon sz@r. :duma:
Következő: »»   162 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem