Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   265 / 438
(#) elektrorudi válasza usane hozzászólására (») Máj 27, 2014 /
 
Tali BT
Összel vettem vasmagokat náluk. Kapcs. táphoz kifejezetten jó. Viszont most nem találom a web lapjukat. Lehet, hogy beadták a kulcsot?
(#) potyo hozzászólása Máj 29, 2014 /
 
Sziasztok

Szegeden hol érdemes Wago vezetékösszekötőket venni? Gondolom Praktikerben van, csak máshol olcsóbban is hozzá lehet jutni.
(#) levaitamas válasza potyo hozzászólására (») Máj 29, 2014 /
 
Villanyszerelő boltban kérdezted? A Praktiker nem feltétlen a legolcsóbb beszerzési forrás.
Pl.
A hozzászólás módosítva: Máj 29, 2014
(#) proba válasza potyo hozzászólására (») Máj 29, 2014 /
 
Árkád oldalánál kb középen a Rigó utcában Link, vagy mihez szeretnél közeli boltot? Van egy a pestre vezető út mellett az Izabella híd lábánál Blink , vagy az új híd felé a nagykörúton. Link nagyvonalakban.
(#) potyo válasza proba hozzászólására (») Máj 29, 2014 /
 
Kösz, eddig az a Rigó utcai tűnik a legolcsóbbnak, bár még mindig fura a +30% körüli ár a budapesti üzletekhez képest. De ha más nem lesz, akkor majd itt vásárolok.
(#) SKY hozzászólása Máj 30, 2014 /
 
Sziasztok! Én 4X15mm-es biztosítékot keresek (az 5-ös már túl széles), egy orosz szkópban volt. Tudtok segíteni, hol lehet kapni hasonló egyedi méretűt?
(#) nedudgi válasza SKY hozzászólására (») Máj 30, 2014 /
 
Milyen áramra kell? Emlékeim szerint Pesten van pár darabom - csak hétfőn tudom megnézni.
(#) SKY válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 30, 2014 /
 
Az áram értéke nem túl lényeges, amperes tartományban jó, csak hogy üzembe lehessen legalább helyezni. Egyébiránt 10A-es volt benne, ami túl lehetett méretezve.
(#) OFK hozzászólása Máj 31, 2014 /
 
Kollegák!

Kérem segítsen valaki, hol tudnék egy a képeken szereplő kijelzőt venni?
(#) Szpisti válasza OFK hozzászólására (») Máj 31, 2014 /
 
Szerintem ebből nincs az az ember aki megmondaná, milyen típus.
De ha esetleg megmondanád miben volt található, vagy milyen chip set hajtotta, milyen karakterek vagy mátrixfelosztást kellene elvárni tőle - esetleg valaki találna a fiók mélyén.
A másik zebrasáv megvan ?
(#) OFK válasza Szpisti hozzászólására (») Máj 31, 2014 /
 
Előre is köszönet a segítségért!

Az első képen lévő kis műszernek a kijelzőjéről lenne szó, a második képen van az "agy" és a harmadikon a kijelző helye.
A hozzászólás módosítva: Máj 31, 2014
(#) nedudgi válasza OFK hozzászólására (») Máj 31, 2014 /
 
Nekem van ilyen kijelzőm. Küldtem egy üzenetet.
(#) OFK válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 31, 2014 /
 
Köszönöm, már válaszoltam is!
(#) optikus hozzászólása Jún 2, 2014 /
 
urak! valami jo vekony (szigetelt) vezeteket honnan lehetne vetelezni (bp-en)? eddig szethuzott szalagkabelbol valo csikokat hasznaltam, de van par alkalmazas amihez mar ez is bumszli. most epp egy feluletszerelt cuccot kellene javitanom es jol jonne hozza valami nagyon vekony tyukbel mert hely az nem nagyon vala.
A hozzászólás módosítva: Jún 2, 2014
(#) Chipmunk1960 válasza optikus hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Hali! Azt én is keresek, régen wrepp huzalnak nevezett akármit. A régi szgépekben, nyomtatott áramkör még nem lévén, a tüskékre tekerték, azzal oldotték meg a huzalozást. Pneumatikus volt a feltekerője, gyakorlatilag tökéletes volt a kötés. Am(é)íg sok párát nem kapott.
A hozzászólás módosítva: Jún 2, 2014
(#) szamóca válasza dudassandor1 hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Voltam moziban a Tomkruíz filmen, úgyhogy készítettem néhány felvételt róla.
(#) szili83 válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Amúgy a wrapelést még a teszt fixture gyártásban használják, a legstrapabíróbb kötés ilyen helyre. És aki azt hiszi hogy rossz, az téved. Nem hiába az kerül bele a több milliós készülékekbe....
(#) proba válasza optikus hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Tekercselő zománc huzal (beszerzési forrás jelfogó tekercs) , riasztó kábel . telefon vezeték, egér vezeték.Minden ami hajlékony többerű és vékony.
(#) dudassandor1 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Á látom már! Tuti jól néz ki. Vagy a világító szalagos vagy valamiféle ledes verzió. A Westend Cinema City-re keresve találtam egy céget akik a mozi (illetve a külső reklám) világítást csinálták. Az ő honlapjukon a referenciáik között van Székesfehérváron kültéren készített nagyon hasonló hatású design fény munka. Szerintem az lesz az illetve ez.
(#) silent15 hozzászólása Jún 3, 2014 /
 
Sziasztok, érdeklődnék, hogy arduino-s könyveket hol lehet venni magyarországon, de főként Budapesten.
Köszönöm!
ÜdV!
(#) PIC hozzászólása Jún 3, 2014 /
 
Sziasztok! Levilágításhoz keresek kvarclámpa izzót. Budapesten hol lehet venni ilyet?
Előre is köszönöm a segítséget!
(#) Szárnyas válasza optikus hozzászólására (») Jún 4, 2014 /
 
Ha ez számodra elegendően vékony, itt.
(#) granpa válasza PIC hozzászólására (») Jún 4, 2014 /
 
Szerintem TUNGSRAM mintaboltban kapsz, keress rá.
(#) Agépész hozzászólása Jún 4, 2014 /
 
Sziasztok!

Ismer valaki olyan helyet, ahonnét üres gitárerősítő fejet tudnék beszerezni? A "belevalót" én készíteném. Mellékeltem, hogy körülbelül mire gondolok. Külföldi oldalakon találtam több helyen is, de elég horror a postaköltség, ezért volna jó itthon találni. Persze az sem árt, ha megtudom nézni mielőtt megveszem.

Köszönöm előre is a segítséget.
(#) Frenki007 hozzászólása Jún 4, 2014 /
 
Sziasztok

Nem tudjátok hol tudok Budapesten beszerezni 6-8db 230v-os EPCOST. Milyen árban vannak ezek kb. ? Ilyenre gondolok:
Epcos
(#) elektrorudi válasza Frenki007 hozzászólására (») Jún 5, 2014 /
 
Bocsánat, tudom nem ide való és törlésre kerül (még figyelmeztetést is kapok), de mégis:
Újgazdag vadász jön haza a szafariról. Kérdi a barátja:
- Na, mit lőttél?
- Á, csak két noplízt.
- Micsodát???
- Nem tudom, két fekete valami futott felém felemelt kezekkel, és azt kiabálták, hogy: no please, no please!
A hozzászólás módosítva: Jún 5, 2014
(#) SzervízMacska válasza elektrorudi hozzászólására (») Jún 5, 2014 /
 
Nem mertem megkérdezni, de ezek szerint már többen vagyunk tudatlanok. Akkor megkérdezem - Frenki007-től természetesen -, hogy mi a bánat ez?
(#) pucuka válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 5, 2014 /
 
A kérdezőnek fogalma sincs arról, hogy mi is az az EPCOS. Ez egy bazi nagy multi cég, sokmindent gyárt.
Bővebben: Link
Legalább kereshetett volna.
A kezdő lökés megvan, a többi legyen az ő dolga.
(#) SzervízMacska válasza pucuka hozzászólására (») Jún 5, 2014 /
 
Köszi mindkettőtöknek! Én sem vettem a fáradságot a keresésre, bevallom. Igaz, eddig ilyenre nem volt szükségem...
(#) Frenki007 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 6, 2014 /
 
Utána néztem, bár én Epcos néven kerestem és nem találtam csak külföldön ilyet, de köszi a segítséged akkor ez is megfelel a célnak.
Következő: »»   265 / 438
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem