Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1336 / 3579
(#) zoly15 válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Kiforgatják az ember szavait Akkor: Beköszöntött az ősz Jövök haza 7 óra után bicóval eléggé hűvös volt. Valamint az időérzékemet eléggé felborítja hogy 8 órakor már sötét van
(#) klemo86 hozzászólása Aug 29, 2010 /
 
Végre egy kis Русский téma Nem "Guns & Ammo", hanem "Guns & Elektronnaya Lampa"
Bár nem tudom, ez most hogy jön ide Biztos csak jól vagyok lakva…
(#) titi hozzászólása Aug 29, 2010 /
 
Hali!
Tegnap egy kicsit kint voltunk a "természetben". Pár kép.
Az első képen egy kis "fehér holló". másikon "Itt van az ősz" hatás a naplementében, a harmadikon pedig egy általam "Gacsa" -nak nevezett valami...
(#) zoly15 hozzászólása Aug 29, 2010 /
 
Nóóórmális? :bummafejbe:
(#) Ricsi89 válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Akkor innen nézz videókat.
Egyébként amerikában megengedett, mert van rá pénzük.
(#) zoly15 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Na jó nekem ez elég volt :help: Megyek inkább aludni. Jó éjt mindenkinek! :wave:
(#) klemo86 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Kaksi iPhone… Nekem nem kéne! A telefon arra való, hogy telefonáljon vele az ember… A régi kis Samum szolgál már egy ideje, és tökéletes kis jószág ahhoz képest, hogy ingyen volt
(#) klemo86 válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Ez különben is csak egy divat Neked kéne egy olyan cucc, ami minden második embernél megtalálható (iPhone, iPod)? Jó, nem minden másodiknál, de azért nekem pl vannak elveim
(#) Rober_4 válasza klemo86 hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Nekem is vannak! Tegnap az asszony mondja, hogy menjünk el abba a két áruházba melyek miatt az árvíz volt Zsolcán. Mondom neki, nem gondolod, hogy én azokba még beteszem a lábam? Nekem elveim vannak!
Mondja erre:-Ne csináld már, hol kapsz most ennyiért cipőt? Még a kínai boltban sem! :szeret:
Szóval ennyit az elvekről :pirul:
(#) DuMatyi válasza Rober_4 hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Egy régi kínai bölcsessg: Az elv olyan, mint a fing. Tartja az ember, amíg tudja.
(#) klemo86 válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Az ember ha nagy Opelos, akkor se vesz Astrát, mert amíg a sarki boltba elmegy, néggyel találkozik… És nekem tényleg kőkemény elveim vannak, egy tapottat sem engedek belőle (Kivéve ha az asszonypajti megtagadja a dolgokat, és csak vadállat módjára lehet betartatni ) Egyébként én csak olyan elveket tartok, amiket a józan ész diktál, nem mindenfélét, amit tényleg körülményes tartani…
Ja, és hallgassatok hülye zenéket, amiket rádióban nem játszanak! Egy példa: Шмели - Бей, К...083;! (Nem vagyok nagy rokker, de ezeket nem lehet kihagyni!)
(#) nagy hoho hozzászólása Aug 29, 2010 /
 
Köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat. Egy jó természetfotó készítéséhez szerencse, és sok türelem kell.A 3 031-es fotón látható méhecske kb a 30. exponálásra sikerült. A háttérben lévő sárga virágú növényre jöttek szép számmal. A 3 034-es fotót a kikötőben készítettem. Ez a szegény jószág fuldoklott a vízben. Kimentettem és annyi ereje sem volt, hogy ellenkezzen. Most mutatok egy képet amin egy molnárka van ilyet biztosan látatok már. Úgy közlekedik a vízen mint a gyorsvonat. Erről a rovarról szuper makrót készíteni 3/4 órámba került.
A mai képek: /Tudom a gólya nem bogár/
(#) DuMatyi válasza klemo86 hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Ha már zenénél tartunk, jó zenénél. Túúúúúúúdom, az eredetije Buddy Holly, mielőtt kórusban kiabálnátok!
(#) klemo86 válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Én csak azt mondtam, hogy annyira sz*r, hogy meg kell hallgatni (Jó, ez nem teljesen igaz, mert nem is sz*r, és nem is kell meghallgatni De ha rokkerebb lennék, még tetszene is…) Egyelőre hallgatom a Yann Tiersen albumokat sorban, mert most olyan kedvem van
(#) 06smici válasza nagy hoho hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Én nem értek a fotózáshoz de ezek a képek nagyon jól sikerültek. Azok a naplementések gyönyörűek lettek. Milyen víznél készítetted ezeket?
Jah és titi a te képeid is jók lettek. Tök jó ahogy a naplementétől olyan mintha ősz lenne.
Lehet hogy nekem is kéne szereznem egy gépet
(#) DuMatyi válasza klemo86 hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Na jó. Rokon témakör, de más. Ez is jó. Hogy művelődjél, milyen zene volt, amikor egy éves voltál.
(#) klemo86 válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Amikor megszülettem, a Napoleon Blv. volt a sláger, sok jó kis zene volt annak idején (nem úgy, mint manapság).
(#) KTobi válasza 06smici hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Semmit nem ér a gép. Nem tudom hoho mivel készíti, de neki egy másik fontos tényező adott. A táj és az idő. Ott dolgozik a tavon, ott él, és van ideje rá. Nekem az idő hiányzik, hiába van jó gépem, mióta megvan nem jutottam el a barára. Egy-egy jól sikerült madárképre kell pár óra hossza, esetleg nap is, makrózni se sokkal egyszerűbb.
Remélem jövőre sikerült időt szakítanom ilyesmire. :photo:
(#) Rober_4 válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Igen, valahogy így. :action:
(#) nagy hoho válasza titi hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Nagyon jók a képek.A tájképet nagyon jó helyről készítetted, ahogy a széles víz középre beszűkül.És a fények is csodásak. Az albínó szárcsa is ritka jó kép.
A Gacsa nagyon aranyos, hasonlít a Karolinai récére de nem az. Nálunk nincs ilyen faj. Így nem ismerem.
(#) nagy hoho válasza 06smici hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Köszönöm. A nap kelte képek a Tisza-tavon készültek néhány nappal ezelőtt, reggel 5,34 perckor.
(#) nagy hoho válasza KTobi hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
A gépem:
(#) KTobi válasza nagy hoho hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Ezzel már szépen lehet dolgozni :yes: és tudod is használni
(#) _ampervadasz_ válasza nagy hoho hozzászólására (») Aug 29, 2010 /
 
Sziasztok. jó éjt mindenkinek.

Nagy hohó. Nem gondolkodtál azon, hogy valahová feltöltsd a képeid ( pl picasa)?

A képek amiket készítesz, eszméletlenül jók, és nagyon tetszenek.

Sajnos nekem a jó gép hiányzik, amivel hasonló képeket tudnék megörökíteni.


Néhány ízelítő, amikor még nekem is volt ( viszonylag ) jó fényképezőm.
A képek egytől egyig a Duna parton készültek 2007 -ben Július hónapban.
Azon a helyen ahol e fényképek készültek, vagy már 1500 fényképet készítettem.
(#) Ricsi89 hozzászólása Aug 30, 2010 /
 
Jelentem két hónap után sikeresen megborotválkoztam. Már kezdtem hasonlítani az ősemberre, de nem volt kedvem még nyáron is ilyen apróságokkal foglalkozni, mint borotválkozás. Legalább kipróbáltam, hogy milyen ősembernek lenni.
(#) _ampervadasz_ válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 30, 2010 /
 
Neee, neee, ez nagyon fájt!
(#) nagy hoho válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Aug 30, 2010 /
 
A jó fotókkal pénzt lehet keresni. Nem hiszitek hányan élnek abból, hogy képeslapokra,mesekönyvekbe, naptárakba és még reggelig sorolhatnám, hogy hova keresnek a kiadók megbízásából képeket. Ezért nem teszem közzé. Köszönöm az elismerést, nagyon tetszenek a képeid, az első kép nagyon szuper és a helyszín is ismerős mert 55 éves koromig a Duna mellett éltem.
(#) szamóca válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 30, 2010 /
 
(#) _ampervadasz_ válasza nagy hoho hozzászólására (») Aug 30, 2010 /
 
Köszi szépen, az elismerést.

Idézet:
„Nem hiszitek hányan élnek abból, hogy képeslapokra,...”


De, sajnos tudom. Ezért próbálok minden fényképemre szándákos víz jelet integrálni, illetve ami hatásosabb, hogy sokkal kisebb felbontásban, és ezzel együtt rosszabb tömörítési minőséget választva adom ki a kezemből. A több ezer pixeles felbontású képek meg archiválva vannak DVD -re Biztonsági másolatként.

Mindegyik kép Szőny vége felé készültek, lásd fénykép.
(#) zenetom hozzászólása Aug 30, 2010 /
 
Hali!
Régebben volt róla szó, hogy ha csinálok egy oldalt, amin vannak nagyjábból friss disco zenék, akkor írjak.
Nos, tegnap este gyorsan összeválogattam párat http://www.topdisco.site50.net/.
Következő: »»   1336 / 3579
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem