Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   270 / 438
(#) nedudgi válasza AZoli hozzászólására (») Júl 23, 2014 /
 
Azzal ekvivalens (pont olyan) doboz jó lesz? Hétfőn Budapesten leszek.
A hozzászólás módosítva: Júl 23, 2014
(#) AZoli válasza ktamas66 hozzászólására (») Júl 23, 2014 /
 
Nem pickit lesz benne, csak így volt egyszerű körülírni az igényeket. Ez jó is volna, tudsz beszerzési helyet is? Vagy milyen néven keressem?
Ha meg akarsz szabadulni a pár darabtól átveszem, de kéne folyamatos forrás is.
(#) AZoli válasza AZoli hozzászólására (») Júl 23, 2014 /
 
Köszi, közben megtaláltam az alkatrészlistádban!
(#) AZoli válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 23, 2014 /
 
Jó lenne, csak olyan kéne, ami később is beszerezhető. (már ha nincs feliratozva gyárilag)
A hozzászólás módosítva: Júl 23, 2014
(#) ktamas66 válasza AZoli hozzászólására (») Júl 23, 2014 /
 
Innen rendeltem, van más méretben is.
(#) sooty hozzászólása Júl 24, 2014 /
 
Sziasztok! Lengő nyomógombot vagy billenőkapcsolót ( mint az éjjeli lámpa kapcsolója, csak nem kattan át) nem láttatok valahol? Egy helyen volt a neten, de ott már kifogyott...
(#) sooty válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 24, 2014 /
 
Ha csak egy darab kellene belőle, átbuherálnám (de több kell és amit linkeltél az sincs raktáron )
(#) mraulajos hozzászólása Júl 24, 2014 /
 
Hali!
Már én is mindent tűvé tettem a sooty által keresett nyomógombért, de sajnos beszerezhetetlen. Nem tudom miért szüntették meg a gyártását.? Ha egy db kell, persze megoldja az ember egy ilyen kapcsolóval, egy rugóval. Nekem több db ra lenne szükségem, betegszobába nővér hívónak. Vezeték végre szerelve a leg praktikusabb. Hát, - ez van.
(#) duplave8 hozzászólása Júl 25, 2014 /
 
Üdv mindenkinek. A véleményeteket szeretném kikérni. Szeretnék venni egy végfokot, méghozzá a Reloop Dominance 702-re gondoltam. a teljesítménye bőven megfelelne nekem, mert 2db 8 Ohm-os 250W zenei terhelhetőségű hangfalat hajtana. Nos az igazat megvalva eléggé befürödtem, mert vettem 2 hónapja egy Sytec SPL 400 végfoknak nevezett valamit, és hát ismételten tönkrement, recseg-ropog,zúg és stb. Egyszer már megcsináltattam 5000 ropogós kreditért, de annyit se ér. így utólag olvasva véleményeket erről. Szóval visszatérve a lényeghez a Reloopra lennék kíváncsi. Előre is kössz a válaszokat.!
(#) andras99 válasza duplave8 hozzászólására (») Júl 25, 2014 /
 
Ezt a kérdést inkább a hangosítós topikban tenném fel. Ha visszakeresel láthatod hogy én is ezt a végfokot néztem ki. Végül Crown XLi 800 lett belőle, most akciós egy webáruházban, ha megteheted fordíts rá többet!
(#) laszlokunstar válasza sooty hozzászólására (») Júl 26, 2014 /
 
Ez nem felelne meg? Ugyanitt sokféle nyomógombot és kapcsolót találsz.
Mraulajos! Neked sok kell, a fenti cég importőr, ha sok kell lehet, hogy beszerzik, vedd fel velük a kapcsolatot.
(#) sector99 hozzászólása Júl 27, 2014 /
 
Sziasztok !

0.5 mm vastagságú szilikon lemezt - vagy sima gumilemezt keresek. Nagyon pici kellene tehát A4-es méret bőven megfelelne.
Köszi !
(#) laszlokunstar válasza sector99 hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
A kisker boltjukban esetleg?
(#) sector99 válasza laszlokunstar hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Köszi, majd hétfőn érdeklődök náluk !
(#) silent15 hozzászólása Júl 28, 2014 /
 
Sziasztok! Érdekelne hol kaphatok olyan potmétert, ami sztereó, ilyesmi stílusú, audiocélra jó, van középállásos és sima is, és nem utolsó sorban, nem drága. Pesten, vagy környékén van olyan bolt, ahol ilyet kapok?
Köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2014
(#) Melphi hozzászólása Júl 28, 2014 /
 
Sziasztok!
Keresek olyan réz csatlakozót, ami pet palack menetével van ellátva, hogy értsétek miről van szó teszek fel egy képet, ami a csapba van belecsavarva réz anyák azt keresem, ez a készülék is egy rokoné, de ő így kapta és nem tudjuk hogy kapható-e ilyen csatlakozók, vagy esztergálnunk kell, amúgy egy nagyon jól bevált szódagépről van szó.
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2014
(#) eSDi válasza Melphi hozzászólására (») Júl 28, 2014 /
 
Üdv!

Ahogy elnézem ez egy szimpla réz toldó, radiátor szerelésnél, csaptelepeknél szokták használni. Bármelyik szakboltban lehet kapni, 1/2"-es méret, ha jól látom.
(#) AttilaSzkita hozzászólása Júl 29, 2014 /
 
Sziasztok!

Van egy USA-ban gyártott eszköz, aminek tönkre ment a táp panelja.
Annyit sikerült kiderítenem, hogy + - 5V + GND-vel műkszik.

Egy tégi PC-s tápot kibeleztem és működik a -5 +5 GND -vel.

Inkább vennék 5V DC mimmetrikus tápot vagy panelt valahol, mint fusizzam a régi panelt.

Van ötletetek, hogy hol tudok venni + - 5V szimmetrikus tápot még pedig leglább 1,5A terhelhetőséggel?

Köszönetel: A.
A hozzászólás módosítva: Júl 29, 2014
(#) AttilaSzkita válasza AttilaSzkita hozzászólására (») Júl 29, 2014 /
 
Az nagy butaság, ha veszek két független 5V-os kapcsolóüzemű tápot és sorba kötöm őket +5V -5V+5V -5V = lehet ebből +5V GND -5V?
(#) Melphi válasza eSDi hozzászólására (») Júl 29, 2014 /
 
Szia!
Az a baj hogy a petepalacknak nem igazán csőmenet van a nyakán, semmi köze a réztoldóhoz, ez inkább egy speciális adapter.
(#) lorylaci válasza AttilaSzkita hozzászólására (») Júl 29, 2014 /
 
Hány ampert kell tudnia?

Ez például +/-5V 2.5A-t tud

Amennyiben meg 1A-nál is kevesebb kell, akkor egy nyáktrafóval jársz a legegyszerűbben.
(#) eSDi válasza Melphi hozzászólására (») Júl 29, 2014 /
 
Én azért bemennék egy víz, gáz, fűtéssel foglakozó üzletbe és megpróbálnám, veszteni nem vesztesz vele. Táláltam itthon 1/2"-os flexcsövet, annak a vége kicsi, tehát a 3/4"-ossal kellene próbálkozni. Ezeknek a PET palackoknak KS fűrészmenete szokott lenni ( a google szerint), ez tényleg nem ugyan az mint ami a toldóban van, de akár jó is lehet. Ha nem, akkor tényleg esztergáltatni kell.
(#) gorazs hozzászólása Júl 30, 2014 /
 
Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy van egy Myrra 44584-es trafóm(1X7,5v 2VA 230V) ami tönkrement, nem találtam a neten olyat aki be tudná szerezni (SOS electonic, Setron se) ezt mivel tudnám helyettesíteni vagy hol vásárolhatok ilyet? Köszi!
(#) bakos13gab válasza gorazs hozzászólására (») Júl 30, 2014 /
 
Bármilyen másik hasonló paraméterű nyáktrafóval. Nézd végig a Makrai katalógust a méreteket illetően.
(#) gorazs válasza bakos13gab hozzászólására (») Júl 30, 2014 /
 
Köszi!
(#) tomat5 hozzászólása Júl 31, 2014 /
 
Sziasztok!

Henger alakú egyik végén zárt (kb. mint egy pohár) műanyag dobozt keresek. Kb 120 mm átmérőjű és 50 mm magasságú kellene.
Tud valaki olyan helyet ahol hasonlót lehetne venni vagy csináltatni.
Köszi.
(#) qvasz2 válasza tomat5 hozzászólására (») Júl 31, 2014 /
 
Létezik villanyszerelő kötöző-doboz, két méret van, ha jól emlékszem a kisebbik a 80-as, a nagyobbik jó lehet neked.
Vagy bemész a patikába és kb. 30 féle méretű krémes tégelyük van kb.100 Ft nagyságrend az ára
A hozzászólás módosítva: Júl 31, 2014
(#) granpa válasza qvasz2 hozzászólására (») Júl 31, 2014 /
 
A kisebb: 63mm ('60-as'), a nagyobb 80mm, efelett szegletesek.
(#) granpa válasza tomat5 hozzászólására (») Júl 31, 2014 /
 
Vizes boltból 120-as vakdugó. Vagy befenekelsz egy ~120-as PVC csövet (ki lehet melegen lapítani, saját magából vágott szállal, hólégfúvóval összehegeszteni.
A hozzászólás módosítva: Júl 31, 2014
(#) qvasz2 válasza tomat5 hozzászólására (») Júl 31, 2014 /
 
Esetleg CD box, a 25 db-os pont 12,5cm átmérőjű és 5 cm magas.
Következő: »»   270 / 438
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem