Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Érdekességek
 
Témaindító: Gatery, idő: Szept 5, 2006
Lapozás: OK   602 / 602
(#) Rosszmáj válasza Landsmann hozzászólására (») Szo, 17:30 / 2
 
Gaflynak ajánlva:
Velem egyidős ventilátoromhoz tavaly-tavalyelőtt gyári új lapátot is láttam a lomipiacon, még a talkum is rajta volt.
"A Viventi fantázia nevű asztali ventilátort 1958-ban tervezte Bozzay Emil és Dániel József eredetileg a Villamos Kismotorgyárnak. 1961-ban a Villamos Kismotorgyárat összevonták az IMI-vel, az Ipari Műszergyárral."
(Kicsit hirtelen kellett leállítani a felvételt, kíváncsi macski majdnem beleszagolt a forgó lapátba.)
A hozzászólás módosítva: Szo, 17:31
(#) szs válasza Landsmann hozzászólására (») Szo, 21:08 /
 
Nahát... akkor az enyém nem is zörög nagyon

De félreértés ne essék: örülök, hogy te is megmutattad, ha végül nem "munkahelyi" lesz, akkor érdemes lesz megszépíteni, zörgésmentesíteni.
(#) Landsmann válasza szs hozzászólására (») Szo, 21:10 /
 
A tengelynek már akkora kottyanása van, hogy néha beleér az állórészbe a forgórész és nem tud elindulni. Kézzel kell rásegíteni.
(#) szs válasza Rosszmáj hozzászólására (») Szo, 21:10 /
 
Ez a típus nagyon a repülők légvsavarjára hajaz, még "áramlástechnika" is van a tervezésben.
Nagyon szép.
(#) nagym6 válasza Rosszmáj hozzászólására (») Szo, 22:10 /
 
Ez régen nagyon elterjedt volt, majdnem csak ez létezett.
Nekem is van egy, csak senki nem tudja hova tettem.
(#) bbb válasza Rosszmáj hozzászólására (») Vas, 7:30 /
 
Nekem is van valahol egy ilyenem, nagyot üt, de a macskának nem lesz tőle baja Viszont utána már többet nem fogja piszkálni.
(#) szs válasza bbb hozzászólására (») Vas, 11:36 /
 

Tényleg szép nagyot üt, és tényleg nem lesz belőle baj. Belenyúltam, megütött, -érdekes: lassabban pörgött fel utána, mint nulláról.
(#) Massawa hozzászólása Hé, 16:48 /
 
Egy uj luxusszálloban töltöm a napokat. 2022-ben adták át “kimagaslo” tulajdonságokkal. A recepciohoz 8 lépcsön lehet feljutni, onnan a lift legalso szintjére további 22 lépcsöt kell leküzdeni ( az europai unioban). Szo sincs mozgáskorlátozottaknak szánt srég járdákról és a borsos árak ellenére még egy boy alkalmazására sem futja, igy a nehéz böröndökkel is a fizetö vendegnek kell megküzdenie.
Következő: »»   602 / 602
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem