Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » 8 méteres nullmodem kábel
 
Témaindító: Sly, idő: Okt 17, 2010
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) kadarist válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Jó, feltéve, ha a beltéri 115200 bit/sec-os sebességet igényel.
(#) verwolf9999 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Sajna erről fogalmam nincs . Valami ötlet hogy hol tudnám megnézni ?
(#) kadarist válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
A beltéri kezelésijében, fórumokon vagy a feltöltőprogram súgójában stb...
(#) verwolf9999 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
sajna nem találom sehol
(#) verwolf9999 válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
file:///C:/DOCUME~1/Verwolf/LOCALS~1/Temp/Rar$EX00.094/MrDude_HoT_Tutorial/How%20To%20Patch%20Humax%20With%20Hot%20Emu%20-%20Tutorial.htm ezt találtam pont az én sw-mhez kell . Már csak egykis fordítás kell
(#) kadarist válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Néhány progi: Bővebben: Link
(#) verwolf9999 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Sajnos ez nem jó . Szerintem a gépemen már annyi program van hogy valami blokkolja vagy nem tudom de nem jó
(#) kadarist válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Próbáltad a Settings Viewer 2.3-at telepíteni? Vagy valamelyik feltöltőt arról az oldalról?
(#) verwolf9999 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
próbáltam 3 db-is de semmi most újra megnéztem hogy nem e kábelhiba de semmmi . Pedig a humaxon 2.08-as loader van ami ehez a szofthoz kell . Úgyhogy még az sem lehet problémájára . Szerintem ebből egy új windows lessz egy másik vinyóra és onnan próbálkozom .
(#) kadarist válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
De nem is futnak a programok? A kábelkötést persze ellenőrizd le.
(#) verwolf9999 válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Ezalapján is próbáltam :- Kell egy nullmodem kábel, amivel össze kell kötni a Humax-ot a PC soros portjával.
- Le kell tölteni a Humax Uploader nevű programot (verzió 1.5), általában HU15 néven lehet megtalálni
- Persze kell a ToH33 HoT30.hdf file
- A Humax Uploaderben meg kell nyitni a hdf-et, beállítani a com portot
- Humax hátulján lekapcs
-Uploaderben Upload gombra kattintani, Humax hátulján kapcsolót felkapcsolni
- Várni türelmesen, amíg ki nem írja hogy Press Standby
- Standby gombot megnyomni
- A készülék elindul
- Berakni pl egy fun kártyát és a menüben a ToH Settingsben CAID: Emu+Card+S -t beállítani
- Ezután a legfrissebb key.bin-t feltölteni.(DSR 9500 vagy SammyHummyEdit)

Van fun cardom is . De mikor lekapcsolom a főkapcsot és felnyomom a leírás szerint van amikor a beltéri automat bekapcsol
(#) kadarist válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Nincs kapcsolat a PC és a beltéri között, ezért csinálja ezt. Azt a portbeállításos dolgot kellene megnézni, meg persze a kábel bekötését. Próbálgasd ki az összes felkínált portsebességet.
(#) verwolf9999 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
A kábelbekötést megnéztem az jó . 2-3 , 3-2 , 5-5 és azt a képet amit mellékeltem először a portbeálításnál jónak találtad és aszerint a leírás szerint amit találtam a bit/sec jól van beállítva
(#) kadarist válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Töltsd le a Humax Zorro ToolBox-t erről az oldalról. Telepítés után kapsz egy progicsomagot, amelyben különféle feltöltők, letöltők, háttérkép-töltők-szerkesztők vannak. Ezekkel próbálkozz csatlakozni. Itt vannak olyan programok, ahol nem kell kapcsolgatni a beltérit, anélkül csatlakozik.
(#) verwolf9999 válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
köszönök minden segítséget végre sikerült .
A kábel valaiért a multi szerint jó volt de úgylátszik a gépnek már nem tetszett
(#) kadarist válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
És mi volt a baj?
(#) verwolf9999 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
egyszerűen nem tudom a kábel multival mértem hogy jó e . De ott jó volt és mégsem működött . Ezért fogtam 6 db csatlakozóvéget és egyszerűen direktbe rádugtam a com-ra meg a beltérire . olyan csatlakozókat használtam amikkel a ledeket az alaplapra lehet kötni . Kiszedtem a belsejükből a csatlakozókat aztán összeforrasztgattam és direktbe rádugtam hogy ne érjen össze . Elég őrült megoldás de bevált
(#) kadarist válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Jól hangzik Sok sikert!
(#) verwolf9999 válasza verwolf9999 hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Sajna nincs távirányítója úgyhogy a hrc-t kellene hozzá használnom de nem találom azt a patch-et ami kell hozzá .
A humax-zone.net en nem láttad ?
(#) verwolf9999 hozzászólása Jún 29, 2011 /
 
Galaxis easy beta sci-hoz nem tudja valaki a nullmodem bekötési rajzot ?
(#) abcdabcd válasza verwolf9999 hozzászólására (») Jún 30, 2011 /
 
Ha tényleg nullmodem kell, annak az a lényege, hogy "null" kiosztás ismeretében is beköthető azaz egy-az-egyes... mindent ugyanoda kötsz mind a két oldalon... esetleg ha nem megy próbáld meg, hogy az egyik oldali RX-et a másik TX-ére kötöd... persze mind a két oldalon ugyanígy...
(#) verwolf9999 válasza abcdabcd hozzászólására (») Júl 1, 2011 /
 
megoldottam köszönöm
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem