Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   168 / 976
(#) gtk válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
Koszi. Jot nevettem
(#) zsoltee0001 válasza gtk hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
nincs mit. bár nagy valószínűséggel a video fake, azt azért másológép szerelőként tanusíthatom, hogy papírelakadáskor az ügyfél nagyon könnyen átmegy emberből állatba, és akkor tör zúz, csapkod
(#) tukorkem válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
Méghogy a LED nem izzó! Tessék, itt van nekünk, iskolában, könyveken szocializálódott törpe kisebbségnek a LED izzó. Árulják, meg lehet venni, tehát van.
A világ nem úgy működik, hogy okos emberek kitalálnak jó dolgokat, a többi meg jól örül neki. A többi vagy kineveti őket vagy hasznot csinál a munkájukból, de marad olyan hülye, amilyen akar. Mert megteheti.
Ma a fizikatanártól nem tanulnak, hanem verik.
Senki nem volt a Lidl-nél, aki kijavította volna prospektusukat...

LED izzo.jpg
    
(#) Báddzsó válasza tukorkem hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
van a led ami light emitting diode, szerinted aki a lidlben vásárol, azoknak hány százaléka tudja, hogy a led mozaikszóban benne van minden? Amúgy láttam már "led dióda"-t, led égőt. ez olyan mint a CD-lemez. (CD Compact Disk -> kompakt lemez ,cd lemez: kompakt lemez lemez)
Amúgy meg izzó, csak ledekből, nézd meg mi az izzó fogalma egy átlagos ember elméjében, kb ennyi: becsavarom és világít.
(#) válasza Báddzsó hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Na igen...ilyen még az 'LCD kijelző' is (liquid crystal display=folyadékkristályos kijelző) => LCD
kijelző=folyadékkristályos kijelző kijelző
(#) Báddzsó válasza hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
valahol egy elektronikával foglalkozó cég katalogusában olvastam olyat, hogy LC kijelző, há' mondom ez mi? aztán rájöttem, hogy cselesen megoldották a problémát angol meg a magyar keverésével.
(#) Norberto válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Hát ez meg mit akart csinálni?!?

Az év legújabb multifunkciós gépét akarta volna összerakni hirtelen?

Itt is egy

Ez is elég kemény videó, nekem a legjobban a legutolsó rész tetszik benne, a repülős. Amúgy érdekes ez a helyzet, kicsit hülyén érzem magam ilyen videók nézése közben, mert azért a munkahelyi stressz ilyesfajta, durva formája az, ami miatt életek ezrei semmisülnek meg naponta, a többiek meg jól kinevetik a helyzetet. De most nem?

És még egy, ami viszont igazán vicces:

LINK
(#) Frankye válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Csak az nem világos számomra, hogy ha a nyomtatóval volt baja, miért a fénymásolót bántotta?!
(#) fureszk válasza Frankye hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Ez olyan, minthogy sokan a CRT monitort püfölik a gép helyett. Én, még ha nagyon felbosszant is, max a gépet ütöm, a monitort inkább nem.
(#) Frankye válasza fureszk hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Régi igazság:
A számítógép nem a kívánságaink, hanem a parancsaink szerint dolgozik.
Ergo, ha nem úgy működik, ahogy mi szeretnénk, akkor a legritkább esetben van a gépben a hiba. (Az "érintésdinamikus szervíz" pedig inkább csak az érintekési hibák ideiglenes kiküszöbölésére szolgál.)
(#) levii válasza fureszk hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
A monitor közelebb van
(#) fureszk válasza Frankye hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
érintésdinamikus?
Tudom, hogy a gép azt csinálja amit mondunk neki, nem amit akarunk, de amikor lefagy a játék közepén...na arról nem én tehetek!
(#) szamóca válasza Báddzsó hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Erről eszembe jut, hogy amikor kezdtem elektronikával foglalkozni/80'/. Tőlem "hozzáértőbb" ember véleményét kérdeztem hogy mi az LCD. Az irányítástechnikai műszerész, aki a telep géniuszának tartotta magát, kijelentette, hogy az egy rövidítés, ami olyan áramkört takar, amiben L=tekercs, C= kondenzátor, és D=dióda van. És nem is viccnek szánta.
(#) fureszk hozzászólása Aug 27, 2008 /
 
Amúgy ha nem ismernétek ezt a videót, nézzétek meg mert érdemes!
Britain's got talent- Paul Pott
Én akárhányszor látom, mindig libabőrös leszek. Nem semmi!
(#) valve válasza szamóca hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Ááááá, sikítani akarok!
(#) szamóca válasza fureszk hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Én ismertem, de kösz hogy ilyen minőségben is meg tudtam nézni. Egyébkén az hiszem a fazon valami telefon díler volt ez előtt. Nem semmi.
(#) fureszk válasza szamóca hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
"a mobilephone-sellsman" tehát mobiltelefon-értékesítő.
(#) gg630504 hozzászólása Aug 27, 2008 /
 
Szpész szpész kapuléc
interfésszel hová mész?
( ismeretlen, kb. 1985. (+-) )
(#) szamóca válasza fureszk hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Állítólag előtte a gyerek egy házaló ügynök volt..
A fellépéskor válogatásra nem akarták beengedni, a szemkozti "turkálóba" vette a zakót magának....
Ezek után sorra kapja a felkéréseket, mire Ő.......
Fizetetlen szabit kért a főnökétöl, mert az mindig rendes volt vele, meg egyébként is szereti a munkáját.....
Na ez a döbbenet!
Emberileg sem gyenge a srác....
(#) Mzolee hozzászólása Aug 27, 2008 /
 
Egykis Fábry!
3 ekkora barmot összezárni!
Nézzétek végig! és sz...rrá röhögöm magam
Bővebben: Link
(#) zsoltee0001 válasza Mzolee hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 

ha már Fábri, nekem ez a Best
Bővebben: Link

hehe... Lol
Hutyutyu... hutyutyu-hutyutyu...namost R2D2-D2-D2-D2-D2
(#) szamóca hozzászólása Aug 28, 2008 /
 
"A görény após, utálja a menyét."
(#) Imi65 hozzászólása Aug 28, 2008 /
 
Idézet:
„napenergiával hajtott, személyzet nélküli repülőgép 3 napnál is többet, egészen pontosan 82 órát és 37 percet töltött a levegőben. A nappal feltöltődött napelemeknek köszönhetően a gép éjszaka is képes volt a levegőben maradni.”
Idézet:
„a napenergiát papírvékonyságú érzékelők gyűjtik össze.”

Mindig jókat mulatok, ha a villamosságról esik szó meteorológiai oldalon. A villámos téma után itt a napelemes repülő.
(#) jocko hozzászólása Aug 28, 2008 /
 
én ezt a hirt igy folytatnám:hogyan lehetséges mindez?valójában a repülö is papírból volt.és miután lezuhant, egész éjszaka az Atlanti Óceán felszínén lebegett.mondhatni kétéltű.ráadásul a hullámokat hősiesen állta.aztán reggel jött egy vihar és elsüllyedt.a kutatások költsége egymillió dollár.de megérte.
(#) rannek hozzászólása Aug 28, 2008 /
 
Helósztok.


Végigvittem ezt a Tranyókát...vagy mi.(kezdőknek szóló tutorial)A képhez csak annyit fűznék hozzá hogy : ő is tévedhet

kezdo.JPG
    
(#) Topi válasza rannek hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Igen... Ha átírod az URL-t tutorial közben... Persze az egész tranyóka nem erről szól.
(#) fureszk hozzászólása Aug 29, 2008 /
 
(#) fureszk válasza fureszk hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
(#) idlob válasza fureszk hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Őőőőő, én is fejeltem már le embert kiálló puskamikrofonnal. Nem is olyan nehéz ám!
(#) Gery válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 31, 2008 /
 
Ez nagyon jóóó!
Következő: »»   168 / 976
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem