Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Közös beszerzés, alacsonyabb ár
Lapozás: OK   6 / 21
(#) Attila86 hozzászólása Okt 24, 2013 /
 
Sziasztok!

Ismét szervezek egy egy ilyen nagy szabású, közös nyák-beszerzős bulit, erről itt lehet olvasni:
Bővebben: Link
A FR4-es normál és vékony lapokon felül mivel sokan kértétek ezért most van CEM1-es (fehér színű) nyáklap is!
Eddig 20 ember rendelt és összesen 14 tábla nyáknál tartunk. A jelentkezéseket 29.-éig várom, utána megyek el a táblákért.

Üdv.: Attila
A hozzászólás módosítva: Okt 24, 2013
(#) pinyó39 válasza Attila86 hozzászólására (») Okt 24, 2013 /
 
Szia!

Ez a totál fehér, nem a sápadt sárga színű? Alul felül mintha egy vékony fehér üvegszálas réteg közt lenne egy harmadik sárgás bakalit szerű? Nem tudtam jobban körülírni.
Üdv: Zsolt.
(#) Attila86 válasza pinyó39 hozzászólására (») Okt 24, 2013 /
 
Szia!

Ez hófehér teljesen. És halszagú mert szerintem halcsontokból készítik.
(#) granpa válasza Attila86 hozzászólására (») Okt 24, 2013 /
 
És azért ilyen drága!
(#) Attila86 hozzászólása Nov 10, 2013 /
 
Biztos sokan tudjátok hogy szoktam szervezni ilyen nagyszabású nyák-beszerzéseket elég jó áron. FR4-es nyákokat és az utóbbi időben a nagy érdeklődésre való tekintettel már CEM1-es nyákokat is behozattam.

Viszont! Most lehetőségünk lenne alumínium hordozójú nyákokat is vásárolni! 1db 275*203mm méretű, 1mm hordozóvastagságú, egyoldalas, 35u rézvastagságú, 1,1W/m2K hőveszteségű lap 1600Ft-ra jönne ki és minimum egy táblát, azaz 24db-ot kellene vásárolnunk belőle. Érdekel ez minket? Mondjuk így hirtelen azt se tudom hogyan készítenék belőle nyákot, gondolok itt a laminálásra, maratásra, fúrásra...
(#) ktamas66 válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Engem természetesen érdekelne 1-2 db .
(#) kocsgab002 hozzászólása Nov 10, 2013 /
 
Mire lehet használni egy olyan nyákot, aminek a hordozója vezető?
Mert áramkörök építésére biztos nem..
Esetleg előlapok készítése?
(#) kaqkk válasza kocsgab002 hozzászólására (») Nov 10, 2013 / 1
 
A hordozó és a réz közt van egy 100mikron vastag szigetelő ragasztó (smd nyákok hoz ) -lásd nagy teljesítményű ledek ..
(#) Attila86 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Így van ahogy Kaqkk írta, a réz és az alu hordozó közt van egy 100u vastagságú hővezetős, elektromosan szigetelő réteg.
(#) szamóca válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Szia!
Valamikor a Conrad-nál lehetett kapni olyan lemezt, aminek a rézvastagsága 1000u-os volt.
Ilyet nem láttál valahol véletlenül?
(#) Attila86 válasza szamóca hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Szia!

Öööö..nem, ilyenről még nem hallottam.
(#) szamóca válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Többféle méretben volt elérhető, igen nehéz, és a Conradhoz mérten is drága volt, ezért nem vettem annak idején. Már sajnálom.
(#) _vl_ válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Azt tippelném, hogy kezdeti érdeklődés jelleggel többeket érdekelne 1-2 panelnyi, engem is. Pl. most is van olyan RGB LED-em, amihez nem találtam sehol gyári panelt.
(#) _vl_ válasza szamóca hozzászólására (») Nov 10, 2013 / 1
 
Az egyébként mire lett volna jó? Mert maratni egy örökkévalóság, és ezerrel alámar mindenhol... Szóval max. CNC-vel, mechanikusan lehet értelmesen feldolgozni - szerintem.
(#) Attila86 válasza _vl_ hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Az a baj hogy minimum egy táblát meg kellene vennünk.
(#) _vl_ válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Igen, láttam, írtad a 24 lapnyit. Össze kell akkor szedni a jelentkezőket
(#) Gafly válasza _vl_ hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Az érdekesség kedvéért engem is érdekel...
Ahogy nézem, elsősorban felületszerelt teljesítmény (különösen LED) áramkörökhöz való.

Kell valami szavazást, vagy szervezett formát kialakítani, mondjuk mint a síma nyáklemeznél, ne itt mondogassa mindenki.

Az egy jó kérdés, hogy hogyan lesz belőle áramkör, azzal meg vonuljunk át a nyák készítős topic-ba.
(#) szamóca válasza _vl_ hozzászólására (») Nov 10, 2013 /
 
Adja magát a nagyáramú felhasználhatósága. Természetes, hogy nem vegyi úton kell vezetősávokat kialakítani ilyen vastagságnál.
(#) mateatek hozzászólása Ápr 15, 2014 /
 
Tisztelt Építők!

Ha minden jól megy, akkor a Kínai Népköztársaságból vízálló potmétereket vásárolunk, kapcsolósat is. Ha valaki igényt érez ilyen potikra, és ki tud perkálni darabjára 300-500 forintot, plusz valamennyi posta részesedést, plusz itthoni postát, akkor privátban jelentkezhet.
Nagyon konkrét tényeket holnap tudok, és azokat az esetleges érdeklődőkkel privátban közlöm.
(#) Ge Lee válasza mateatek hozzászólására (») Ápr 15, 2014 / 1
 
Ha ebay-en keresztül rendeltek Kínából akkor nincs rajta postaköltség, azt ők lenyelik, és ha nem lépitek túl a keretet akkor vámot sem kell fizetni rá, tehát annyiért viszi a posta házhoz amennyi a vételár volt.
Vicces, de nagyon sok mindent már érdemesebb onnan rendelni még akkor is ha nem olcsóbb mint itthon, mert itthon még hozzájön a postaköltség is, még akkor is ha valaki elküldi bubis tasakban egy sima levélként.
Példa: kellett egy autós (GPS) tartó a telómhoz. Itthon 1500Ft-ért hirdette valaki az apródon, és ehhez még jön a posta díja, amit így együtt előre el kellett volna utalni az illetőnek. Szóltam az ismerősömnek, ebay-paypal, és két héten belül itt volt összesen 1100Ft-ért.
(#) sargarigo hozzászólása Máj 13, 2014 /
 
Valakit érdekel még esetleg az itt részletezett könyv? Valaki oda járatos esetleg vehetne rendelésre belőle! Természetesen a költségek térítése mellett! Én befizetnék egyre!
(#) kocsgab002 válasza sargarigo hozzászólására (») Máj 13, 2014 /
 
Minden nap ott megyek el, megnézem. A sütis nénit ismerem, sokszor veszek nála sütit. A bácsit is szoktam látni, de nem tudtam mit árul.
(#) szamóca válasza kocsgab002 hozzászólására (») Máj 14, 2014 /
 
Kérdezd meg, hogy lehet e rendelni Tőle valamilyen E mail, vagy más címen az érdeklődőknek.
(#) tiva77 hozzászólása Jún 22, 2014 /
 
sziasztok

Egy audio ékszíjat szeretnék rendelni egy webáruházból de az a gondom hogy a posta 3szorosa lenne az alkatrész árának. Nem tudom lakik e valaki az Árwill elektronikai bolt közelében?
üdv: Tivadar
A hozzászólás módosítva: Jún 27, 2014
(#) pjg válasza tiva77 hozzászólására (») Jún 22, 2014 /
 
Nekem is kéne Pioneer PL100 lemezjátszóhoz szíj. 1 db.
(#) erbe hozzászólása Jún 27, 2014 /
 
Bővítsük a feltételeket!

Ha valaki tervezi e nyáron napelemes rendszer telepítését Békés és Zala megye között, esetleg kisebb kitérővel, közös fuvarban kedvezőbb lenne a szállítás. Részleteket személyesen.
(#) every hozzászólása Szept 1, 2014 /
 
Ehhez: Bővebben: Link a kínából szerezhető alkatrészeket kellene közösen beszerezni.
(#) kajozs válasza every hozzászólására (») Szept 2, 2014 /
 
Egy csomagra lehetne velem számolni. (A nyákokra mindenképp)
(#) pjg válasza every hozzászólására (») Szept 2, 2014 /
 
Tudjátok, hogy x $ fölött vám és áfa köteles.
(#) zsenipocok válasza pjg hozzászólására (») Szept 2, 2014 /
 
Az aktuális és hivatalos szabály itt elérhető.

Különben egy IC-re nekem is szükségem lenne. Nekem Székesfehérvár és Kaposvár terjesztés lenne előnyös.
Következő: »»   6 / 21
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem