Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-tervező programok
 
Témaindító: (Felhasználó 449), idő: Nov 10, 2005
Lapozás: OK   7 / 30
(#) sapi87 válasza Kovidivi hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
az eagle-ben hol van az alkatrész lista?

köszi
(#) elektrocad válasza sapi87 hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Van Eagle topic is, sőt nem is egy. Ott kell olvasgatni. Egyébként úgy hívják az alkatrészlistát, hogy Library.
(#) djszapi hozzászólása Okt 15, 2008 /
 
sziasztok!

nem tudom melyik forumba illik bele, legfeljebb a modik kitiltanak a Fold bolygorol :o)

Genesis2000 (CAM), Enterprice 3000 (NYAK tervezo) erdekelne engem. Annyit kell ezekrol tudni hogy ujonnan 120 millio forint korul kezdodnek, es a nagy alaplapgyartok is ezekkel a szoftverekkel dolgoznak, nem "kindozos" szoftverekkel!

Igazabol az egyik kollegamat erdekelne, aki jopar X eve benne van a NYAK tervezesben es ki szeretne probalni, ha esetleg vki tud valami probaverziot szerezni azt megkoszonnenk!

Ja igen, ezek UNIX-os szoftverek!
(#) elektrocad válasza djszapi hozzászólására (») Okt 15, 2008 /
 
Figyi, ismered a googlet? Csak a program neveit kell beírni és a teljes weben kell kerestetni. De megkönnyítésül talán a www.elas.hu olalon többet találsz.
(#) djszapi válasza elektrocad hozzászólására (») Okt 16, 2008 /
 
es ez a honlap nekem miert jo?

elektrocad! Kotozkodni felesleges!

en itt sehol nem latom, hogy lenne letoltheto trial.

(#) elektrocad válasza djszapi hozzászólására (») Okt 16, 2008 /
 
A hozzászólásod a köszönet a jó szándékért?
Az Elas képviseli Magyarországon a Valor céget, legalábbis a honlapjuk szerint, aki pedig a Genesis 2000 gyártója. Vagy nem ez a program érdekel? Vagy itt a közvetlen cím: www.valor.com és a másik: www.frontline-pcb.com
Ha írsz nekik, talán elküldik a próbaverziót.
Egyébként én is csak a googlen keresztül találtam meg!
(#) djszapi válasza elektrocad hozzászólására (») Okt 16, 2008 /
 
azert gondolom, azt csak nem gondolod hogy nem neztem mar meg ki gyartja!

nekem kiprobalasra (illetve a kollegamnak) kell egy.

a honlapon en probaverziot nem lattam, a kapcsolatot meg nem vette fel a kollegam veluk.

koszi azert a segitseget!
(#) elektrocad válasza djszapi hozzászólására (») Okt 16, 2008 /
 
És mi gátol abban, hogy kérjetek tőlük próbaverziót? Csak egy e-mailt kell nekik küldeni. Legalábbis máshol ez elegendő szokott lenni. Nem kell azért ilyen fennhangú hozzászólásokat írni.
(#) gesa hozzászólása Nov 11, 2008 /
 
Sziasztok!
egy olyan kérdésem lenne,hogy a dip trace-el a schematikban lerakok egy tl074-es ic-t de csak 5 lábat jelöl viszont nekem kellene az összes láb a bekötéshez.A pcb-n látszik az összes láb csak az sch-ban nem,pedig ott kellene megrajzolni hogy tudjon belőle nyákrajzot késziteni.aki tud segitsen .köszi
(#) orizon válasza gesa hozzászólására (») Nov 12, 2008 /
 
Nem tudom jó lesz e ez neked. Az alkatrészek, lib, eli a Trace 1.40 full változatán készültek , nem biztos hogy jó a free változatokhoz . De egy próbát azért megér.
(#) pusy19 hozzászólása Nov 20, 2008 /
 
Üdv!

Volna egy kis gondom:

Én még az őskorba illő TANGO-val tanultam meg tervezni aztán megtanultam nem kevés idő alatt az OrCAD-be is a tervezést/analizálást csak azóta lekerült a gépemről most újra felszeretném tenni megvan a progi a15.7es és a 16os is az előbbihez van részletes telepítési útmutatóm is de nem sikerül feltenni a 16oshoz van egy angol nyelvű telepítési útmutató de azzal se jutok előre.Ha valaki esetleg tud segíteni nagyon megköszönném!

A 15.7es tuti működik mert kb 10gépre tettem fel régen de most valamit nagyon elrontok

Mindkettőnél a licensz fájl aktiválásnál van gond...

Reread Server Failed
(#) Sirály333 hozzászólása Dec 7, 2008 /
 
Sziasztok!

Tudna nekem valaki olyan progit mondani amivel lehet 2 oldalu panelt szerkeszteni de kérlek ne demo-t. Azt nagyon megköszöném. :guluszem1:
(#) istvanpal16 válasza Sirály333 hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
eagle
(#) zolee1209 válasza Sirály333 hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Szia! Én a Sprint layout 5-öt használom/ajánlom!
A neten van letölthető full verzió.

De ezért nem kellett volna témát nyitni!
(#) Sirály333 válasza zolee1209 hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Szia!
Vista alatt is megy?
(#) istvanpal16 válasza Sirály333 hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
enn ugytudom hogy igen(sprint)
(#) zolee1209 válasza Sirály333 hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Igen, az 5-ös verzió működik vista alatt is. A 4-est nem tudom. De ha egyik sincs meg, akkor az ötöst keresd meg. :yes:
(#) Sirály333 válasza zolee1209 hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Köszi szépen (mindenkinek)! Az 5-öst letöltöttem,nemsoká ki is próbálom!
(#) zolee1209 válasza Sirály333 hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Kapok pontot?
(#) vicsys válasza zolee1209 hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Tessék, kapsz egyet: Kép: Hivatkozás
(#) zolee1209 válasza vicsys hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Köszönöm! Szimpatikus a színe.
(#) Sirály333 válasza zolee1209 hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Köszönöm a progid nagyon jo de hogy tudok vale dupla oldalas panelt csinálni? Igazándibol az érdekelne jobban.
(#) zolee1209 válasza Sirály333 hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
(#) Sirály333 válasza zolee1209 hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
Hello nekem az volna a bajom , hogy a panelt nemtudom megfordítani azt hogy kel ? Meg azt, hogy ha kellene bele pl : ne555 ic azt holtalálom ?

Kevesebb smile, több helyesírás = warn elkerülése! Frankye
(#) Izeg. hozzászólása Dec 9, 2008 /
 
sziasztok
tudom hogy már eléggé elcsépelt ez a kérdés de...
nagyon kellene egy olyan program ami:ingyen letölthető,lehetőleg magyar nyelvű, egyszerűen kezelhető, ja és persze képes vagyok vele NYÁKot rajzolniesetleg valaki el is küldheti nekem
köszönöm szépen előre is, konkrétumokat várok
u.i: a legfontosabb az lenne hogy képes legyen ic-k lábtávolságának pontos megrajzolására
mégegyszer köszi
(#) Marty McFly válasza Izeg. hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Ajánlanám a Sprint Layout nevű programot! Benne vannak a makrók nem hinném hogy el tudnád rontani a lábtávolságot vele! Ingyenesen nem tölthető le de biztos fenn van ********************* és ha szerencséd van magyarosítás is! Tessék keresgélni és letölteni!

Illegális tevékenységet nem reklámozunk a HE oldalán! Frankye
(#) AMD válasza Izeg. hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
Bővebben: Link
Remélem nem illegális
(#) Izeg. válasza Marty McFly hozzászólására (») Dec 9, 2008 /
 
hmm
ez valóban nem tűnik bonyolultnak
megpróbálom magam fejleszteni...
(#) Sirály333 válasza Izeg. hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Hello pcb wizard nekem az tetszik
(#) Sallala hozzászólása Dec 16, 2008 /
 
Szia!
Ajánlom ezt a programot, adott nyákméretig és alkatrészszámig ingyenes:
Target 3001
http://www.ibfriedrich.com/

Ez sem az igazi, de nekem bevált.

A legjobban attól vagyok "kész" hogy az általam eddig kipróbált nyáktevrező progamokmál a bal egér gombbal illetve a jobb egérgombbal töréntő kattintásra totál nem az egyéb prgoramoknál megszokt funkciókat hozza.
Pl. kijelölés helyett alktarészt tesz le, menü megjelenítés helyett töröl vagy épp forgat. Én tényleg nem értem azokat a programozókat, akik ezeket készítik.
Én is szoktam papíron tervezni, a többiek által írt módon.
Következő: »»   7 / 30
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem