Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   275 / 3562
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Na igen, ha ennyi moderátor van egyszerre az oldalon...
(#) DuMatyi hozzászólása Dec 13, 2008 /
 
Te jó ég, mi van az oldalon? Senki nincs itt? Alig van ma hozzászólás!
(#) Szárnyas válasza MPi-c hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Nem rossz! Most nézem éppen a japán műrepülő alakulatot, már csak a hajtóművek dübörgése és a kerozin illat hiányzik a teljes képhez. Meg a gurulóúton nyitott kabintetővel visszatérő gépekből való integetése a pilótáknak. Reaper-t mindenképpen megnézem holnap, remélem láthatunk tőle egy-két harangot vagy kobrát, mint az igazi 29-es bemutatókon!
(#) MPi-c válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
He-he! hát, vannak még problémák. Frazer lezúgott..., de majd újra kezdi.
Reaper meg tuti, hogy a kobrát megmutatja, jó alacsonyan...
(#) bandikala hozzászólása Dec 13, 2008 /
 
Van valakinek tippje,mit tudnék csinálni karácsonyra?Vagy egy oldalt mutasson valaki!Lehet olyan is,aminek köze sincs az elektrohoz.Valaki segítsen rajtam legyen szíves!(hamarabb kellett volna gondolkozni ) :eeknoes: :gumicsirke: :shocking:
(#) _ampervadasz_ válasza vicsys hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Szevasztok, hobbilakók, látom ment a "harc" !

Nem vitázni szeretnék, és nem megbántani senkit, vicsys ez neked szól, hogy szerintem ne vedd magadra, szerintem téged egyáltalán nemakart megbántani, és ne vedd sértésre. eotvospm, van ebből bőven tapasztalata, és eélhiszem neki, mert egy nagyon nagy kedven tanárommal történt meg ez.
A volt tanárom Tóth Ferenc Csaba nagyon nagy fej, és tanítani akart minden áron, ezalatt azt értsd, hogy a diákoknak a saját pénzéből vette az anyagot, és a szerszámok egy kiadós részét is, sőőt motrot stb. -t, hogy tudjon mit oktatni, és az a diákok összetudják szerelni, hogy a géplakatos ne reszeljen acélközőt, és a hegesztő, se reszelgessen! Az a helyzet hogy a többi tanár emiatt nagyon rászált, és kiutálták az iskolából. Nem a pénzel lenne itt mindenáron a gond, mert lennének itt felajánlások, csak itt azért mindenki a pénzre hajt, és csak kizsákmányolni szereti a diákokat! A tanárom azzal fizetett rá, hogy ez ellen dolgozott, a diákok körében is nagyon jó fejnek számított(még a kezelhetetlen izomkolosszus, "agybetét" .nélküli, barmokat, is megtuta szelidíteni az inteligenciájával), és én is személyes nagyon jó barátja vagyok a mai napig, és inkább elment abból az iskolából, mert ő megmondta, hogy ő soha többé nemfog ott tanítani! Az őráiról nagyon kevesen hiányoztak, sőőt még iskola után is ottmaradtak páran segíteni, pl. takarítani, pakolni stb. (nekem vele csak fémipari alapképzés óráim voltak vele, de amikor még aznap se volt vele órám, még akkor is iskola után még délután háromig benmaradtam, amikor már kiürült délben az iskola rég) Nagyon tisztelem, nagy koponya! Eotvospm, itt csak azokra az emberekre/tanárokra/ akart rávilágítani, aki a pénzért még csak meg sem dolgoznak, és vagy még nem is értenek a tanitott szakmájukhoz, és te lehet ezt vetted magadra, miközben nemkellett volna!
(#) Action2K válasza bandikala hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
(#) bandikala válasza Action2K hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Megmentettél!Thank you!tőlem egy köszönetet kapsz(vagy többet)! :worship: 9ajándékot kell majd csinálnom.Valszeg vegyesek lesznek.Még kétszer köszi!Majd utánajárok a boltokban.
(#) Action2K válasza bandikala hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Szívesen! De, szerintem még nem vagy elkésve, 10 nap még hátra van! minden nap csinálsz egy ajándékot, a 10. nap meg becsomagolod őket. Jó kis elfoglaltságok esténként! Csak aztán a munkatervet tartani!
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
...és bandikala elkészíti az ötéves tervek mintájára a 10 napos tervet...
Legyen ez a neve: I. Tíznapos terv!
(#) bandikala válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
És a második tervem:I határozatlan idejű végfok építés.(motorola 100w)
(#) bandikala válasza Action2K hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Csak az a szivacs hogy hétközben nem vagyok otthon.Majd ha anyag lesz egy szombaton félresöpröm az asztalról a cuccost és...alkotok 10000rel.
(#) zenetom hozzászólása Dec 13, 2008 /
 
Nem tudja valaki hogy lehet kikapcsolni a beragadó billentyű matyit? Már mint hogy egyáltalán ne jelenjen meg az az idétlen ablak ha sokszor megnyomjuk a Shiftet.
(#) Norbert123 válasza zenetom hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
szia
Most hírtelen én nem találom de amikor bejön az ablak ott vannak a beállításai és ott valahol kilehet kapcsolni a beragadó billentyűket.
Én régen így kapcsoltam ki de most meg nem találom meg
Ha megtalálom szolók, de hátha más gyorsabb lesz
szia
(#) bandikala hozzászólása Dec 13, 2008 /
 
Nálunk mikor akarják az eurót bevezetni?
(#) zenetom válasza Norbert123 hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Megtaláltam, sikerült, köszi.
(#) Norbert123 válasza zenetom hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Szívesen segítettemm áskor is segítek ha tudok
szia
(#) _ampervadasz_ válasza zenetom hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Nagyon egyszerű!

Nyomod pármásodpercig a jobb shifet, amig előnem ugrik az ablak, és rákattintasz a beállításokra, és "végigzongorázod", hogy semmire se kapcsoljon, még akkor se ha WC -re mész.

Minden jót! Ampi
(#) zenetom válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Jó módszer ez is
Ezt régen játékoknál alkalmaztam amikor nem volt user manual
(#) _ampervadasz_ válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Nekem már nem jön elő, mert mindet, amivel előjöhetne, már kiikattam!
(#) zenetom válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Hát azért az nem árt ha a power gomb benyomása után előjön a knightrideres windows csík
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 13, 2008 /
 
Mi ez a punnyadás?
Mindenki benne lesz a TV -ben?
Én meg benne leszek a pácban, itt egyedül!
(#) sound.man válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Ne félj, én itt vagyok.
(#) _ampervadasz_ válasza zenetom hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Nekem arra nincsen szükségem, olyan gyorsan botlik be a winfos, hogy észre sem veszem, hogy ott sincsen! Vagy lefagy, az is előfordult!
(#) _ampervadasz_ válasza sound.man hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Megnyugodtam! Akkor nem csak nállam van adás szünet!
(#) DuMatyi válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
kihúzta a billentyűzetet
(#) sound.man válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Közbe nézem a tv2-őn ezt a játékot, de ez egy akkora baromság. Találd ki milyen névre gondoltak, s a vége. Nem talál soha egyik se. hmm.. érdekes.. Egy levegővétellel kimondanak 10 mondatot.
(#) _ampervadasz_ válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Nekem azt nehéz lessz a laptopból...
(#) _ampervadasz_ válasza sound.man hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Az biztos. Viszont most vittek el 6kilót!.... biztos felhivták saját magukat, mitha egy néző telefonálna be
(#) zenetom válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Pedig biztos szalagkábellel van összemadzagolva az alaplappal, na azt ki lehet húzni
Következő: »»   275 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem