Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikai témájú könyvek újságok
Lapozás: OK   27 / 68
(#) zolika60 válasza blackdog hozzászólására (») Márc 13, 2012 /
 
Nem ígérhetek semmi biztosat, de mintha nekem megvolnának. Este megnézem, hogy valóban, vagy csak az emlékeimben.
(#) blackdog válasza vilmosd hozzászólására (») Márc 13, 2012 /
 
Köszönöm Urak a segítséget.
Ennyire vakk vagyok, hogy nem vettem észre. Közben e-mail-ben is elküldte egyik kolléga.
Nagyon köszönöm.
Persze, ha valakinek megvan papír alapon és megválna tőle mindenképpen keressen meg!
(#) Zsolti246 hozzászólása Ápr 11, 2012 / 2
 
Halihó, ezen a linken lassan újratöltögetem a cuccokat, illetve aki nem akar regisztrálni az megtalálhatja ITT is őket.


Jó szórakozást!
(#) zolesz1018 hozzászólása Ápr 12, 2012 /
 
Sziasztok! Égen földön keresem a Zombori Béla Digitális Elektronika című könyvet, ehhez nem tudnátok adni linket, ahonnan ingyen le tudnám tölteni? Előre is kössz!
(#) zolika60 válasza zolesz1018 hozzászólására (») Ápr 12, 2012 /
 
Itt van:Bővebben: Link
(#) Atielektro hozzászólása Ápr 14, 2012 1 /
 
Sziasztok!

Kicsit reklámoznék, remélem nem gond
Egy hazai, szerintem kevésbé ismert, szakmai újságot szeretnék a figyelmetekbe ajánlani. Én is csak véletlenül találtam rá egyszer. A címe ELEKTROnet.
Itt bele tudtok nézni: Link

A normál előfizetési árát nem tudom, de diákoknak kedvezményes az előfizetés. 1 évre 1540-, 2-re 2500 forint. Ha minden igaz, akkor ez évente 8 lapot jelent. A honlapjuk épp fejlesztés alatt van, így online nem lehet előfizetni jelenleg, azonban, ha írtok egy e-mailt Zimay Viktóriának, akkor működik a dolog, illetve érdeklődni is nála lehet. A honlap alján lévő "Kapcsolat" linken tudtok írni neki. Ha elő akartok fizetni, akkor az e-mail-ben szerepeljenek az alábbi adatok:Számlázási név, cím,Kézbesítési név, cím, Iskolád neve, Diákigazolványod száma, Melyik lapszámtól szeretnél előfizetni, Hogyan akarsz fizetni: csekk/átutalás.

Nekem most járt le az 1 éves előfizetésem és én meg vagyok vele elégedve.
(#) Jáger László hozzászólása Ápr 14, 2012 /
 
Helló mindenki!
Egy tankönyvet keresek:IPC-7711B/7721B ?Az elektronikai szerelvények átmunkálása, módosítása, javítása?.
Köszönöm előre is!
(#) Zsolti246 válasza Jáger László hozzászólására (») Ápr 14, 2012 /
 
Szia,
feltettem neked ide, amúgy ez egy szabvány....
Katt IDE
(#) Jáger László válasza Zsolti246 hozzászólására (») Ápr 14, 2012 /
 
Örök hála és köszönet!!!!!
(#) tomics76 hozzászólása Ápr 25, 2012 /
 
Tud valaki valamit a torrentanyáról ?Már 1 hónapja legalább nem lehet belépni.
Üdv.
(#) morgo válasza tomics76 hozzászólására (») Ápr 25, 2012 /
 
Nincs azzal semmi baj...
(#) tomics76 válasza morgo hozzászólására (») Ápr 25, 2012 /
 
Szia morgo!
Lehet hogy nem ez a pontos neve az oldalnak,és küldtél is nekem meghívót.Te ajánlottad az oldalt egy oldallal előrébb. Akkor regisztráltam is és 1 csomó kapcs. rajz volt ott.Megtudnád adni még egyszer ezt a címet?!
Köszönettel.
(#) tomics76 válasza tomics76 hozzászólására (») Ápr 25, 2012 /
 
Köszi már megtaláltam, rossz belépőoldalt tároltam.
(#) elektrorudi hozzászólása Máj 5, 2012 /
 
Sziasztok!
Tud valaki elérhetőséget / letölthetőséget a "magyar elektronika - professzionális elektronikai magazin" folyóirathoz?
Előre is köszi.
(#) Bojtossapka hozzászólása Máj 17, 2012 /
 
Sziasztok!
Szeretnék egy kicsit komolyabban belemélyedni az erősítők működésébe, tudnátok ajánlani valamilyen könyvet, újságot, vagy iskolai jegyzetet esetleg?
(#) Zsolti246 válasza Bojtossapka hozzászólására (») Máj 17, 2012 / 1
 
Szia, az alábbi linken jópár könyvet találsz, köztük vannak erősítőkkel kapcsolatosak is, nézz szét:

Bővebben: Link

Sajnos a link halott. Sebi
A hozzászólás módosítva: Jan 20, 2015
(#) silent15 hozzászólása Máj 22, 2012 /
 
Sziasztok, már keresgéltem egy ideje google-n is meg itt is , de sehol sem találtam olyan élő linket, ami néhány elektronikai könyvhöz újsághoz vezet.

Azt kérném tőletek, hogyha vannak ilyen linketek, amik még működnek, kérlek küldjétek el őket, audio tól kezdve a fénytechnikán át felőlem bármi jöhet.

És még nem tudjátok, hogy manapság van e olyan újság/havilap, ami ezzel foglalkozik??

Köszi!
(#) silent15 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 22, 2012 /
 
Ezek 99% halott link.
(#) lidi válasza silent15 hozzászólására (») Máj 22, 2012 /
 
http://rtneked.4shared.com/
http://rtneked2.4shared.com/
http://rtneked3.4shared.com/
http://rtneked4.4shared.com/
(#) Alföldi hozzászólása Jún 2, 2012 /
 
Üdvözlöm a Fórumlakókat!
Kérem szépen, ha valakinek megvan a Hobbyelektronika
2004/5 száma, legyen szíves valahogy eljuttatni nekem, esetleg beszkennelni a 163. oldalon látható MW3798GS akkutöltő kapcsolási rajzát!
Előre is köszönöm!
Üdv Alföldi
(#) birs válasza Alföldi hozzászólására (») Jún 2, 2012 /
 
Szia!

Elküldtem pü-ben
(#) birs válasza birs hozzászólására (») Jún 2, 2012 /
 
Sziasztok!

Valakinek nincs meg véletlenül az RT 1989/8 száma?
(#) Gafly válasza birs hozzászólására (») Jún 2, 2012 /
 
Szerintem megvan.
(#) kadarist válasza birs hozzászólására (») Jún 3, 2012 /
 
A 4 megosztáson fent van.
(#) kadarist válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 3, 2012 /
 
Regisztrálni kell és utána letölthető. Én most húztam le a '89-es számot. Azt nem tudom, hogy a letöltéshez saját tárhely is kell, nekem van, így a nem fizetős letöltéssel simán lejött. Elsőre kicsit bonyinak látszik a dolog, de megy. Ja és a letöltőablaknál nem kell a "select" jelölőnégyzetet bepipálni, hanem rögtön a fájlra kattintani.
(#) Alföldi válasza birs hozzászólására (») Jún 3, 2012 /
 
Szervusz birs!
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, nagy jót tettél velem (meg remélhetőleg a töltőmmel is), ismételten nagyon köszönöm!
Legyen szép napod, üdvözlettel Alföldi
(#) mrobi hozzászólása Jún 23, 2012 /
 
Sziasztok!
Ez a könyv nincs meg valakinek pdf-ben esetleg nyomtatott formátumban? Bővebben: Link
(#) Szárnyas válasza mrobi hozzászólására (») Jún 23, 2012 /
 
Parancsolj!
(#) mrobi válasza Szárnyas hozzászólására (») Jún 23, 2012 /
 
Köszönöm szépen!
(#) Medve válasza Szárnyas hozzászólására (») Jún 23, 2012 /
 
Köszönöm én is!
Következő: »»   27 / 68
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem