Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Genius egér javítás
 
Témaindító: Tomadevil, idő: Jan 9, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Tomadevil hozzászólása Jan 9, 2009 /
 
Hallihó mindenkinek

A következő a problémám van. Van egy optikai egerem, a fent nevezett Genius

Egyik este még működött de amikor másnap bekapcsoltam a gépet, nem. Hogy miért? Fi***m nincs. Szerintem először azt kellene kideríteni hogy mi lehet a bűnös. Az egér az ugyanúgy villog mint eddig, vagy ha kell standby-ba áll. Ha megnyomok egy gombot akkor a vevőn lévő led nem gyullad ki, ami elvileg a kapcsolatot jelezné. Ha megnyomom a vevő alján a piros gombot(gondolom connect lenne, nincs odaírva) Akkor hülye módjára mindkét ledje elkezd egyszerre ugyanabban a pillanatban villogni majd pár sec múlva abbahagyja, de az a gond hogy míg jó volt az egér nem tudom mit csinált amikor megnyomtam ezt a gombot szal........
Szerintetek hogy tudom kiszűrni a hiba forrását?
Légyszíves csak segítő kommenteket írjatok ne olyat h vegyek másikat, mert nem tok venni mivel én csóró paraszt gyerek vagyok nincs pénzem erre csak adósságom van. Meg ez egy nagyon jó egér(volt). Az olcsókat meg inkább hagyjuk legyen annyi elég h nem akarok venni egy nagyfelbontású egeret.
Ha kell bármikor bármiről tudok fényképet készíteni.
(#) proba válasza Tomadevil hozzászólására (») Jan 9, 2009 /
 
Használati útmutató tanulmányozása ,esetleg a párosítás lehet gond ,elemek esetleg .Ha nem akkor szinte biztos hogy vehetsz másik egeret . Esetleg generál reset (elemek ki egér mozgatás vissza 10-15 perc múlva) Egér alján reset gomb?
(#) Tomadevil hozzászólása Jan 9, 2009 /
 
Az általad leírtak mindegyikét próbáltam de nem jött be egyik se
(#) Moderátor hozzászólása Tomadevil hozzászólására (») Jan 9, 2009
 
Idézet:
„Légyszíves csak segítő kommenteket írjatok ne olyat h vegyek másikat, mert nem tok venni”


Készséggel elhisszük, ettől függetlenül örülnénk annak, ha írni viszont tudnál normálisan. A
Idézet:
„h”
,
Idézet:
„tok”
és hasonló szlengeket nagyon nem szeretjük errefelé.
(#) titi válasza Tomadevil hozzászólására (») Jan 9, 2009 /
 
Hali!
Miután a vevőn megnyomtad azt a gombot, nyomd meg az egéren lévőt is!
(#) Tomadevil hozzászólása Jan 9, 2009 /
 
Köszi, nem szlengezek többet

Már megtettem, de meg se moccant, kezdek a vevőre gyanakodni........
(#) Doncso válasza Tomadevil hozzászólására (») Jan 9, 2009 /
 
Még Fery mestertől tanultam annó, hogy ezeket ívjavítással szokták rendbe tenni.
(#) titi válasza Tomadevil hozzászólására (») Jan 9, 2009 /
 
Miután a vevőn megnyomtad a gombot, majd pedig azon idő alatt, amíg villognak a ledek megnyomod az egér alján lévő gombot is, a vevőn lévő ledek villogásával mi történik?
Ha látszólag semmi, vagyis ugyanúgy villognak tovább, akkor az is lehet, hogy az egérben lévő adó halt be.
Esetleg keress valakit, akinek ugyanilyen van, és derítsd ki, hogy az adó, vagy a vevő a hibás.
Aztán esetleg neki lehet fogni a javításnak.
(#) Tomadevil hozzászólása Jan 9, 2009 /
 
Nem történik semmi...
Valami műszerrel ki tudom mérni? mondjuk csak multiméterem van
de havernál szkópot rá tudjuk nyomatni(de hol és mit?)
(#) titi válasza Tomadevil hozzászólására (») Jan 13, 2009 / 4
 
Idézet:
„szkópot rá tudjuk nyomatni(de hol és mit?)”

Szedd szét, nézd meg az IC típusát, keress hozzá adatlapot, az alaján talán el lehet indulni...
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem