Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   80 / 974
(#) Gery válasza Istike88 hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Ja ezt már énis láttam, marha jó Bár az kérdés hogyha mindent megkell venni hozzá, olcsobb-e mint egy normális projektor...
(#) árpix válasza Gery hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
hogy ne lenne olcsóbb! 25-30ért kapsz egy lcd monitort , írásvetítőt is lehet olcsón szerezni , vagy csinálsz egyet
(#) titi válasza Topi hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Szerintem egy törpével van megcsinálva.
Meg valami mechanikus szerkezettel a láb.
(#) Babó22 hozzászólása Nov 24, 2007 /
 
Hogyan készítsünk házilag:

Sütőt:http://www.indavideo.hu/video/Csirke_sutes_4_DVD-vel

Hangszórót:http://www.indavideo.hu/video/Olcson_hangfal_hazilag

Tanulságos
(#) Tom025 válasza Babó22 hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
A pulyka még jó lehet, de ez a hangszóró orbitális baromság.. Hogy tudna szólni ha csak 1 vezetékkel köti be, de ha kettővel kötné, akkor sem jó, mert érintkezik a fólia a pénzzel. Mondjuk emlékeztet kicsit a piezo buzzerre..
(#) dbase hozzászólása Nov 24, 2007 /
 
(#) Norberto válasza Tom025 hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Idézet:
„Hogy tudna szólni ha csak 1 vezetékkel köti be”


Ezért rossz, hogy az ilyen oldalakra ilyen trágya minőségben lehet csak feltölteni...csak azért mondom ezt, mert az egy sztereo kábel ott a videón, méghozzá blankolva van róla a külső szigetelés. Ezek alapján a "föld" jel érintkezik a pénzérmével, a "melegpont" pedig az alufóliával.
(#) ensium válasza Tom025 hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Milyen igaz, tegyünk a pénzérme alá egy kavicsot és kész a piezzónk
(#) sound.man válasza dbase hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Nekünk nincs a mikrón repair disc gomb akko a miénkel nem is lehet? Amúgy mit ken rá előszőr?? Nutella vagy mi az??
(#) Master_of_the_web válasza sound.man hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Először fagyit majd csokiszószt
(#) zsoltee0001 válasza dbase hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Ez a video egy átb***ás!! Régen, 1 X én is políroztam már föl CD-t mivel karcos volt és pótolhatatlan adatok voltak rajta, erre a célra kiválóan alkalmas a fogkrém kb fél órás dörzsöléssel, utánna szép lessz a felület, de nem attól , hogy ráteszi a nutellát meg az ubit, és rajtahaggya 1 óráig...... a mikrosütőbe rakni CD-t az jó móka, én is kipróbáltam már!!
(#) sound.man válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Én is sejtettem hogy kamu... Mert ha a mikróba tesszük akko nem a teteje repedezik fel?? Ha már a teteje felrepedezett az alját dörzsölgetheti amivel akarja
(#) zsoltee0001 válasza sound.man hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Nem..... nem a teteje repedezik fel ...... rosszabb, maga az adattárolásért felelős fém réteg
(#) sound.man válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Én azt hittem az a tetején van De amiko lehúztam az ukrán dvd-ről és után átlátszó volt nah akko én azt húztem le ugye Frizbizni úgy jobb volt vele
(#) Kovidivi hozzászólása Nov 25, 2007 /
 
Mikrosütőben plazmaképzés. Elmagyarázná valaki ennek a lényegét? vagy hogy egyáltalán mi is ez? az elején ki van írva: NE PRÓBÁLD KI OTTHON! -ajánlatos betartani...
Köszi szépen!
(#) Gery válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
De durva :eek2: Erre énis kiváncsi vagyok
(#) uli válasza Gery hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
hát én nem tudom. Biztos hogy működik, de hogy ez lenne az a bizonyos plazma halmazállapot???
Szerintem ez nem halmazállapot.. egyszerűen hogy lenne az? nem birom valhogy felfogni az egészet. azt hogy valami valamilyen halmazállapotban van azt be lehet bizonyítani. Pl ha valami gáz akkor van mondjuk nyomása, vagy tudunk neki csinálni ,, de plazma?? hogy mérd? miaz???
sztem ez valami véletlen feltalált mellékhatás a a mikrónak (ezt veszélytelenebbűl agy félbevágott szőlőszemmel is meglehet csinálni. az csak villan egyet-kettőt) valaki magyarázhatna nekem picit: )
uli
(#) dpeti válasza uli hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
a gyertyaláng az még nem plazmaállapotú, az csak hő+fény, ami úgy keletkezik, hogy az elektronok alacsonyabb energiaállapotba lépnek, és ezalatt fotont bocsátanak ki (és innen ered a látható fény + a hősugárzás)

a plazma az ionizált forró gáz, amelyben az elektronok kvázi úgy mozognak, mint a fémekben (csak nem olyan könnyedén), a gyertyaláng csak segíti a pohárban lévő gázban az elektromos ívképződést, amely utána fentmarad
(#) mlhe_vr hozzászólása Nov 26, 2007 /
 
Egy másik elektronikai fórumban olvastam ezt:

"R214-es ellenállást keresek, reális áron. Köszönettel:XXXX"
(#) Gery válasza mlhe_vr hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Az zsír
Mértnem mondtad hogy cirka 2-3000Hufért tudsz szerezni...?
(#) valve válasza Gery hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Miert mentek a licit-ar ala En megadom az 5ezret!!!
(#) Peti_85 hozzászólása Nov 27, 2007 /
 
Ez a plazmás téma ez tetszett
Nagyon mutatós volt.... A gyertya láng tulajdonképpen megvilágította??? Gyertya volt az egyáltalán? Azt nem nagyon vettem ki.
(#) Kovidivi válasza Peti_85 hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
igen, az gyertya volt, háztartásban használatos.
(#) uli válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
nem gyufa? :O
(#) djtometkow hozzászólása Nov 27, 2007 /
 
szerintem egyből tábortüzet kellene rakni a mikróba
hátha nagyobb lessz a plazma
(#) Boldika válasza Frankye hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Én a feketeribizliset így ismerem:

-Ídesápám! Miért piros ez a kék szíva?
-Há mer még ződ!
(#) ensium hozzászólása Nov 28, 2007 /
 
Nemrég élt egy vásárló vásárlási szokásait figyelő topic. Nos itt van a professzionális megoldása.
(#) huba válasza ensium hozzászólására (») Nov 28, 2007 /
 
na ez azért már durva. Ennyire nyilvántartani mindenkit.
(#) ensium válasza huba hozzászólására (») Nov 28, 2007 /
 
Meg lehet, hogy csak számítógépes vakítás.. (szerintem)
(#) Szárnyas válasza ensium hozzászólására (») Nov 28, 2007 /
 
Én is arra gondoltam először, bár szept.11 óta bármit el tudok képzelni az amcsikról.
Következő: »»   80 / 974
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem