Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   810 / 1679
(#) dudassandor1 válasza neogeo2 hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Nem szitázott. Egyszerű, de türelem munka. A feketére festett felületre fehér tintával töltött csőtollal írom fel a kívánt szöveget, betűsablon segítségével.
(#) emersys válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Úhh itt erős túlzások vannak , én csak csinálgatok ezt-azt, de ez azért messze van egy profi szinttől
Sajnos az előlapi feliratozásokat mostanában sem volt időm gyakorolni, de mindenképpen tervben van...
A tiéd viszont valóban remek lett, ez vitathatatlan.
(#) dudassandor1 válasza emersys hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Nem túloztam! Ha segíteni tudok a feliratban szólj!
(#) emersys válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Valószínű majd szavadon foglak, de azt majd inkább privátban :yes:
Tegnapról mára én is készítettem egy panelt.
Mert már megelégeltem a sok tápnyákot a hibridnek.
Ezért a cső feszültségeit ez a panel fogja most már kezelni.
Terveztem bele egy trimerrel kalibrálható, fűtőfeszültséget ami rövid ráz védett, valamint egy anódfesz-t s a hozzá kiközepelt srpp-t.
A nyák teljesen brumm mentessen viszi a meghajtó fokozatot..
(#) Mybuster válasza emersys hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Szép Lett Gratulálok És a nyák is Szép!
(#) zolika60 válasza emersys hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Szép munka, csak a gretz lábai állnak kissé furcsán. Gratulálok hozzá.
(#) emersys válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Valóban elég furcsán állnak :no:
Hetekkel ezelőtt találkoztam az eggyel kisebb tokozású barátjával, de most mikor kell az istenér sem kerül elő..
Idővel majd persze mikor nem hiányolom előjön ám
(#) dudassandor1 válasza emersys hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Rendben!
Na ez is makulátlan lett! Nagyon bejön nekem, hogy egyszerű, átlátható és letisztult panelképet eredményez a munkád! És nem utolsó sorban elektronikai szempontból is tökéletesen működik.
(#) zolika60 válasza emersys hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Majd akkor jól kicseréled. Csak azért, hogy szebb legyen, még ennél is. :yes:
(#) emersys válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
[OFF] Már meg is történt, délután melóból hazajövet elugrottam egy 5A-ért
Örülök h tetszik, bár ez igaziból egy abszolúte nem nagy dolog, csak a leendő csöves elő-fokomhoz készítettem el így előre is, +az végett hogy ne külön legyen minden, mert már volt h kellemetlenül összeakadtam mérés közbe a szkóp zsinórral.. [OFF]
(#) zolika60 válasza emersys hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Nincsenek kis dolgok. Valami vagy jó, vagy nem. Ez rendben van.
(#) emersys válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 11, 2011 /
 
Ha már ennyire megdicsérted, akkor felteszem a végleges állapotát.
Egy kissé melegedett csak a Gratz a 2cső fűtése végett, most éppen kéz langyos ezzel a kis bordával.
És ez már a 6A-os kistestvére

táp4.JPG
    
(#) Action2K válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Szia! Had legyek én a fekete bárány, aki a sok dicséret mellett (amit nagyon megérdemelsz), egy "kritikát" is mond. Persze, mindezt jobbító szándékkal. Az észrevételem csak annyi, hogy praktikussági okból, a toroid trafót a doboz geometriai (súlyponti) közepére kéne tenni. Nincs utálatosabb dolog (legalábbis részemről), mint amikor felemelnék valamit két kézzel, a két széle közepét fogva, s a kiegyensúlyozatlanságától (de szép szó) jól odaverem valamelyik sarkát. Persze, a rackládában már olyan sok jelentősége nincs ennek, hacsak nem én fogom meg a nehezebbik végét. Ha ezt a tanácsot mindig szem ellőtt tartod, akkor más, nem rackes készülékednél sem fordulhat elő ez a probléma, s ezzel is óvhatod a készüléked állapotát.
Az előlap feliratozásod lenyűgöz! További sok sikert és türelmet!
(#) dudassandor1 válasza Action2K hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Nem vagy fekete bárány, és az építő kritika mindig jól jön - főleg ha nálam profibbak teszik - ,hiszen ahány ember annyi tapasztalat! És ha ezeket megosszák, akkor az csak jobbá teheti a dolgokat. Egyébként igazad van a toroidot illetően. Így visszagondolva talán azért került oda, mert a kivezetései nem voltak hosszúak. De legközelebb javítom a dolgot!
(#) fantom45 válasza lajos1969 hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Tejóég. Ez nagyon komoly Szép munka, nekem nagyon tetszik!!
(#) dudassandor1 hozzászólása Okt 12, 2011 /
 
Sziasztok! Na most lettem kész a hangváltóval. Előzőekben írtam, hogy a táp miatt (én úgy gondoltam) zajos volt a kimenet. Készítettem bele rendes tápot szűréssel és most a próbák is azt mutatják, hogy rendben lett. Az erősítő teljes hangerőn is csendben van (nincs alapzaj). És a végeredmény:
(#) Alkotó válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 12, 2011 / 1
 
Egészen jó is lehetne, ha nem rondáztál volna bele mindenféle idegen nyelvű feliratokat.
(#) Action2K válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Nagyon szép lett!
(#) dudassandor1 válasza Alkotó hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Már vártam, hogy mikor mondod! Hiszed nem, gondolkodtam rajta sokat, hogy mi legyen, de csak azért lett inglis, mert kilógna a sorból! De megígérem, ha legközelebb csinálok valamit, az magyar lesz a javából!
(#) dudassandor1 válasza Action2K hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Köszönöm még egyszer!
(#) Action2K válasza Alkotó hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Igazat is adok Neked, meg nem is. Ha ez egy saját, lakásfűtés vezérlő lenne, akkor egyértelmű lenne a magyar felirat. De, ez egy PA cucc, ahol az angol az elfogadott egyezményes nyelv. Valamelyik topikban már feszegettük ezt a témát, kár itt újra előhozni.
(#) Action2K válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Idézet:
„csak azért lett inglis, mert kilógna a sorból!”

Megfordult a fejemben, hogy ezt is írom Alkotónak... de megtetted helyettem.
(#) dudassandor1 válasza Action2K hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Én is pont arra a "vitára" gondoltam amire hivatkozol. Tényleg igaza van Alkotónak is, magyarok vagyunk (vagy mi).
Nincs sértődés stb... Kinek a pap, kinek a neje!
(#) emersys válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Tökéletes lett
Csak nem az Impulzusos alkatrészek terhelték a pénztárcád?
Az angol felirat teljesen elfogadott, ezt ugyanúgy értjük mi is mint Kínában...
Egyetértek Action2K val minden értelemben.
Attól, hogy magyarok vagyunk illetve az építője mint te, és az aki látja a művedet netán eladod neki az ugyanúgy tudni fogja olvasni, (pláne ha az nem magyar ember)..
Itt nem faji megkülönböztetésekről van szó, hanem az egységesen elfogadott műszaki nyelvről, amiben ha tetszik ha nem az angol bent van, mi meg SAJNOS nem..
Az eredetének meg, hogy ki is építette , majd járjon utána az aki az eladott készülék használója..

(#) dudassandor1 válasza emersys hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Köszi! Jól látod az "Impulzust" a készülékben! Bár van ott HQ és Lomex is. Egyébként az én kezem is egyből angolt írna az ilyen dolgokra
(#) zitzaki válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Szép munka nagyon Gratula
(#) zenetom válasza Alkotó hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Te átgondolod azt, amit írsz? Szerintem kicsit állíts magadon.
(#) dudassandor1 válasza zitzaki hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Köszönöm!
(#) lajos1969 hozzászólása Okt 12, 2011 /
 
Volt egy kis időm s emeltem a dizájnon! Szerintetek jobb lett? Nekem jobban tetszik!
(#) slogan válasza zenetom hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Idézet:
„Te átgondolod azt, amit írsz? Szerintem kicsit állíts magadon.”


Még annyit tennék hozzá ,hogy késztetés e a kötözködés ?


Gyári lett ,gratulálok !
Következő: »»   810 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem