Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   408 / 3569
(#) Frankye válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Nem hogy felgyorsult, de egyenesen száguld! Kéne egy rendőr, aki lekapcsolja gyorshajtásért... Nem tudsz ilyet?
(#) Frankye válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Így van. Pont úgy működik, mint a "warn" nevű kis piros háromszög, csak ennek a "büntetésnek" a hatálya alatt az illető némaságra van ítélve, mint szépemlékű Antal Imre a Néma leventében, Kudlik Júlia oldalán. :hehe:
Ugyan úgy időkorlátos, természetesen, azaz adott ideig érvényes.
A következő lépés a fejlesztésben az lesz, hogy a rosszul viselkedő, "mien"-"ien"-"oan"-"vok"-ozó felhasználók monitorjából kinyúl majd egy kéz, és egy piszok nagyot ráver az illető kezére.
(#) MPi-c válasza Frankye hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
"Időzsaru"... ismerem: Jean-Claude Van Damme...
(#) DuMatyi válasza Frankye hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Feri,nálam az ex matektanár ígért érettségire mindenki mellé egy "morcosan néző képet" mert akkor rögtön tudjuk, hol a hiba a példában és megkeressük, kijavítjuk...

Aki sokat beszél -ír-, az nem kap néma warnt? Lehet, hogy én mindennap kapnék, hisz "tod, h mien vok..." :yes: :whistle:
(#) Frankye válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Időzsaru? Az nem a SvájciNéger volt? Ja, nem, az a Terminátor, vagy Kulminátor, vagy micsoda. A bádogember, na! De nem az Oz-os... A lövöldözős!
(#) Frankye válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Idézet:
„hisz "tod, h mien vok..."”

Ne húzgáld az alvó oroszlán bajszát, mert felébred, és morcos lesz! ( )
(#) zolee1209 hozzászólása Feb 18, 2009 /
 
Hol lehet megtekinteni ezt a néma izét?! De ne adjatok, mert akkor nem tudom majd leírni, hogy áhááá, megtaláltam!
(#) MPi-c válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Kattints fent a vastag "Fórum" feliratra és az első példányt láthatod...
(#) zolee1209 válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Megtaláltam! Jé, le tudtam írni! :hide: Nem rossz! És ilyenkor csak olvasni lehet, írni nem?
(#) Frankye válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Pontosan. Tud olvasni, keresni, mindent, csak írni nem.
(#) Frankye válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Idézet:
„ez a kézráverős monitor tetszik,”

Az ötleten már rajta van a "Copyright"! Nem lenyúlni!
(#) szamóca válasza Frankye hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
A havas út miatt kit lett téve az elakadásjelző háromszög!
(#) MPi-c válasza Frankye hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Azért ez így, elsőre elég szigorú... vagy nulla tolerancia?
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Így jár, aki nem használ hóláncot! A sok, elbizakodott, nagyvárosi...
(#) Frankye válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Miért? Nem gumibotot írtam, csak hogy rácsap a mókus kezére...
(#) DuMatyi válasza Frankye hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Múltkor idéztem azt a zöld szöveget. Amikor olvastam először, majdnem becsináltam a röhögéstől. Aztán szomorú valóság lett belőle. Nem hittem volna! Frankye, alszol? és Augusztusban születtél (oroszlán vagy... ezek szerint) Ha alszol, akkor meg ki válaszolt nekem? (Na jó, abbahagyom az ökörködést...)
(#) Frankye válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Öööö... A hiba biztosan bennem van, de nem kapcsolok most, hogy melyik zöld szövegre gondoltál, pontosan...
Ja, nem vagyok amúgy orosz lány, teljesen magyar fiú vagyok. És januárban születtem. Úgyhogy lötykölős vagyok (vízöntő), de szoktam azért aludni, és van még bajszom is, bár egyre kevesebb. (Mert némely, nem teljesen beszámítható fórumozó cincálja, virtuálisan persze. A jelen lévők, természetesen kivételek! Most. )
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Sajnos ezt más is kitalálta. Autótolvajlás esetén a riasztó blokkolja a központi zárat. Tulaj kód beütéséveltudja csak feloldani. Amerikában egyszer megfogott az autó egy tolvajt, a tolvaj meg szívrohamot kapott. A tolvaj anyja beperelte az autó tulajdonosát az "ártatlan" gyermeke halála miatt. Ez kísértetiesen hasonlít a mikróban macskát szárító esetre. Mindkettőre a válasz: minek tette bele, vagy mit keresett ott? Másik sztory, szintén amerikai. Egy bálamadzaggal valaki öngyilkos akart lenni. a madzag elszakadt. Az illető beperelte a kötélgyárat! Erre varrjatok gombot...
(#) Frankye válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Jó gondolat! Én továbbfejleszteném: Kinyúlna egy kar a kormányoszlop alól, és azon a tájékon, ami az ülés lapja és a háttámlája találkozásánál van, egy erőteljes vasmarok fogná meg, ami ott van. (Uraim, gondolkodjanak, kinek, mi található e helyütt... )
(#) MPi-c válasza Frankye hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Én még csak itt jártam:
Idézet:
„Pontosan. Tud olvasni, keresni, mindent, csak írni nem.”
Így van ez, ha több felé figyel az ember.
Na, nem baj... ragtapasz :kuss: gumibot, meg miegyéb :gun:
(#) Frankye válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
És? Megítélték a kötélgyárnak, hogy ingyen és bérmentve fel kell lógatniuk a szerencsétlen sorsút? Vagy mi lett a vége?
Amerikai autók visszapillantó tükrén a felirat:
"Figyelem! A tükörben látott kép Ön mögött van!"
(#) DuMatyi válasza Frankye hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Nem tudom, hogy megítélték-e neki. A helyzet nonszensz. Az említett bejegyzés: Feb 4
(#) DuMatyi válasza Frankye hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Ha pedig nő, akkor lehet hogy tetszene neki a szituáció.... Ej, de perverz itt valaki Jobb, ha megyek. Vár a májkrémes kenyerem. egy bögre Earl Grey teával, desszertnek 1 db. Metoprolol.
(#) Frankye válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Idézet:
„Ha pedig nő, akkor lehet hogy tetszene neki a szituáció....”

Végülis, a módszer így vagy úgy, de célt ér... A tolvaj marad...

Szerk.: Jó étvágyat hozzá!
(#) Frankye válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Idézet:
„Az említett bejegyzés”

OK, leesett...
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Ez már kitalált dolog hogy egy erős bovdenhuzal felhúzza a ferde szándékú delikvens lábait a műszerfal alá. De nálunk a raboló Úrnak nagyobb jogai vannak, mint a becsületes embereknek. Így hát legfeljebb szavakkal győzködheted hogy hagyjon fel a tevékenységével, ha észreveszed, vagy jobb ha odaadod neki a kulcsot. Mert személyi szabadságjog, meg miegymás, és végül még Te faragsz rá.
(#) vicsys válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Szia
Itt van a kérésedre egy oldal. Ez jó?
Bővebben: Link
Egy érdekesség:
Bővebben: Link
És a nagyágyú:
Bővebben: Link
Itt egy csomó játék van letölthető formában és van emulátor is. Azthiszem nosztalgiázok egyet a csavargás a gombák birodalmában című játékkal...
(#) zolee1209 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
És hány ilyen megszorítás "lépcső" lesz?
(#) MPi-c válasza szamóca hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
A "rabló úrnak" csak akkor vannak jogai, ha már eljárás alatt áll, addig "pofán vágható!" (legfeljebb annak következményeit viselni kell, de akkor már a pofánvágónak is lesznek jogai... )
(#) DuMatyi válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Nem értem a jogrendszert, de valószínű azért, mert úgy lett megfogalmazva egy jogász által, hogy 10 másik ügyvédet is eltartson! Ügyvédeink tanult szakmája a hazugság. Az egyik biztos hazudik ugye... (A két fogalom különbözik! Jogész nem egyenlő az ügyvéddel!) Ha a jogrendszerünk nem kétértelmű mondatokkal lenne tele, akkor nem kellene a tulajdonát jogosan védőnek magyarázkodnia!
Következő: »»   408 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem