Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   419 / 3569
(#) titi válasza titi hozzászólására (») Feb 25, 2009 /
 
...úgy látom, a 2=23-al...
Na jó, már én is fáradt vagyok, megyek...
(#) Action2K hozzászólása Feb 26, 2009 /
 
Ehhez mekkora erősítőt ajánlotok? Bővebben: Link
(#) llaci56 válasza zenetom hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Idézet:
„Megyek aludni (helyi idő szerint) 2 perc múlva”

Nálatok - ott, (milyen helyi idő szerint?) - a 2 perc az hány perc?
Én vévignéztem az összes ismert időszámítást (a Földieket!) és a 2 perc mindenhol 120 mp.
(#) zolika60 válasza Action2K hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Sosem kételkedtem abban, hogy az amerikaiak nem normálisak.
(#) llaci56 hozzászólása Feb 26, 2009 /
 
Egy RT 2009-es évkönyv 3 800 Ft! Meg vannak huzatva.
(#) KTobi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Tavalyi csak 3600 volt. Részt kell venni a robotversenyen, és valószínűleg kapsz.
(#) zolika60 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Van benne valami olyan amiért érdemes megvenni?
(#) llaci56 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Szerintem 1000 Ft-ért sem érdemes, ez csak olyan megszokás. De hát a cigiről is leszoktam. Ne érts félre, nem nyomorgok, (hál'Istennek!) de az árát soknak tartom. (Aki ismer, nem mondhatja rám, hogy garasos vagyok...) Néztem a tavalyi példányokat 990 Ft. Ez olyan "Nem éri meg, de megveszem." De a négyszerese...
(#) llaci56 hozzászólása Feb 26, 2009 /
 
Vettem egy ilyet. Nem piskóta egy masina. A kétoldalas lapokat (150-et lehet egyszerre beletenni,) szépen megforgatja, és úgy szkenneli mind két oldalát.

HP5590.jpg
    
(#) Ricsi89 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Ha a tavalyi most ezer forint, akkor jövőre majd ez is annyi lesz és akkor kell majd megvenni.
(#) llaci56 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Egy rugóra jár az ...
(#) Szebence hozzászólása Feb 26, 2009 /
 
Sziasztok!

Kíváncsi leszek tud-e valaki segíteni.. Egy játékot keresek vagy elég csak a játék neve is...
A következő emlékeim élnek:
Kb 5-6 éve játszottam vele, de már akkor is írott lemezen volt a játék, még a P1-es géphez kaptuk.. a játék lényege a következő volt:
Több "pálya" volt benne, nehézsigi szinttől függően, valamennyire kapcsolódott a fizikához.
"A" pontból kellett "B" pontba eljuttatni pl egy golyót, úgy hogy a képernyőre be voltak mrá téve elemek, vagy akadályok, vagy amik segítettek és oldalt volt egy listám, hogy még milyen eszközöket használhatok..
Pl elindul egy macska, az meglöki az asztal végén lévő golyót, golyó beleesik egy vödörbe, ami egy csigán lóg, a kötél másik végén egy "tálca van, amin egy egér, a macska nehezebb, így az lesüllyed, egér fel ("liftezik") és pl itt van a "B" pont.
Az elemeket meg nekünk kell összekombinálni, hogy egy működő láncreakció jöjjön létre.

Már csak ennyre emlékszem, de most szükségem lenne erre a játékra.

A segítségeteket előre is köszönöm!
(#) Action2K válasza Szebence hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Szia! Te jó ég! hogy mennyit játszottam vele! De már én sem tudom a nevét
(#) vtsoftware válasza Szebence hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Ez nekem megvan. Ismerem.
Holnap ha addig nem "jelentkezik" senki, megkereshetem a CD-t amin rajta van.
Azért csak holnap, mert ma megyek haverommal "torkoskodni" 5-re várom aztán kajolunk egy nagyot, a CD pedig kb. 200 társa közé van elbújva...
(#) googa hozzászólása Feb 26, 2009 /
 
Helló! Mi a legolcsóbb (kvázi leghasznosabb) útja egy notebook akkumulátor beszerzésének? Vannak olyanok, akik felújítják, vannak akik utángyártottat árulnak és vannak akik horror áron adják a gyárit. ACER ASPIRE 5310-hez kellene...

A barátnőmnek is ilyen gépe van, csak neki még garanciás. Mi lenne, ha beletennénk az én akksimat és így küldeném kivizsgálásra? Össz-vissz 5 percig megy akkuról. Pedig nincs több két évesnél az egész szerkó. Kiakasztó!
(#) Szebence válasza vtsoftware hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Nagyon szépen köszönöm!
Jó bulizást
(#) szamóca válasza googa hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Csúnya dolog, de működhet!
Feltéve hogy az aksi sorozatszámot nem nézik, ill. az aksira is vonatkoznak a garanciális feltételek. (nem szoktak)
(#) vtsoftware válasza Szebence hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Szívesen ... köszi
Bár nem buli hanem kajálás... de mind1... jól fogok lakni majdnem 700,-Ft-ból...
(#) Gafly válasza Szebence hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Incredible machines?
(#) Szebence válasza Gafly hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Mindjárt megnézem, hogy erre gondoltam-e mert a neve egyátalán nem ismerős.

Igen!! Ez az! Nagyon szépen köszönöm! Nem gondoltam volna, hogy ennyien fel fogják ismerni a homályos emlékek alapján leírtakat Meg milyen sokan ismeritek...
Most néztem, hogy több rész is van én még annó az első részével játszottam, most megpróbálom valahonnan leszedni.

(#) llaci56 hozzászólása Feb 26, 2009 /
 
Nem régen valaki tett már be ilyet, de ezen most majdnem bepipiltem:

A "program" jelenik meg, amikor a McAfee nem indul meg az utat, ha házi papucs fel.

(Fordította: a barátod)
(#) Szebence válasza Gafly hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Innen ingyenesen letölthető, ha valaki kedvet kapott volna: Bővebben: Link

Meg találtam egy hasonló játékot is, egy kis ízelítő: Bővebben: Link
(#) Szebence hozzászólása Feb 26, 2009 /
 
Már csak az a kérdésem lenne, hogy a játék alatt igen zavar a 60Hz képernyőfrissítés és állítani nem lehet. Van erre egy progi, a neve RefreshLock.. Ezt beállítottam, bekapcsoltam de a játék alatt mégis 60Hz van csak. Eddig mindig működött pl CS1.6
Tudtok valamit tanácsolni, mert egy 20 perc után már nagyon zavaró.
(#) DuMatyi válasza Szebence hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
őőő. Nem kell CS-zni
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
olyannyira egy rugóra, hogy be akartam írni ugyanezt. MEgelőztetek
(#) Szebence válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Nem, nem a CS-vel van a baj mert ott működik a program, meg már 2 éve nem játszottam egyátalán... Csak amit most játszani szeretnék, a fentebb említett játék 1992-es és nem lehet beállítani a grafikát és bántja a szemem a 60Hz. CS alatt a RefreshLock nevű program tökéletesen működik és így Counter Strike-ot nem 60 hanem 85Hz-en játszottam.
(#) valve válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Nem jó elektronikus formában? Igaz jobban szeretem a kézzel fogható dolgokat, de annyi pénzért...
(#) llaci56 válasza valve hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
De bizony jó lenne!
(#) valve válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Most keresem de még nem kaptam... Ha megkapom értesítelek.
(#) llaci56 válasza valve hozzászólására (») Feb 26, 2009 /
 
Köszi!
Következő: »»   419 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem