Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   181 / 375
(#) johnnyvj hozzászólása Okt 3, 2011 /
 
Sziasztok!
Használok két darab PA 15 ECO típusú The Box nevű hangfalat, amiben van egy tweeter és egy 15"-os mély. Nos, a magasat egy MTK védte egy ideig, de ez folyton tudálékoskodott és rendszeresen (természetesen buli közben) elvette a teljesítmény a magastól. Ok, valóban ez a feladata, de akkor is. Nos, egy ismerősöm kicserélte ezt egy 12V-os 20W-os izzóra. Tök jól működött is a dolog most szombatig, amikor is egy öpke gerjedés hatására mindkettőben kiégett az izzó Rendben van, hogy cseréljem ki, de arra gondoltam, hogy az MTK-t párhuzamosan kellene kötni az izzóval, így ha kiégne, még mindig szólna a fal.
Ezért keresnék ehhez a PA 15 ECO hangváltójához egy rajzot, hogy megtudjam milyen értékű és típusú volt az alkatrész (ami sajna a kolléga nem talál az otthonában).
Köszi szépen!
(#) djkoko válasza djkoko hozzászólására (») Okt 3, 2011 /
 
A TDA2025 helyett STK2025. Nem mindegy!
(#) Soge46 hozzászólása Okt 3, 2011 /
 
Sziasztok!
Segítséget kérek egy EMG 18143 típusú tápegység javításához.
Ha valaki tud kapcsolási rajzot, kérem segítsen.
Köszönöm!
(#) fogartur hozzászólása Okt 5, 2011 /
 
Üdvözletem mindenkinek!
Kérlek Titeket, segítsetek ha tudtok!
Hozzájutottam egy EMG-12562, avagy TR-0332 -es impulzusgenerátorhoz.
Van némi hibája, meg szeretném javítani. Műszerkönyvre, kapcsolási rajzra lenne szükségem.
Széttúrtam a NET -et, de nem találtam semmit.
Ha valaki tud, kérem segítsen!
Előr is köszönöm!
(#) Gabó hozzászólása Okt 5, 2011 /
 
Bosch PTK23e elektromos tűzőgépnek keresem az elektronikai kapcsolási rajzát. A vezérlőpanelen lévő tranzisztor (vagy fet vagy valami hasonló) típusa érdekelne, mert valamiért kirobbant az alja és levan öntve valami kemény gyantával. Lényegében ez vezérli a tekercset.
(#) BEMcorp hozzászólása Okt 5, 2011 /
 
Sziasztok!

Keresem a MIG-240 CU hegesztőgép kapcsolási rajzát.
Sajnos a vezérlőpanel évi rendszerességgel elszáll, ezért a kapcsolási rajz alapján szeretném kicsit "tartósabbá" tenni.
Ha jól sejtem a 2 teljesítmény-darlington száll el (BDV65B; BDW84D), de a rajz alapján többet lehetne tudni.
A panel típusjelölése: WEL3-3

Előre is köszönöm!
(#) DJanosi hozzászólása Okt 5, 2011 /
 
Üdv ! Szükségem lenne egy előerősítő kapcsolásra az ST 151 be! Mivel hogy sok műszernek kicsi a jelforrása ! Ha már ilyet akarok építeni akkor legyen maximális kihasználású tehát a lehető legjobban erősítse fel a hangot amennyit az erősítő szívesen fogad !
(#) lacibacsi hozzászólása Okt 6, 2011 /
 
Kedves Barátaim!
Carlsbro GLX 150 C Special Edition tipusu gitárkombóhoz kersek kapcsolási rajzot!Nagyon fontos lenne,mert nem tudunk vele zenélni.Csak a fent említett tipusé felel meg ,mert a 150H jelű az megvan,de annak semmi köze a "C" végződésű kombóéhoz!
Kérlek benneteket nézzetek szét a rajzaitok között,hátha sikerül valakinek ráakadni!
Köszönettel:T.Laci
Hatvan
*** Tel. szám törölve
(#) 2herceg hozzászólása Okt 7, 2011 /
 
Szépnapot
Segitséget szeretnék van egy DAEWOO DMQ 2072 tv hang hibával. Kapcsolási rajzot keresnék hozzá.
Elöre is köszi
(#) .colin válasza 2herceg hozzászólására (») Okt 7, 2011 /
 
Itt van.
(#) ati790731 válasza djkoko hozzászólására (») Okt 7, 2011 /
 
http://skory.gylcomp.hu/quad405/quad405.htmlhttp://skory.gylcomp.hu...mlSzia! Én egy Quad405-ös párt tennék bele feltéve ha elég a trafód teljesítménye,hozzá! Régebben építettem párat +-30 - 50 voltig bármennyivel el megy, és 100watt 8 ohm terhelésnél 0,01% a torzítása, amit más ic-s vagy tranyós cucc nem igazán tud produkálni! ezen a linken megtalálsz mindent ami kell hozzá, ha ez nem elég, keress!
(#) ati790731 válasza ati790731 hozzászólására (») Okt 7, 2011 /
 
Bocsi most próbáltam nem megy a link amit az előbb ide tettem! Itt a harmadik oldal lap alján, ami van, az műkszik!!
(#) 2herceg válasza .colin hozzászólására (») Okt 8, 2011 /
 
Köszi a segitséget de nemtudom kibontani "Ismeretlen formátum ként " kezeli. Probáld már meg máshogy feltenni nagy segitség lenne Köszi
(#) Sebi válasza 2herceg hozzászólására (») Okt 8, 2011 /
 
Ezt mindegy hogy teszi fel...
Vélhetően az EEPROM tartalma ez a .bin állomány.
(#) .colin válasza 2herceg hozzászólására (») Okt 8, 2011 /
 
Nem találtam mást róla..
(#) Meglon hozzászólása Okt 8, 2011 /
 
Sziasztok. Én egy Pioneer SA-7800-hoz keresek kapcsolási rajzot. Előre is köszönöm.
(#) kokozo válasza Meglon hozzászólására (») Okt 8, 2011 /
 
Szia! Remélem erre gondoltál..
(#) Meglon válasza kokozo hozzászólására (») Okt 8, 2011 /
 
Igen, ez lesz az, isten vagy. Köszi. :worship:
(#) 2herceg válasza .colin hozzászólására (») Okt 9, 2011 /
 
Köszi a segitséget.
(#) sziszka163 válasza sziszka163 hozzászólására (») Okt 9, 2011 /
 
Helló,Sziasztok!
Bocsika hogy csak most tudok írni de eddig kutakodtam valami kapcsolási rajz után és találtam egyet ez alapján ellehet készíteni a nyáktervet?Valaki tudna segíteni az elkészítésében? Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!
(#) buni hozzászólása Okt 9, 2011 /
 
Keresem a Mustang310 rádiós magnó kapcsolási rajzát, akinek megvan, vagy tud honlapot, kérem segítsen. Előre is köszi!
(#) samu003 hozzászólása Okt 10, 2011 /
 
Sziasztok!

HAIER klimához keresek kapcsolási rajzot. A keresőben sajna csak kinait találtam de azon se nagyon igazodtam ki, mivel 5 sec után letiltja a böngészőmet.
A panel száma:0010400475
Sajna a hideg beáltával ezzel fűteném a kecot, szal ha valaki tudna valamilyen kapcsolási rajzot azt nagyon megköszönném!
A panel a következő linken láthatóvá válik:
Panel

Köszönöm!
(#) KILLER0815 hozzászólása Okt 11, 2011 /
 
hello mindenkinek kapcsolási rajz kellene nekem Eurolite Moving Flower III típusú disco fényhez valaki tudna segíteni ?
(#) interferi válasza samu003 hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Szia!
Ha jól látom ez egy frekvenciaiváltós klima. Mi a hiba jelenség?
(#) vka hozzászólása Okt 12, 2011 /
 
Sziasztok!
Taked-Riken TR6841 multiméterhez keresek kapcsolási rajzot. A hibajelenség az, hogy a kijelzőn csak nullák villognak minden méréshatárban. Előre is köszönöm.
(#) Zpeti87 hozzászólása Okt 12, 2011 /
 
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy nem tudnátok-e honnan tudnék szerezni kapcsolási rajzot egy IVECO EUROCARGO 75 E 14 eshez (1996-os)
Előre is köszi!
(#) samu003 válasza interferi hozzászólására (») Okt 13, 2011 /
 
Szia!

Az eredeti panelen 3 alkatrész + 3 kondi kiégett. Fényképet tudok róla eszközölni. Igazából ez hajtja a vezérlő jelek hatására az inverteres kompresszor fordulatszámát. Konstrukciós hibáról lehet szó, mivel a forgalmazónál hegyekbe állnak az ilyen jellegű panelek. Az a gond, hogy nagyon drága pézért akarnak másikat adni, és ráadásul várni kellene 5-8 hónapot.
A hiba annyi, hogy a panel tápegysége, nem indul el, mivel több alkatrész is kifeküdt rajta. Ma ha lesz időm felrakom a képet a panelről, bár csak abban az esetben lehetne valami infóhoz jutni, ha valakinek lenne egy ilyen működö panelje!
azért előre is köszönöm!
(#) djdavid hozzászólása Okt 13, 2011 /
 
Rx 800 kapcsolási rajzot Keresek.. SOS
(#) temerini48 hozzászólása Okt 14, 2011 /
 
Csak egy Hanseatic CDSX-4 bekötése kellene. Kösz.
(#) interferi válasza samu003 hozzászólására (») Okt 15, 2011 /
 
A kép mondana valamit arról mi ment tönkre. A linken lévö képen nen látszik de ha jol gondolom a panel mási oldalán van egy fekete nagy kiöntött alkatrész (fet/igbt hid) kérdés hogy annak a vezérlése vagy csak a sárga (táp) trafohoz való meghajtó részen van a hiba.
Következő: »»   181 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem