Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   195 / 375
(#) frecsko hozzászólása Márc 26, 2012 /
 
Sziasztok.
Blaupunkt Travelpilot DX-R52 autórádió kapcsolási rajzát keresem. Elektrotanya nem járt sikerrel és a neten fizetős letöltési lehetőségek voltak.
Köszi előre.
(#) gyuri36 hozzászólása Márc 27, 2012 /
 
Sziasztok!

A Sony XR-C33B autórádió kapcsolási rajzára van szükségem. Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv: Gyuri
(#) lajos1969 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 28, 2012 /
 
Sziasztok!
Egy olyan rajzot keresek. Amivel távolságot tudnék mérni és egy négy digites led kijelzőn kiírná az aktuális távot mm-ben./ 0-3000 mm ig /Tehát 1mm pontosság elég lenne. Keresgéltem a neten de nem találtam eddig olyat ami jó lenne nekem. Megköszönném ha valaki tudna segíteni! PIC AVR -t tudok égetni valószínű, hogy azzal lehet megoldani, de bármilyen ötletet szívesen veszek.
(#) gyuri36 hozzászólása Ápr 1, 2012 /
 
Sziasztok!

Sony XR-C33R autórádióhoz kapcsolási rajzot keresek. Tud valaki ebben segíteni?

Üdv: Gyuri
(#) whalaky válasza lajos1969 hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Szerintem egy kicsit adj lejjebb az igényből, mert ha van is ilyen szenzor az aranyárban lesz. A 0mm mint alsó határ alighanem kezelhetetlen, az 1 mm pontosság 3m-en ugyan elvileg elérhető, de gyakorlatban vannak fenntartásaim.
(#) isti03 hozzászólása Ápr 1, 2012 /
 
Sziasztok! Siemens FS379M6 tévéhez keresek rajzot, vagy bármilyen leírást.
(#) kadarist válasza isti03 hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Szia!
Rajz: Bővebben: Link. Ha keresel, akkor sassziszámra keress. Tehát először megkeresed az illető típus sassziszámát és utána ezen szám alapján keresel rajzot.
(#) lajos1969 válasza whalaky hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Köszi a tanácsot!
Most ezzel próbálkozom. http://320volt.com/en/pic16f628-74hc595-sayici-ccs-c/
(#) isti03 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Szia! Ez nem pont az amit keresek. 3 panel egyezik a többi nem.
(#) elekto hozzászólása Ápr 2, 2012 /
 
Sziasztok!
Aki tud segítsen légyszi!
Vettem egy golyós masszírozó ülésvédőt, viszont az elektronikája behalt.
működése :
Áramot kap elindul a motor, ha az útjának végér ér érinti a mikro kapcsolót elindul vissza, ha megint végére ér egy másik mikrokapcsolót érint és megint vissza.
A motor forgás irány váltásával lehetne megoldani.
12v-os ablakemelő motor van benne.
Köszi a segítséget
(#) Robi85 hozzászólása Ápr 2, 2012 /
 
Üdv!

Egy Philips FR966 tipusú házimozi erősitőhöz keresek kapcsi rajzot vagy teljes szervizkönyvet. Sajnos folyamatosan készenléti módban van, és nemtudom miért. Előre is köszönöm.
(#) DJanosi hozzászólása Ápr 2, 2012 /
 
Üdv:A napokban tekertem egy olyan min 200VA es trafót 6-12-24 V os leágazással és aksik töltésére terveztem ! Nos készítettem egy kellően erős diódahidat is hozza meg egy fokozatkapcsolót is bekötöttem viszont száraznak találom úgy tölteni az aksit hogy semmi különösebb elektronika ne legyen benne ! Így hát valakinek volna egy kapcsolási rajza? Szeretnem hogy egy A merőn lássam is hogy mennyire áll az aksi ! Előre köszönöm a válaszokat!
Üdv:Levente
(#) proli007 válasza elekto hozzászólására (») Ápr 3, 2012 /
 
Hello!
Valami ilyesmire gondolsz?
üdv! proli007
(#) havasa hozzászólása Ápr 4, 2012 /
 
Köszöntök Mindenkit,
őskövület, ám új állapotú szovjet GM cső adatlapját keresem; csak latin betűvel tudom írni a típusát: SzTSz-6. Aki tud, kérem segítsen. Előre is köszönet. Tisztelettel: Adolf.
(#) zoly15 hozzászólása Ápr 4, 2012 1 /
 
Sziasztok!
Én egy olyan kapcsolást keresnék, ami ha kapna egy vezérlő jelet, aztán elkezdene egy triakon át egy 230V-os izzót szépen lassan izzástól egész fényesig "drimmerelni".
Mindezt addig tenné, míg meg nem szűnik az impulzus.
A kigyulladási időnek változtathatónak kellene lennie.
Előre is köszönöm!
(#) zoly15 válasza zoly15 hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Kimaradt az előzőből, a kigyulladási időnek kb 5-20 perc között állíthatónak kellene lennie.
(#) vilmosd válasza havasa hozzászólására (») Ápr 4, 2012 /
 
Nem ez az? STS-5
(#) havasa hozzászólása Ápr 4, 2012 /
 
Kedves Vilmosd!
Nagyon hasonló, a méret más: 200mm hosszú, 19mm vastag és biztos, hogy kötőjel 6-ra végződik a felirat. Üdv. Adolf
(#) csajkib hozzászólása Ápr 7, 2012 /
 
PDF-et keresek és kapcsolást stk 5392-ic-hez
(#) zsozsesz75 hozzászólása Ápr 8, 2012 /
 
Sziasztok
Keresnék kapcsolási rajzot vagy ha esetleg valakinek van egy eltax avr 300 erősitője akkor két ellenállás színkodját mert az enyémen nem lehet felismerni R111 és az R113.
előre is köszi
(#) elektrorudi válasza lajos1969 hozzászólására (») Ápr 8, 2012 /
 
Szia!
Nem a kapcsolással lesz a prolémád, hanem a jeladóval. Az 1mm-es pontosságra nincs ötletem, de 0,01mm pontosságra (3-4 méteren) van megoldás: Optimum kft. Eddig 3 esztergára tettem fel ilyen X-Y-Z mérőrendszert. Úgy tudom, azóta is egészséggel használják. Ja... még valami: ingyé' nincs semmi!
(#) DJanosi hozzászólása Ápr 8, 2012 /
 
Üdv:Szükségem lenne egy megbízható Inverter kapcsolásra ! Ami villanypásztorba kell ! Nagyon fontos lenne hogy a fogyasztása max 50mA környéken legyen és 12V os os bemenő feszültségről működjön! A villanypásztor egy tipikus kapcsolás egy diak adja az impulzust egy tirisztornak ! Töltődik egy kondi vele párhuzamba egy kisütő ellenállás és megy rá a gyújtótrafóra !
Üdv:Levente
(#) Balaa16 hozzászólása Ápr 8, 2012 /
 
Sziasztok!
Szükségem lenne egy Roland Boss BX-80-as keverő kapcsolási rajzára. Aki tud, kérem segítsen!
Üdv! Sinka Balázs
(#) lajos1969 válasza elektrorudi hozzászólására (») Ápr 8, 2012 /
 
Köszi a tippet.
(#) nyamnyam hozzászólása Ápr 8, 2012 /
 
Sziasztok .

Kapcsolási rajzot keresek egy Yamada Style-1200 típusú
rendszerről , ha valaki tud segítsen .
(#) bpisti hozzászólása Ápr 9, 2012 /
 
Üdvözlök mindenkit!
Schaub Lorenz STD-21 26161 tipusjelü dvd-vel kombinált tv rajzára volna szükségem.A tápjában eldurrant a táp IC.Ez egy 5 lábu IC volt.
TDA9351PS/N3/3
TDA4864AJ
LA42352
TDA9830
HEF4052BP 2 darab
TT2410 sorvég tr.
FQ16gt-3BA-E Tuner.
24C08A eeprom.
Az ickészlete alapján hátha tud valaki segíteni.
Köszönöm előre is!Szép napot!
(#) Exp123 hozzászólása Ápr 11, 2012 /
 
Sziasztok!

Kapcsolási rajzot keresek Trio-Kenwood cs-2070 vagy cs-2100 típusú oszcilloszkóphoz. Cs-2070 lenne a legjobb.
Akinek van ilyen kérem segítsen, rajz nélkül nem tudok nekiállni a javításnak.

Üdv: Exp
(#) kicsicsira hozzászólása Ápr 11, 2012 /
 
Sziasztok! Dimarson DM-r500 kapcsolási rajzát keresem! Nem fontos az egész, a táp rész lenne a lényeg.
Köszi
(#) golem hozzászólása Ápr 14, 2012 /
 
Sziasztok!

Zenith ZCM-1520-H2-00 monitorhoz kellene kapcsolási rajz. előre is köszönöm
(#) mraulajos hozzászólása Ápr 14, 2012 /
 
Sziasztok!
Kapcsolási rajzot keresek a képen látható erősítőről. BEHRINGER PMP3000. Esetleg szedett már szét ilyet valaki? Portalanítani is szeretném. Köszönöm!
Következő: »»   195 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem