Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   236 / 976
(#) szamóca hozzászólása Máj 12, 2009 /
 
Ezek még jók!
(#) pako válasza szamóca hozzászólására (») Máj 12, 2009 /
 
Aha

színek.pps
    
(#) Georgee válasza szamóca hozzászólására (») Máj 12, 2009 /
 
Muszály kontráznom a madárinfluenzás képedet

aktualis.jpg
    
(#) Imi65 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 12, 2009 /
 
Tudtam, hogy..

Tudtam.JPG
    
(#) zenetom válasza szamóca hozzászólására (») Máj 12, 2009 /
 
Ilyet nekem is kellet csinálnom!

HE4ever.jpg
    
(#) válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 12, 2009 /
 
Nálam jól működött...
(#) idlob válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 12, 2009 /
 
Mindezt 22:58-kor. Ráadásul nem is néztem rá az órára utána, mert éppen előtte néztem, hogy na jó 11-ig még belefér.

tudtam.PNG
    
(#) válasza idlob hozzászólására (») Máj 12, 2009 /
 
Pedig nálatok van a hiba, nekem ment rendesen

tudtam.JPG
    
(#) kiskacsa2009 hozzászólása Máj 13, 2009 /
 
Sziasztok kaptam egy jó ki pps-t!
Amúgy jó reggelt mindenkinek!

szerk: Találtam egy CD-t, teli van vicces képekkel, videókkal, és pps-ekkel. Ha valakit érdekel elküldöm neki ISO-ba a linket, hogy hova töltöttem föl.

Töröltem a biztonság kedvéért.
szamóca
(#) kiskacsa2009 válasza kiskacsa2009 hozzászólására (») Máj 13, 2009 /
 
Egy kis ízelítő:
(#) valve válasza kiskacsa2009 hozzászólására (») Máj 13, 2009 /
 
Virus a "hogy jó a sörözés.pps"-ben?! Mikor letöltöm 32.256 és miután lefut megnő a mérete 34.304-re!
Hát nemtudom ez minek tulajdonítható de a furcsa az, hogy mikor bele nézek egy nézőkével vagy Hex Editor-al akkor megtalálom a saját információimat a file végén... Másik, hogy semmi nincs a pps-ben csak fekete háttéren fel nem töltött slide-ok...


Más szerint?
(#) szamóca hozzászólása Máj 13, 2009 /
 
Pár reggeli kép.
(#) Action2K hozzászólása Máj 13, 2009 /
 
Jóga lecke Topi módra.

jóga.jpg
    
(#) Topi válasza Action2K hozzászólására (») Máj 13, 2009 /
 
Miért... Hát nem jobb mint egy "keress vaze" stílusú figyelmeztetés?
(#) szamóca hozzászólása Máj 13, 2009 /
 
Délutáni képek.
(#) zoly15 válasza szamóca hozzászólására (») Máj 13, 2009 /
 
A vonatról eszembe jut egy mai történetecske..
Nem volt gyakorlati oktató, vártunk hátha jön (de nem jött)..
Ülünk az udvaron látjuk jön a sulis sofőr a platós kocsival.. A kocsinak a platóján 5-6 gyerek, van aki a fülke tetején is ül... (Tudni kell róla hogy nagyon bolond, nem ismeri az indexet, kézifékkel kanyarodik a műhely előtt, a cserélni való gázpalackokkal megy mint az őrült)..
Bekanyarodik oda ahol mi ültünk, megáll a székemtől 1Cm-re mondom hogy "elütni nem akar"
Aztán az úton volt egy vasláb, vagy valami hasonló, felállítják, no igen, de a faág ott van, a bolond sofőr megfogja, meghúzza majd letöri az egyiket.. de van még egy.. Mondja a gyereknek hogy intézze el. A gyerek húzza, nem jön -> nagyobb gáz aztán hirtelen reccs.. A gyerek a földön, mi mindezt 5-6 méterről néztük végig.. De úgy elkapott a röhögés hogy nem igaz
Mára ennyi
(#) pako válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 13, 2009 /
 
Nekem is volt olyan tanárom, aki télen a közel 1 méter magas hókupacon (ami már jeges volt és tömör) parkolás céljából áttolatott. Enyhe lejtőn képes lefullasztani a dízel kocsiját, kalapban vezet, és alig lát ki a kormány mögül.
(#) uli válasza pako hozzászólására (») Máj 13, 2009 /
 
Az gáz. De ismerős. A mi sulinkban egy olyan öreg nő, aki már kétszer túl van a nyugdíjkorhatáron, tavaj, vagy tavajelőtt szerezte meg a jogsiját. Lila színű "mi autónk"-at vezet, hátul egy hatalmas T matricával. Volt tavasziszünet, visszajöttünk suliba, a matektanárom meséli, hogy a kedves hülgy úgy le zúzta az Ő autóját parkoláskor, hogy még az ablak is belerepedt. Neki mondjuk nem jól telt a szünet, de mi jót nevettünk utána rajta.
(#) vagnerjazon hozzászólása Máj 13, 2009 /
 
Nemrég hallottam ezt a viccet, egy kicsit fárasztó, de szerintem jó: Lim és Lom sétál az erdőben, kergeti őket egy medve. Ekkor Lomnak eszébe jut, hogy hallotta, hogy ilyenkor ásni kell egy í-t és elbújni benne. Így is tesz, le is rázza a medvét. Limet tovább kergeti a medve, de végül ő is lerázza. Ekkor elkezdi keresni Lomot, közben összetalálkozik a nyuszikával, és megkérdezi tőle, hogy nem látta-e Lomot. Mire az: Társadalombiztosítás.
(Társad, a Lom biztos í-t ás.)
(#) szamóca válasza vagnerjazon hozzászólására (») Máj 13, 2009 /
 
Anyám borogass!
(#) Action2K válasza szamóca hozzászólására (») Máj 13, 2009 /
 
Csat + ház más néven + ... a nagy varázsló + ohm! Megfejtés: (Csatlakozom!) :hide:
(#) szamóca hozzászólása Máj 13, 2009 /
 
Ötletes.
(#) kiskacsa2009 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 13, 2009 /
 
Nem vírusos. A haverom dobta össze PowerPoint-tal

Amúgy láttátok azt a m&m's cukorkás plakátot, amelyiken azt mondják, hogy:
"- Be kéne törnünk a szórakoztatóiparba!
- De hisz a betörést a törvény bünteti!"
Vannak plakátok ahol nagyon eröltetik a poént. Pl. ez is...
[OFF]És hogy ez a smiley se maradjon egyedül:
(#) hapro hozzászólása Máj 13, 2009 /
 
Tátva maradt a szád? Ja, hogy másképpen nem is fér be a fogad...


Vettem egy házat az autópálya mellett. Abszolút nem zavaró, ha megszokod, hogy százharminccal kell kiállni a garázsból.
(#) Georgee hozzászólása Máj 14, 2009 /
 
Sikerült jót röhögnöm Állatság. És egy fárasztó rejtvény szamóca kiszelt Ü-s képe után egy ujabb fárasztás. Mi a megfejtés? Körtelikör

kérdés.JPG
    
(#) szamóca válasza Georgee hozzászólására (») Máj 14, 2009 /
 
Jájj mamám!
No itt egy kép, meg egy vicc.
Megy a medve az erdőben, és találkozik a Nyuszikával aki keservesen zokog sir.Kérdi is tőle:
- Mi baj van Nyuszika?
- Ne is kérdezd, Medve koma! Megerőszakolt a róka!
- Mikor?
- Hát tegnapelőtt, tegnap, meg most megyek....
(#) dbase hozzászólása Máj 14, 2009 /
 
Nem semmi figura, reflektor szinpadra témában horgászlámpát építene:Bővebben: Link
(#) Action2K válasza dbase hozzászólására (») Máj 14, 2009 /
 
Kell a halaknak is a kultúra!
(#) sprofan hozzászólása Máj 14, 2009 /
 
Szeretkezés után

Nő: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé. Aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal...
Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le?
(#) dbase válasza Action2K hozzászólására (») Máj 14, 2009 /
 
Szerintem dmx-el is akarja vezérelni.
Következő: »»   236 / 976
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem