Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   249 / 972
(#) sándor válasza SALáta hozzászólására (») Jún 6, 2009 /
 
Irígyellek a lakhelyedért! Én próbálnék a panelben "füstölögni" ki is hívnák a tűzoltókat...(sok régimódi öregasszony.. :no: )
Viszont nem marad ki nekem sem a jó :anyuéknál szoktunk szalonnát sütni, bográcsozni, grillezni.
(#) rockersrac válasza SALáta hozzászólására (») Jún 6, 2009 /
 
Nekünk sikerült originale zsír új tárcsát beszerezni,bár nem volt 2 forint,de megérte! Isteni finomra lehet csinálni a kaját rajta! Nekünk még a közepe sem volt kiütve,szóval nagyon jó volt! Az eltakarítás meg úgy nézett ki kaja után,hogy szépen olaj kicsorgat befőttes üvegbe,aztán egy kis mosogatószeres víz,megspékelve egy pici homokkal,miután ezzel a löttyel el lett mosva a tárcsa,szépen nagyjából víz letöröl róla,aztán 1-2 percre vissza a sütés után még megmaradt parázs fölé,hogy elpárologjon róla a víz,aztán mikor már száraz volt,le lett véve,aztán egy kevés étkezési zsírral lett bekenve,hogy ne rozsdásodjon be a sütőfelület! ( Nem is nagyon kozmált oda szinte semmi a tárcsára! )
(#) idlob hozzászólása Jún 7, 2009 /
 
Strucc vs. elefánt:
Bővebben: Link
(#) SALáta válasza rockersrac hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Végülis nekem a kopott ingyen volt, majd azért viszek érte valamit, a régebbi kopott nem annyira kopott és nagyobb kicsit átmérőbe. Ma mosom ki, zsírt vagy olajat teszek tartósítani, a benne lévő olaj meg jó lesz télen begyújtani a kazánba.
(#) Hero hozzászólása Jún 7, 2009 /
 
Józsi bácsi elmegy a zaciba, hogy beadja a TV-t.
Útközben találkozik B.Gordonnal.Azt mondja neki:
- Józsi bácsi hát ne adja be a TV-t a zaciba, mert jövő héttől nagyon
jó műsorok lesznek benne!
- Tényleg?! - kérdezi az öreg - és milyen műsorok fiam?
- Hétfőn én leszek, kedden a feleségem, szerdán a családom,
csütörtökön a pártom! Péntek-Szombat-Vasárnap - a nép!
Na az öreg hazamegy, az asszony meg kérdezi tőle, hogy miért nem adta
be a TV-t a zaciba? Mire Józsi bácsi:
- Találkoztam a Miniszterelnökkel és azt mondta, hogy jó műsorok
lesznek, inkább visszahoztam!
- És milyen műsorok lesznek ?
- Hétfőn:A Félkegyelmű, kedden:A makrancos Hölgy, szerdán:A rém rendes
család, csütörtökön: Ali Baba és a 40 rabló, péntek-szombat-vasárnap:
A Nyomorultak!

8 ok, amiért jó atomerőmű mellett lakni
1. Nincs szükség mikrohullámú sütőre, az ételt elég beletenni egy fazékba, és ha az erőmű felől fúj a szél öt perc alatt ropogós.
2. A közeli tavacskánál télen is kellemes strandidő van.
3. Nem terem parlagfű, mert a gyakori tüntetések alkalmával mindet letapossák a környezetvédők.
4. Háború esetén nem kell azon izgulni, hogy vajon minket is bombáznak-e.
5. Olcsó az ingatlan, mégse veszik meg németek.
6. Izgalmasabb a kertészkedés, és hatlábú kutyánkkal szerepelhetünk a Fókuszban.
7.Sose fogy ki a melegvíz.
8. Ha véget ér a tévéműsor, valamit akkor is sugároznak.
(#) Hero hozzászólása Jún 7, 2009 /
 
VONAT FRONTÁLIS ÜTKÖZÉSE:
vonat
(#) toljan válasza Hero hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
neked abban mi a vicces, hogy két vonat összeütközik?!?
lettél volna rajta, akkor lehet, hogy nevettem volna én is
(#) Hero válasza toljan hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Boccs!
De én szóval nem mondtam hogy vicces !
(#) toljan válasza Hero hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
A fórum témája, ahol leadtad:
Viccek - Mókás történetek
(#) Hero válasza toljan hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Most én erre azt mondanán hogy elöttem vagy 100 hsz-el volt aki azt tartotta mókásnak hogy egy ember megfogja a vasúti vezetéket és kampó neki...
Ö se mókásnak tarthatta csak linkelte...
(#) hapro hozzászólása Jún 7, 2009 / 1
 
Super Chuck Norris bros.
Bővebben: Link
(#) Mest válasza toljan hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Szerintem ugyan az benne a vicces, mint a banánhéjon hanyatteső ember esetében. Mind a kettő kizárólag az emberi hülyeség, az oda nem figyelés és a hozzá nemértés miatt következik be. Az emberi hülyeségre nincs mentség, ezért csak két alternatíva marad, vagy fapofával elmész mellette, vagy kiröhögöd, akár kínodban, akár jókedvel! Még akkor is, ha esetleg Te magd vagy a hülyeség szenvedő alanya, mert ellene tenni nem lehet! És inkább röhögök, mint sírok!
Mindíg fognak történni ilyen esetek, mert az emberiség jelenlegi világnézete szerinti bárminemű fejlődése, többnyire ilyen alapú bakikon gyökeredzik. Természetesen sajnálhatjuk az áldozatokat követelö eseteket, de ekkor már ez semmit sem segít. Talán előre kellett volna! A katasztrofális balfogások ugyan olyan törvényszerűek, mint például a banánhéjas eset, egyidősek az emberiséggel. Amíg van banán és ember, mindig lesznek olyanok akik elcsúsznak rajta.

(#) hapro hozzászólása Jún 7, 2009 /
 
Még egy CD-s dolog, erre viszont kíváncsi lennék mennyi a valóságalapja.
Bővebben: Link
(#) Moderátor hozzászólása Mest hozzászólására (») Jún 7, 2009
 
Részben igazad van, de van egy bizonyos határ, az épeszű emberek számára legalábbis biztosan. Ez alapján egy katasztrófa nem feltétlenül keverendő a banánhéjon való elcsúszással... egyszerűen közel sem egy kategória a kettő.

Az általad leírtak alapján akkor a 2007-ben történt legnagyobb tengeri/óceáni katasztrófa (tsunami) megtudásának pillanata maga volt a legfelemelőbb katarzis élménye számodra?!?

Persze, nyilván humoros, vicces videókon jót lehet nevetgélni és röhögcsélni, de aki egy katasztrófát bemutató videón csak röhögni tud, az csak elborult elméjű lehet vagy röhögőgörcse van éppen vagy valami tudatmódosítót fogyaszt, aminek hatása a mindenen való fékezetlen röhögésben nyilvánul meg...

De ezennel fagyasszuk is be ezt a témát itt, nem érdemes hosszan vitatkozni ezen, legalábbis ebben a topikban nem.
(#) sprofan válasza hapro hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Idézet:
„mennyi a valóságalapja”

Hát kb. annyi mint annak a videónak amiben egy kínai (vagy nem) srác egy elemről működtet egy TV-t
Bővebben: Link
(#) zolee1209 válasza hapro hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
:vomit: Ha a videó "mondanivalóját" nézem, akkor vakítás, ha ettől eltekintek, akkor meg gusztustalan! Blehh... :zavart2:
(#) zoly15 válasza sprofan hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Ez jó!
De erről eszembe is jut egy történet
A suliban gyorsvágóval (az olyan mint egy nagy flex csak asztalon van satuval) Éedekes, nekünk a suliban pont ilyen van
Szóval gyorsvágóval vágtak osztálytársaim egy 4Colos horganyzott csövet..
Én meg belenéztem mikor beért a korong, abban a pillanatban nagy füst és zöld fény lett a csőben, valami kimondhatatlanul jó volt!
Ezt néztem még a következő vágásnál is
(#) hapro válasza sprofan hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
A "CD-s kollégáktól" kérdeztem, akik nem voltak rest, és fújkálták a megolvasztott CD-jüket. Gondoltam hátha lesz köztük valaki, aki ezt is kipróbálja. Ez egy vicces topic. Olyat is láttam már, hogy két gyertyáról talán egy izzót működtetett, azt talán ide is belinkeltem egyszer.
(#) elektrorudi válasza hapro hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Ez CD-nél nem működik !
Mint láthattad, csakis kékszínű, Blue Ray lemezeket lehet így javítani !
(#) hapro hozzászólása Jún 7, 2009 /
 
Orvos morfondírozik:
- Végülis más orvostársaim is feküdtek már le a pácienssel. Viszont az is igaz, hogy én állatorvos vagyok...
(#) varttina válasza hapro hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Olyat már én is csináltam, csak az esetemben gyújtótrafó is csatlakozott a gyertyákhoz, az izzó pedig gázkisüléses fajta volt.
(#) Doncso hozzászólása Jún 7, 2009 / 1
 
Nem tudom ezt láttátok e, de ez fájdalmas Bővebben: Link
(#) hapro válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Én meg cigaretta hamu és nyál keverékéről hallottam, amivel állítólag minden műanyag felületet fel lehet polírozni. Telefon kijelzőhöz használta ismerősöm sikerrel.
(#) SALáta válasza Doncso hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Hát ez súlyos!
(#) uli válasza Doncso hozzászólására (») Jún 7, 2009 /
 
Ha már hülye: Bővebben: Link
(#) VRubenX hozzászólása Jún 7, 2009 /
 
Szegény ez se megy már haza lehet. :shocking:
(#) SALáta hozzászólása Jún 7, 2009 /
 
Ha a főnöke ezt látja :Bővebben: Link
(#) zolee1209 hozzászólása Jún 7, 2009 /
 
Reklámozni így kell! Bővebben: Link
(#) Tom025 hozzászólása Jún 8, 2009 /
 
Ezt ismeri valaki? Piroska - mérnököknek.. Sztem nagyon komoly lett
(#) lgyk válasza alex077 hozzászólására (») Jún 8, 2009 /
 
Hi!

Az alapelv ugyanaz, mint a klasszikus fűrészelésnél (itt illúzió értelemben, bár van, hogy a fűrészelés is csak illúzió ). A trükköt újabb köntösbe bújtatták.Trükk magyarázata
Következő: »»   249 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem