Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   130 / 308
(#) Gafly válasza t.gergo hozzászólására (») Aug 10, 2011 /
 
Sajnos általában a villanyt a plafon alatt szerelik arasznyival és egy szobának négy sarka van...
Azaz bele fogsz futni. Bár akinek van esze az rájön hogy a falnak van másik oldala. Az viszont szívás több esetben az a házon kívül van
(#) zolika60 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 10, 2011 /
 
Eredetileg én is balkezes vagyok, de az én időmben nem volt szabad bal kézzel írni az iskolában. ezért rászoktam a jobbra is. Manapság szinte mondhatom, hogy két kezes vagyok. A legtöbb eszközt jobb és bal kézzel egyformán jól tudom használni.
(#) huba hozzászólása Aug 10, 2011 /
 
Eljött a költözés ideje nálam is. Végre sikerült kiköltözzek a kicsi sarkomból és beköltözzek egy nagyobb sarokba az új szobámba. Nem mondom hogy egyszerű hadművelet volt, sőt azt sem hogy rövid. Ilyenkor derül ki hogy az embernek mi mindene van, mint jobb híján valahova elsüllyesztett, a helyett se foglalta, s nem is volt útban. Csak költözéskor jön elő, ez még hova a fenébe fog elférni??? Akkor pár kép az új lakról. Itt még a kezdeti állapot, épp a művelet vége után és közben. Azóta dolgoztam és biza ezt az asztalt is tele lehet rakni ). Egy dologgal buktam, ezt a munkalapot nem éri át a kicsi satum, bár a baumaxba majdnem fekete munkalapot vettem, azzal viccesebb lett volna a smd keresés.
(#) zolee1209 válasza huba hozzászólására (») Aug 10, 2011 /
 
Elég biztonságos úgy az a pákatartó?
(#) huba válasza zolee1209 hozzászólására (») Aug 10, 2011 /
 
A hőlégfúvóra gondolsz? Kap majd egy fém lemezt a levegő útjába. Mikor leteszem le szoktam csavarni a légáramot. Eddig mindig egészen hideg maradt a fa. Noha nem használom túl sűrűn az állomást.
Ha az asztal jobb lábánál levő karra gondolsz, abban nem páka van, hanem egy fogászati fúró. :zavart1:
(#) zolee1209 válasza huba hozzászólására (») Aug 10, 2011 /
 
Én a fúrót néztem pákának. A másik páka az asztalon fel se tűnt! Igazándiból, hogy páka, vagy fúró, mindegy. Azért is kérdeztem, hogy biztonságos-e, mert én hegyes tárgyat nem szívesen tárolnék ilyen pozícióban...
(#) satlokk hozzászólása Aug 12, 2011 /
 
Sziasztok! Már rég voltam itt azóta történt egy-két beszerzés.Nagyítós asztali lámpa,és egy új ledes számítógép monitor.
(#) satlokk válasza satlokk hozzászólására (») Aug 12, 2011 /
 
Mit szóltok a nyák furómhoz.?Szerintem egyszerű és biztos,igaz ezer éves már,de működő képes.

P8120022.JPG
    
(#) satlokk válasza huba hozzászólására (») Aug 12, 2011 /
 
Szerintem jól sikerült! Van egy-két szép és jó müszered is.
(#) zolika60 válasza satlokk hozzászólására (») Aug 12, 2011 /
 
Ahol gyalulnak, ott hullik a forgács. Egyébként a panelfúró igazi kuriózum.
(#) nagy hoho válasza satlokk hozzászólására (») Aug 12, 2011 /
 
Látom az asztalon olyan rend van mint nálam. A zseni a káoszban is kiismeri magát!
(#) bankimajki hozzászólása Aug 13, 2011 /
 
Sziasztok, én annyi helyen megfordulok, hogy nem igazán van egységes műhelyem. (A szerszámaim fele sosincs otthon. ) Nos amikor otthon vagyok (életem elég kicsi része), akkor itt garázdálkodok. És rengeteg félbehagyott projektem van. A képek készítése óta is bővült pár cuccal, csak nem nagyon vagyok otthon. De a melóhelyen minden adott a mérésekhez, teszteléshez. (Nagyon fejlett eszközökkel) Tehát nem baj ez így sem. Íme a "műhelyem": Bővebben: Link
(#) satlokk válasza nagy hoho hozzászólására (») Aug 13, 2011 /
 
igen igazad van.egyszer már mondtam ahol nagy a rend nem biztos,hogy ott munka is folyik.
(#) satlokk válasza zolika60 hozzászólására (») Aug 14, 2011 /
 
ez egy tökéletes megállapítás.a furóban pedig bigazad van,kaptam de nem ebben a formában.a rugót és a kart én tettem rá egy jó ismerősöm segítségével.igaz a motor talán hasonló idős mint én vagyok,pedig már túl vagyok a negyedik x-n is.
(#) Lacko_1 hozzászólása Aug 16, 2011 /
 
Sziasztok,

Gondoltam rakok fel én is egy képet.Szeretem ,ha van helyem ezért sikerült ekkorára.Most viszonylag rend van de volt már ,hogy nem tudtam leejteni egy csavart sem.

műhely.jpg
    
(#) zolika60 válasza satlokk hozzászólására (») Aug 16, 2011 /
 
Idézet:
„a motor talán hasonló idős mint én vagyok,pedig már túl vagyok a negyedik x-n is.”
Akkoriban még gyártottak tartós dolgokat. Ne félj, ha most veszel egy panelfúrót senki nem fúr vele negyven év múlva. De szeretnék még egyszer negyven x lenni. :yes:
(#) satlokk válasza zolika60 hozzászólására (») Aug 16, 2011 /
 
Szia!
Tökéletesen igy igaz,van benne tapasztalatom.
(#) blackdog válasza Lacko_1 hozzászólására (») Aug 16, 2011 /
 
Helló földim!

A hétvégén én is kicsit törekedtem a rendre. Nos ez lett belőle:
(#) satlokk válasza blackdog hozzászólására (») Aug 16, 2011 /
 
Jók a műszereid!Írigylem a tápod,és szkópodat.
(#) Lacko_1 válasza blackdog hozzászólására (») Aug 17, 2011 /
 
Le merném fogadni ,hogy te vagy olyan elvetemült ,hogy már csöves erősítőt is csináltál.Valahonnan ismerős ez a műhely nem az Ady Endre úton van?
(#) blackdog válasza Lacko_1 hozzászólására (») Aug 17, 2011 /
 
Nem. Én kinn lakom a Brand majorban és ez a műhely a garázsom egy sarka.
Annyi tudásom nincs, hogy csöves erősítőt építsek. :no:
(#) blackdog válasza satlokk hozzászólására (») Aug 17, 2011 /
 
A táp saját készítés a szkóp meg innen a fórumról van
(#) BarnaPili válasza blackdog hozzászólására (») Aug 17, 2011 /
 
[OFF]Pokolgép megy a jutyúbon...rendes ember vagy.
István
(#) satlokk hozzászólása Aug 18, 2011 /
 
Sziasztok!
Most lettem kész az legújabb szerzeményem rendbetételével,nem új de mostmár működik,cseréltem egy trafóért,szerintem megérte,mostmár csaqk hegyeket kell szereznem.Kifogytam belőle,sajnos.
(#) Doncso válasza satlokk hozzászólására (») Aug 18, 2011 /
 
Jól látom, hogy ez egy kattogós weller? A legjobb pákák egyike szerintem.
(#) satlokk válasza Doncso hozzászólására (») Aug 18, 2011 /
 
Szia Doncso!
Igen kattogós weller,örülök is neki eddig csak puskásom volt,igaz az sem rossz.De így kompleten meg még jobb.A megállapításod szerintem nagyon is helytálló!
(#) Directors hozzászólása Aug 25, 2011 /
 
Sziasztok!

Van valakinek ilyenBővebben: Link gépe?
Ha igen akkor milyenek a tapasztalatok vele?
Nekem eddig Dremel 300-om volt de az most még olcsóbb is és még tartozékokat is adnak.Bővebben: Link
Melyiket javasoljátok inkább?
(#) zolika60 válasza Directors hozzászólására (») Aug 25, 2011 /
 
Részemről a Dermel tűnik jobb választásnak. Arra van két év garancia is.
(#) Directors válasza zolika60 hozzászólására (») Aug 25, 2011 /
 
Egyenlőre én is arra voksolnék.
Esetleg valaki más?
(#) Dániel X válasza Directors hozzászólására (») Aug 25, 2011 /
 
Egyértelműen Dremel. jelenleg olcsóbb mint a másik amit akár no-name kategóriának is nevezhetünk és nem is adnak hozzá semmit, semmi infó nincs róla. Dremel hez rengeteg cuc vehető. Látom adnak hozzá vágókorongot. Anno láttam ilyen géphez védő részt amit a gép elejére a tárcsa fölé lehet felhelyezni és védi az embert.
És utolsó sorban mivel ilyened volt ezt szoktad meg.
Következő: »»   130 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem