Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   95 / 172
(#) Tocska válasza titkovics hozzászólására (») Jan 5, 2013 /
 
A standard beszerzési forrásokból nem, így aztán marad az egyéni beszerzés.
(#) cmdnetwizard hozzászólása Jan 6, 2013 /
 
Sziasztok!
Ezek a kábelek méterben értendők?
Köszönöm!
(#) pepe091 válasza cmdnetwizard hozzászólására (») Jan 6, 2013 /
 
Szia!

Igen, ha rákattintasz valamelyikre, ott is írja hogy x méter. És az X helyére tudsz írni, mikor a kosárba rakod.
(#) cmdnetwizard válasza pepe091 hozzászólására (») Jan 6, 2013 /
 
Jajj... Tényleg... Csak megzavart a mennyiség, hogy ott darab van...
De azért köszi!
(#) orcika70 hozzászólása Jan 8, 2013 /
 
Tisztelt forgalmazó. Lehet hogy már mások itt fórumon, ( nem olvastam végig mind a 96 oldal több száz megszólalását) felvetették azt az üzletpolitikailag is nem elhanyagolható kérést, miszerint lehetőség volna-e termékbővítés kapcsán forgalmazni a mindennapi használathoz szükséges segédeszközök forgalmazását. Tulajdonképpen 2 termék lenne az ami szakember számára nagyban megsegítené munkájukat. DRY fényérzékeny fólia és a LÖTstop forrasztó maszk fólia. Bocsánat a túl nagy kérésért, nem akarok az üzletpolitikába beavatkozni.
(#) Georgee hozzászólása Jan 11, 2013 /
 
Üdv Mindenkinek! Érdeklődni szeretnék, ha kisebb tételben szeretnék rendelni, pl csak ellenállásokat akkor esetleg van e valami alternatív megoldás a csomag szállítására, pl levélként? Vagy ugyanúgy a 890-et kell fizetnem érte. Köszönöm a választ előre is!
(#) cmdnetwizard hozzászólása Jan 11, 2013 /
 
Sziasztok!
Ennek a potinak mekkorák a lábai közötti távolság?
A válaszokat előre is köszönöm!
(#) Frankye válasza Georgee hozzászólására (») Jan 11, 2013 /
 
Sajnos - legjobb tudomásom szerint - csak azok a megoldások vannak, amiket feltüntettek. Esetleg, ha valaki megy alkatrészért, és megbeszéled Vele, akkor el tudja hozni a Tiédet is, és el tudja küldeni levélben. (Ez esetben személyes átvételt jelölj meg.)
(#) Tocska válasza Georgee hozzászólására (») Jan 11, 2013 /
 
Levélként nem kézbesítünk, de erről már volt szó korábban.
Sima levélként sajnos semmi garancia nincs arra, hogy meg is kapd a rendelést.
(#) Tocska válasza cmdnetwizard hozzászólására (») Jan 11, 2013 /
 
2 raszteres (5,08).
(#) sprofan hozzászólása Jan 13, 2013 /
 
Sziasztok!
Érdeklődeni szertenék hogy a Wire To Board kategóriában van pár olyan alkatrész amikre nagyobb tételben is szükségem lenne (1-200db), de a listában nem szerepel az áruk mellett a kis nyilacska hogy lenne kedvezmény nagyobb mennyiségben, ezeknél ugyan úgy van csak nincs feltüntetve, vagy egyáltalán nincs is? Például erre itt és erre itt gondolok. Elég sokféle kellene, ezért nem akarom mindet belinkelni, egy nagyjából általános válaszra lenne szükségem.
köszönöm!
(#) Tocska válasza sprofan hozzászólására (») Jan 14, 2013 /
 
Általános válasz nincs, mert a lépcső termék függő, ezért azt nekünk egyesével kell beállítani.
Szólok az "árazós" kollégának.
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2013
(#) _JANI_ hozzászólása Jan 14, 2013 /
 
Sziasztok.
Egy LED-es projekthez kellene tápegységet választanom. A gondom az, hogy a kiválasztott tápegységet nem ismerem. Az alkalmazott LED-(modul)-tipusa: OF-ALU4FXW: Link ( LED modul, fehér, 4500mcd, 120°, 12V, vízálló, 20mA/1db ). 6 vagy 8 darab fog kelleni.
A kiszemelt tápegység típusa: ZLV-05-12: Link ( LED tápegység, állandó feszültségű, 12V, 5W )
Ez optimális választás lehetne, de vannak nagyobb teljesítményű tápegységek. ( S későbbi bővítés esetén is jól jönne az a plusz teljesítmény. )
A kérdésem az lenne, hogy nyugodtan választhatok a nagyobb teljesítményű ( 15W - 30W: Link -os ) tápegységekből is? S miért is LED tápegységek ezek a típusok? A választ előre is köszönöm!
(#) Tocska válasza _JANI_ hozzászólására (») Jan 15, 2013 /
 
Saját tapasztalat, hogy a "mezei" tápegységek nem nagyon bírják a tartós üzemet.
A LED-es tápegységek kvázi "ipari" kivitelű tápegységek, amiknél már követelmény a folyamatos üzem. Mivel ezek is fix kimenetű (stabil) tápok, az elnevezés szerintem inkább csak a mostanában dúló LED-es mizériának tudható be.
A túlméretezésnek csak a pénztárca, a hely és a józan ész szab határokat. Én mindenesetre a számolt teljesítményre minimum 50%-ot rászámolnék tartaléknak.
(#) kistotti01 hozzászólása Jan 18, 2013 /
 
Sziasztok!
Ennek a potencióméter forgatógombnak a külső méretei érdekelnének. Előre is köszi.
(#) vicsys válasza kistotti01 hozzászólására (») Jan 18, 2013 /
 
Szerintem a neve rejti. 20/6 azaz külső 20mm és 6-os tengelyre való. Ha mégsem, majd Tocska jól kijavít...
(#) Tocska válasza kistotti01 hozzászólására (») Jan 19, 2013 /
 
Jogos az okfejtés. Azért még tettem fel hozzá infót.
(#) kistotti01 válasza Tocska hozzászólására (») Jan 19, 2013 /
 
Köszönöm szépen.
(#) bpatrik hozzászólása Jan 24, 2013 /
 
Üdv!

A minap szerettem volna pár db SJ-60 néven futó vezeték készletet rendelni, de láttam hogy jelenleg nem rendelhető. Szeretném kérdezni hogy már véglegesen nem rendelhető vagy csak ideiglenes a készlethiány, és ha majd lesz kb mennyi idő?
(#) Tocska válasza bpatrik hozzászólására (») Jan 24, 2013 /
 
Átmenetileg nincs. Várható kb. (sajnos) egy bő hónap múlva.
(#) SzAndras00 hozzászólása Jan 26, 2013 /
 
Sziasztok!
A Teljesítmény ellenállást be tudjátok szerezni? Előre is köszi! András
(#) Tocska válasza SzAndras00 hozzászólására (») Jan 26, 2013 /
 
Bár on-line listán nem látok belőle készletet, nem lehetetlen a dolog.
Műsoridőben keresd majd Török Istvánt az ügyfélszolgálaton.
(#) Panhard hozzászólása Jan 29, 2013 /
 
Sziasztok! Régebben írtam az egyik rendelésemhez megjegyzést, azóta minden rendeléshez "odaíródik" Mi ennek az oka? Üdv!
(#) Topi válasza Panhard hozzászólására (») Jan 29, 2013 /
 
Kényelmi okokból, minden rendelésnél felkínálja az előző rendeléskor megadott adatokat, így a megjegyzést is. Például hasznos, ha futárnak megjegyzést "85-ös kapucsengő" megjegyzi, hisz azt mindig odaírnánk.
Ugyan ez a helyzet, több cím / külön számlázási cím esetén is, jól jön hogy nem kell mindig kiválasztani.

Ha nem akarsz megjegyzést a rendeléshez írni, akkor töröld ki. Onnantól az lesz a rendelésnél az alapértelmezett.
(#) Panhard válasza Topi hozzászólására (») Jan 29, 2013 /
 
Ok, csak utólag vettem észre, hogy már az előző két rendelésemnél is ott volt, viszont semmi köze nincs hozzá. Majd törlöm.
A hozzászólás módosítva: Jan 29, 2013
(#) Tocska válasza Panhard hozzászólására (») Jan 29, 2013 /
 
Az ehhez hasonló esetben, amikor a rendeléssel kapcsolatosan esetleg valami még jut eszetekbe, hívjátok az ügyfélszolgálatot vagy írjatok mailt, hogy a kollégák korrigálni tudják a bibit. Sokkal célravezetőbb ez így, mint esetleg az egész rendelést újra feladni (sajnos erre is van példa).
(#) qtrica hozzászólása Feb 6, 2013 /
 
Sziasztok,

Kérem a segitségeteket hogy ennek a Műszerdoboz-nak a belsejét láthassam a szerelhetőség miatt.
Köszönöm
(#) _vl_ válasza qtrica hozzászólására (») Feb 6, 2013 /
 
Nekem van egy pont ilyen M23-as dobozom, de a többi méretben is egyébként hasonló szerkezetűek ezek a dobozok. A két oldalán belül van egy-egy alumíniumból hajtogatott tartóelem, ehhez van csavarozva az előlap és a hátlap (oldalanként 1-1 csavarral), az alja (oldalanként 2 csavarral), és a tetőelem (oldalanként 2 csavarral). A tartóelem alja vissza van hajtogatva belül, végig lukak vannak rajta, és erre lehet rögzíteni egyszerűen a beltartalmat. Csatlakozót, kijelzőt alapvetően az előlaphoz/hátlaphoz érdemes rögzíteni.

m23.jpg
    
(#) qtrica válasza _vl_ hozzászólására (») Feb 6, 2013 /
 
Köszönöm.
(#) rockersrac hozzászólása Feb 6, 2013 /
 
Hestoreos rendelést hogy lehet visszamondani? Mert rendeltem valamit, de időközben okafogyottá vált a rendelés, így szeretném visszamondani minden rendelésemet! Hogy lehet ezt megoldani?
Következő: »»   95 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem