Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   971 / 971
(#) lazsi válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 26, 2024 /
 
Madrid már elég délen van hozzánk képest... Szóval melegebb éghajlatra küld...
(#) elektrorudi válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 27, 2024 /
 
Több mint 30 éve, hónapokat töltöttem Indiában, Delhiben. Volt időnk körülnézni, sétálgatni a piacokon is. Ott juta zsákokban (krumplis zsákokban) árulták az akkor divatos japán, német, ameriakai Hi-Fi termékek táblácskáit. Pontosan olyan táblácskák voltak, mint ami a hivatkozott képen is látható. Lehetett alkudni egy zsáknyi Pioneer, Akai, Denon, Technics, Philips, stb. feliratra. Egy-egy zsákban, minimum 10-20 ezer db táblácska volt. Mivel időben nagyjából egybe esik a két dolog, előfordulhat, hogy azokból a táblácskákból került ide pár darab valahogy.
(#) Massawa válasza elektrorudi hozzászólására (») Jún 27, 2024 /
 
A néhai török piac is igy müködött. Odamentél a pulthoz, egy ilyen márkáju trikot, dresszt, polot szeretnél.
Egy pillanat uram, mindjárt kinyomtatjuk, vagy megvarrjuk.
(#) Gafly hozzászólása Vas, 7:42 /
 
Szívószál.
Néha nekem is ilyen érzésem szokott lenni itt:
Idézet:
„a tanácsadó most legyen legény alapon menjen oda és segítsen eltávolítani”

(#) bbb válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 8:20 /
 
A szerencsétlen... Ez már kb. bravomagazin lehetek-e terhes, ha az ebihal elúszott a lábaim között - Pistike szintű kérdés és cselekedet volt
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 8:40 /
 
Nagyon nem műszakis ismerősöm dízel autójának motorjában lassan emelkedett az olajszint. Örült, hogy ez nem eszi az olajat, sőt visszatermel. Mondom neki ez nagy baj mert az üzemanyag kerül bele hígul is, irány a szerviz, megúszhatja mielőtt tönkremegy a motor. Durván elküldött a fenébe, nem olyan *** autó az övé, mint az enyém, ne abból induljak ki. Később megtudtam motorcsere lett ebből nagy pénzért. Amilyen flegma lenézős volt velem, nem is sajnáltam.
A hozzászólás módosítva: Vas, 9:42
Moderátor által szerkesztve
(#) zamatőr hozzászólása 15:16 /
 
Most találtam , mentségére legyen mondva -nagyon meleg van.

meleg van.JPG
    
(#) somitomi válasza Gafly hozzászólására (») 15:43 /
 
Nem tudom, melyik a nagyobb süsü, amelyik a tanácsod adta, vagy aki megfogadta...
A hozzászólás módosítva: 15:43
Következő: »»   971 / 971
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem