Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikai témájú könyvek újságok
Lapozás: OK   32 / 66
(#) kadarist válasza Doky586 hozzászólására (») Máj 30, 2013 /
 
A kefe nélküli, elektronikus kommutációjú motorokról biztosan nem esik szó abban a könyvben. Ilyenek a merevlemezek motorjai is.
(#) Stefy válasza Zsolti246 hozzászólására (») Jún 24, 2013 /
 
Szia Zsolti!

Ha még meglenne az RT. újságok,évkönyvek elektronikusan és más is érdekelne természetesen ?! Engem érdekelne kérlek jelezd! Üdv Stefy
(#) endrusz válasza Stefy hozzászólására (») Jún 24, 2013 /
 
Szia! Az adatlapja szerint 10 hónapja járt itt utoljára.Nem biztos hogy mostanában válaszolni fog.Ezek nekem mind megvannak ,ha érdekel valami irj privátban. üdv pali
A hozzászólás módosítva: Jún 24, 2013
(#) elektros90 hozzászólása Aug 7, 2013 /
 
Sziasztok. Tudnátok ajánlani nekem valami hasznos könyve(ke)t, ami bevezet az audio erősítők tervezésének rejtelmeibe? Megvan nekem Sipos Gyulától a Hi-fi erősítők tervezése. Továbbá egy pár angol irodalom, mint pl. Douglas Self: Audio Power Amplifier Design Handbook.
Az elsővel az a bajom, hogy inkább kész terveket magyaráz el, de nem tér ki a tervezés lépéseire.
A 2. viszont eléggé magas szinten magyaráz egy kezdő számára. Ha talán egy kicsit jobb lennék angolból, lehet nem lenne olyan bonyolult.
Valami olyan könyvnek örülnék ami kitér a számításokra is, működésre is. Jó lenne ha hozzáférhető lenne elektronikus változatban.
Válaszotokat előre is köszönöm.
(#) Hp41C válasza Stefy hozzászólására (») Aug 8, 2013 /
 
Itt nézz körül.
(#) kadarist válasza elektros90 hozzászólására (») Aug 8, 2013 /
 
Szia!
Ha jól emlékszem, akkor a 1973-as Rádiótechnikákban kezdtek egy sorozatot a komplementer és kvázi-komplementer erősítők tervezéséről, az alapoktól indulva.
(#) efraim válasza elektros90 hozzászólására (») Aug 8, 2013 1 /
 
Mailban küldtem egy listát a készletről
(#) elektros90 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Köszi. Minden könyvet szivesen átnézek, mindig találok érdekeset.
Körülnézek majd a linkelt topicban is és az RT közt. Nálunk is van hasonló újság, ill. cseh, az Amatérske rádio (Amatőr rádió) és a Praktická elektronika (Praktikus elektronika) ez a 2 mostmár 1 ujság. Tavaly még 2 különböző volt. A régi számokban ezekben is voltak cikkek, sorozatok erősítőkről. Jelenleg inkább a reklám van sok benne...
(#) elektros90 válasza efraim hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Szia. A listád sajnos nem érkezett meg. Elküldenéd újra? Köszönöm.
(#) elektros90 válasza kadarist hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Szia! A Rádiótechnikát annyira nem ismerem. Próbáltam keresni letölthetőt. Mi a különbség a RT és RT évkönyve közt?
(#) kadarist válasza elektros90 hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Ég és föld. Az évkönyv az egy könyv, az újság meg egy folyóirat. Mindjárt megkeresem az RT folyóiratot.
(#) elektros90 válasza kadarist hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Köszi. Azthittem az valami gyüjtemény.
(#) kadarist válasza elektros90 hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Innen letöltheted, de előtte regisztrálnod kell. A regisztrálásról itt már érteketzünk. Ha le akarod tölteni a fájlt, akkor csak kattints rá kétszer és ne a "Download" fült válaszd.
Még Itt is beszélgettünk a letöltési problémákról.
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2013
(#) elektros90 válasza kadarist hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Köszi. Letöltöttem pár évet, de nemtudom, hogy mit kell csinálni az xy.001 és xy.002 fájlokkal.
(#) pjg válasza elektros90 hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Gondolom Total Commanderrel szabdalták darabokra.
Az első fül: Fájl és abban a Fájleggyesítés... menüpont.
(#) elektros90 válasza pjg hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Köszi. Sikerült. Próbáltam így TC vel, csak hibát dobott. A célfájlt nemlehet létrehozni. Megpróbáltam újra, más partícióra. Igy már sikerült.
(#) elektros90 hozzászólása Szept 24, 2013 /
 
Sziasztok! Eltudná küldeni nekem valaki a Triak kapcsolástechnikája és/vagy a Tirisztorok kapcsolástechnikája c. könyve(ke)t? Ha csak egy működő linket, már az is jó lenne.
Köszönöm szépen!
(#) elektros90 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Köszi. Szerintem ez jó lesz nekem. Majd később beleolvasok, most már készülnöm kell suliba.
(#) endrusz válasza elektros90 hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Szia! Én is küldtem három könyvet egy darabig elleszel. üdv pali
(#) elektros90 válasza endrusz hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Köszönöm a szíves segítségeteket. Kezdésnek mindjárt átlapozom mindegyiket.
(#) Vackor válasza pjg hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Igaza volt.
Kis csemege:
Bővebben: Link
(#) gerenk válasza Vackor hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
"500 схем" beírva a keresőbe.
Ezeket különösen ajánlom, gyakorlatias művek kevés nyelvtudással is lehet használni.
(#) Marko Ramiusz hozzászólása Okt 7, 2013 /
 
Sziasztok!
A következő könyveket keresem megvételre: Ajtonyi István - PLC és SCADA-HMI rendszerek I. 1.; 2.; és 3., és Ipari kommunikációs rendszerek. Sajnos antikváriumokban kerestem, de nem találkoztam velük. Sőt e-mail-ben a szerzőnél is érdeklődtem, de nem kaptam választ. Az első részt megtaláltam .jpg kiterjesztéssel. Ha valaki tudja hol lehet, akár elektronikus formában is elérni a köteteket letölteni, megvenni annak válaszát szívesen venném. Remélem tud valaki segiteni.Előre is köszönöm.
Yoe
(#) Szárnyas válasza Marko Ramiusz hozzászólására (») Okt 7, 2013 /
 
Szia!
A római egyes kötet megtalálható a Műszaki Torrenttanyán, ha nem vagy fenn rajta és kell, letöltöm neked onnan. 290 oldal, pdf/ocr változatban.
(#) Marko Ramiusz válasza Szárnyas hozzászólására (») Okt 8, 2013 /
 
Szia, Szárnyas! Azt bizony megköszönném, mivel pár éve kitettek onnan, a fórum szerint, és nem lehet visszalépni. A .jpg-t az e-könyv olvasóm, pedig nem megfelelően jeleníti meg. Üdv.: Yoe
(#) Szárnyas válasza Marko Ramiusz hozzászólására (») Okt 8, 2013 /
 
Küldtem P.ü-t!
(#) andras99 hozzászólása Okt 12, 2013 /
 
Megvan valakinek digitális formátumban a Diszkrónika 2004/azthiszem 3-4. szám, amiben műanyagházas hangsugárzókat tesztelnek? Illetve szükségem volna a 2007/1 illetve 2007/3-4. számokra is, amiben szintén hangsugárzókat tesztelnek.
(#) Something hozzászólása Okt 27, 2013 /
 
Üdv mindenkinek!
Nincs meg véletlenül valakinek az 1997/8-as hobby elektronika újság, Mert éppen a 261-es oldalon lévő beültetési rajzot próbálom kiolvasni, de nemigazán lehet a rossz szkennelés miatt Nagyon megköszönném, ha valaki beszkennelné/lefényképezné azt az oldalt.
(#) elektros90 válasza Something hozzászólására (») Okt 27, 2013 /
 
Ha erre az ábrára gondoltál, akkor tessék. Remélem tudtam segíteni.
(#) Something válasza elektros90 hozzászólására (») Okt 27, 2013 /
 
Ez az Köszi, közben már megkaptam. ez a kép volt meg nekem is, de sajna sok minden nem vehető ki belőle. Itt a ó minőségű amit küldtek. Innen is köszönet érte

Névtelen.jpg
    
Következő: »»   32 / 66
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem