Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2644 / 3566
(#) szamóca válasza Sam Seed hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Nos. Az apró résznek már így is egy vékony cérnaszálon függ a léte. Idestova több a gond vele, mint az egész fórummal. A hirdetésed alatti csörtét meg privátban kellett volna megvívni.Ha agyilag felhúzott az illető, akkor jelented, és kéred a hozzászólás(ok) törlését.
Szerintem vagy kértek rá moderálást, vagy a @-os mondat verte ki a biztit valamelyikünknél.
Azt hogy a HE kérjen bocsánatot, azt valóban ne kívánd, meg azt sem hogy majd közvetítünk. Ott a privát lehetőség rendezzétek le egymás között.
(#) Sam Seed válasza szamóca hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Menő. Mármint az, hogy ide válaszolsz. Ritka az ilyen hozzászólás itt. Az aprót hagyjátok. Akár drágább SMS is mehet felétek. Ez tartja körforgásba a HE-t ha engem kérdeztek.
Bocsánat, hogy megemlitettem, lehet a @ hozzászólásom volt. Látjátok, értitek. Egy szakember fügézett, ezért én szivok. Ez megy már hónapok óta.
Csöves: Csak 4 ember szólhat, és mindenki kérdezhet - ha négy ember megengedi.

Akkor se apró, se csöves. Marad a kisprogramok, és a googli találatok.

HA gond van, érdemes a régi felhasznlókkal beszélgetni.


Kameleon irt legutóbb ahhoz a hirdetéshez? Félszemmel láttam, és nemtudtam neki megkösznni.
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2016
(#) Gafly válasza Sam Seed hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Idézet:
„Akár drágább SMS is mehet felétek. Ez tartja körforgásba a HE-t ha engem kérdeztek.”

Mi van?
Szerintem lemaradtam valamiről...
(#) Buvarruha válasza Gafly hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Gondolom azt hiszi, hogy az sms emeltdíjas és más célja van, mint valós ember azonosítása.
(#) Sam Seed válasza Gafly hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
He póló megvásárlása a jogosultság hirdetésre. Akár kép/ usernév- összekötve a HE-storéval. Minap irták, hogy ingyenes valamennyi összegnél a Hestorenél a posta.

Gafly: Ezzel ellenkező amit irtam az előző kommentbe. Sokat látok manapság nulla értékeléssel rendelkező fehasználókat itt hirdetni. Magamellen beszélek, de legalább csak olyanok szólhatnának a hirdetésekhez, akiken rajta a HE póló. Abból ismét gubanc lenne, mert négy ember lenne aki beszólogat. --De lehetne kérni moderációt, aminek következnénye is meglenne. Póló árból érdemes lenne direkt moderátorokat foglalkoztatni. Komolyan venni ezt az apró témát. "Ákos 100ezer felett hirdet. "Tubeamp nagyon jó cuccokat, amit néha énis értékelnék(magát a hirdetést) mert nagyon jó. Nivós. Ahogy köbzolinak egyszer mondtam, nemcsak a google keresésre kellene figyelni.


Nem beleszólás, csak a gondolataim leirása, amiben lehet iráshiba.
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2016
(#) zolika60 válasza Sam Seed hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Idézet:
„Nem beleszólás, csak a gondolataim leirása, amiben lehet iráshiba.
Van is bőven.
(#) Gafly válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Szept 27, 2016 / 1
 
Idézet:
„de elsőbb az eredeti nicknevedet is elárulhatod, hamár hivatkozol.”

Személy szerint nem veszem emberszámba a többszörösen regisztrálókat.
Számomra itt állt meg a történet...
(#) pjg válasza Gafly hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Én e?
(#) Gafly válasza pjg hozzászólására (») Szept 27, 2016 / 1
 
RTG, CTG, PJG
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Noná. Te aztán minden betegséget azonnal felismersz.
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Haha! Akkor ezentúl xxx az aláírásom.
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2016
(#) Sam Seed hozzászólása Szept 27, 2016 /
 
Idézet:
„Utolsó két hozzászóló.”

Még kellene Kálmán, aki megjelöli a hosszú i-t az i helyett.
Előitéletek nélkül kellene beszélgetni olyan emberekkel, akinek nem látjátok a mosdóját, és teraszát. Csak a betűkre koncentrálni, mégha hibás is, és megérteni mit szeretne mondani. Nehéz, hacsak előitélet miatt olvashatatlan az egész.
--A hibákat mindenki tudja, és látja. Megoldást keresni, és arról beszélni már nehezék- tőkesúly a mondanivalótokban. Lebegtetitek, tudja mindenki hogy egyenesbe áll - mint a jancsiszeg, de nincs vége.
Van egy mondanivaló, és egy fényévre irtok hozzá valamit, ami nemis tartozik hozzá - a gondolatra nem megoldás.

Zolika. Rövid I, falsch vessző.
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2016
(#) zolika60 válasza Sam Seed hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Nem csak az idézett mondatban voltak hibák. Ott van például a "fehasználókat", "Magamellen" vagy a "következnénye". A mondanivalót meg nem látom. Lehet ez az én hibám. Ja és én például amerikai billentyűzetet használok, mégis tudok hosszú í-t írni. (Alt/j)
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2016
(#) Moderátor hozzászólása Sam Seed hozzászólására (») Szept 27, 2016
 
Szerintem meg itt álljunk meg kedves Q765!
(#) ronin75 hozzászólása Szept 27, 2016 /
 
Ha már apró. Miért lehet hozzászólni a hirdetésekhez? Általában ebből lesznek a viták. Semmi értelme. Ha valaki érdeklődik, megteszi az elérhetőségeken.
(#) granpa válasza Sam Seed hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Ha már megszólíttattam: A Fórum elején (illik elolvasni, megszívelni, sőt netán betartani) ott van, miként kell a mondandót formába önteni. Én mindig megnézem, ki,-honnan ír, mert aki nem magyar környezetben (iskolában) tanult, attól nem is várom el, hogy a neki nem tanított nyelvtani szabályokkal tisztában legyen. Az általam írt szöveget átolvasom kétszer, s csak azután küldöm el, mert nem vagyok tévedhetetlen, és ráadásul a billentyűzetem is elég érdekesen működik (hogy finoman határozzam meg).
Persze van akinek titkos a lakhelye (még az ország is), azokról nem tudhatom, hol nem tanul(hat)ták meg a magyar nyelvet. Ha szétnézel a fórum régebbi hozzászólásai közt, az idegennyelvűeket is fogadni szoktuk (nyafogás nélkül).
Előítélet pedig nincs, de az igénytelenséget nem toleráljuk.
(#) Buvarruha válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Azért nem árt felhívni a figyelmet olykor olyan cuccokra amik átverés szagúak..
(#) ronin75 válasza Buvarruha hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Szerintem inkább a leszólás megy. Akinek meg nincs annyi esze, hogy érezze az átverés szagát, már bocsánat, de meg is érdemli. Mindegy, számomra nem létkérdés.
(#) Buvarruha válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 27, 2016 /
 
Ha a hülyék megérdelemnék a halált, légzsákok sem léteznének...
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2016
(#) Qju hozzászólása Szept 28, 2016 1 /
 
Szerintem csak a kedvem romlik el, ha sokáig olvasgatik itt; pihenés helyett. Már az is zavar, hogy mindenütt több a @moderátori@ dörgedelem mint az okos hozzászólás.
a hétvégén kirándulni voltam szlovéniában a dobrovnaki energiaparkban és az őrségi tökfesztiválon igen jól éreztem magamat
(#) zolika60 válasza Qju hozzászólására (») Szept 28, 2016 /
 
Idézet:
„mindenütt több a @moderátori@ dörgedelem mint az okos hozzászólás.”
Érdekes, elég sokat olvasgatok itt a fórumban, de ezt nem tapasztaltam.
(#) Norberto válasza Qju hozzászólására (») Szept 28, 2016 /
 
Szó ami szó, az aktív pihenés legjobban akkor érvényesülhet, ha az ember teljesen elszakad a mindennapi dolgaitól. Erre valóban kiváló lehetőség pl. a természetjárás, napszaktól, évszaktól függetlenül.
(#) ha6qt hozzászólása Szept 28, 2016 /
 
Sziasztok,

Moderátorokkal hogyan lehet kapcsolatba lépni?

Köszi
(#) zolika60 válasza ha6qt hozzászólására (») Szept 28, 2016 /
 
Moderáció kérelem. Vagy ha tudod ki a moderátor akkor privát üzenet.
(#) Alkotó válasza ha6qt hozzászólására (») Szept 28, 2016 2 / 2
 
Mint Istennel.
Hiszel benne jó erősen, és ha ezt elég buzgón teszed, és szerencséd van, akkor megmutatkozik néked valamilyen áttételes formában, általában csodatétel, vagy példabeszéd képében.
(#) nagym6 válasza ha6qt hozzászólására (») Szept 28, 2016 /
 
Mellékleten.

mod.jpg
    
(#) Gafly válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 28, 2016 /
 
Igen. Ez a jó
Személyeskedni meg személyesen lehet, de miért is?
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Szept 29, 2016 /
 
Itteni pályafutásom alatt eddig néhányszor kellett moderátori kapcsolat, segítség, arra ez megfelelő.
(#) Ge Lee válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 29, 2016 /
 
Ekkora marhaságot is régen olvastam már. A hit miatt még sosem mutatkozott meg semmi, és nem is nagyon fog. Az Isten-nek vagy bárhogyan nevezett valami pont úgy létezik mint bármi más, teljesen mindegy neki hogy hiszel-e benne vagy sem.
Ezt a legjobban az támasztja alá, hogy akik bármit is megtapasztalnak belőle életük során, azok általában nem a hívők közül kerülnek ki. A hitnek pont ugyanaz a baja mint a nem hitnek, hogy már a megismerés lehetőségétől is elzárod magad.
(#) granpa válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 29, 2016 /
 
Én iróniát éreztem Alkotó hozzászólásában; mivel adott a lehetőség, le van írva az (Fórum) ismertetőben (amit úgy-e illik elolvasni).
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2016
Következő: »»   2644 / 3566
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem