Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Androidos okos telefonok
 
Témaindító: Igi13, idő: Feb 26, 2012
Lapozás: OK   6 / 60
(#) neocska válasza Aldure hozzászólására (») Dec 18, 2013 /
 
Az android verzio száma ami a telefonon van?
Probáltad azt amit belinkeltem (xda link) regebb?
A hozzászólás módosítva: Dec 18, 2013
(#) Aldure válasza neocska hozzászólására (») Dec 18, 2013 /
 
Igen próbáltam ezt is Paragon exFAT, NTFS & HFS+ a telefon Android verziója 4.2.1
(#) Aldure válasza Aldure hozzászólására (») Dec 20, 2013 /
 
Erről mi a véleményed? Bővebben: Link Majd megpróbálom ha esetleg valahol elakadok akkor majd kérdezek tőled.
(#) Aldure válasza neocska hozzászólására (») Dec 21, 2013 /
 
Üdv!Az előző kérdést neked szántam csak véletlen magamnak címeztem
(#) neocska válasza Aldure hozzászólására (») Dec 21, 2013 /
 
Hello!
Kilehet probálni, sajnos nem minden ezköz egyforma, lehet azért nem találtak az eddigi programok.
(#) Aldure válasza neocska hozzászólására (») Dec 23, 2013 /
 
Üdv! Megoldottam a problémát ez a program jó lett.Bővebben: Link és hogy mkv formátumot játszak dts hanggal még ez kellett hozzá Bővebben: Link
(#) Csongi_ hozzászólása Jan 2, 2014 /
 
Udv!
Szombaton ha minden igaz en is veszek egy "okostelefont". A valasztasom egy Xperia Ray-re esett.
Az lenne a kerdesem, hogy hogyan tudom helyben letesztelni a funkciokat, hogy minden mukodik-e rajta?(mikrofon, hangszoro, bluetooth, kijelzo meg ilyesmik.)
Az androidnal is van egy kod amit beirva elerheto egy felulet, ahol ezeket tesztelni tudom mint a Samsung-nal a *#0*# ?
(#) mikrokapcsolo válasza Csongi_ hozzászólására (») Jan 2, 2014 /
 
Üdv!
A mikrofont és egyben a hangszórót az alap hangrögzítővel ki lehet próbálni, a kijelző teszt kód pedig szerintem működik másnál is, nem csak sonynál, legalábbis használtam már nem sony telefonnál is.
(#) kadarist válasza Csongi_ hozzászólására (») Jan 2, 2014 /
 
Szia!
Az androidra alkalmazás van a hardvertesztekhez. Azt viszont csak vásárlás után tudod telepíteni
(#) StMiklos válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Jan 2, 2014 /
 
Szevasz!
A történet vége az lett, hogy, élve valamiféle gondolattal, majdnem 2GB-ra formáztam őket, közülük egy úgy is maradt, majdnem 2-nek mutatja magát és eddig megbízhatónak látszik, másik kettő összevissza "beszél", ugye 2-re formáztam, visszajött 8-al, de nem másolható rá, USB-be dugva, hol fel se ismeri, ha néha igen, meg gyorsan el is "veszti"..
3-ból 1 stabilnak látszik, kettő kuka.....
Amúgy a holland olcsóbb volt, aztán rendeltem németből 16GB, class 10-est (ilyenem még nem volt) az persze drágább. Úgy tűnik tényleg 10-es.....
StMiklos
(#) mikrokapcsolo válasza StMiklos hozzászólására (») Jan 2, 2014 /
 
Köszi a visszajelzést, közben már én is átformáztam a meglévő 2 kártyámat 2BG-osra, és eddig stabilan működik az egyik, viszont a másikat ugyanúgy 4-esnek látja mind a telefon, mind a gép, mintha nem fogott volna a formázás, de még működik.
(#) Csongi_ válasza kadarist hozzászólására (») Jan 3, 2014 /
 
Es olyan megoldas nincs amivel helyben tudom tesztelni program letoltese nelkul?
A hozzászólás módosítva: Jan 3, 2014
(#) Travolta válasza Csongi_ hozzászólására (») Jan 3, 2014 /
 
Ha a tárcsázóba beírod az alábbi karaktereket, *#7353# , elő jön egy self test. Samsung telefonon és tableten működik. Reméljük Sony-n is fog...
(#) Csongi_ válasza Travolta hozzászólására (») Jan 3, 2014 /
 
Az elobb probaltam ezekbol beirogayni egy parat egy Xperia 8-asba, de miuta beirtam az utolso *-ot eltut a kod es nem tortent semmi. Kesobb egy kicsit megprobalom amit te irtal.
(#) Travolta válasza Csongi_ hozzászólására (») Jan 3, 2014 /
 
Ezek nekem se működnek. Elképzelhető, hogy Android verzióhoz van kötve.... Amit én adtam kódot, az Android 4.1.2. alatt tuti működik.
A hozzászólás módosítva: Jan 3, 2014
(#) Csongi_ válasza Travolta hozzászólására (») Jan 3, 2014 /
 
Ami kodot adtal az X8-ason nem mukodik. A 4.1.2-es rendszerhez hardver is kell. Nem hiszem hogy az lesz azon amit veszek.
(#) Csongi_ hozzászólása Jan 4, 2014 /
 
Udv!
Megvettem a telefont. Az lenne a baj vele, hogy nem tudok csatlakozni a Wi-Fi-re. Kivalasztom a halozatot, beirom a kodot, es azt irja: Kapcsolodas⇒Kapcsolat bontva⇒Kereses...⇒Kapcsolodas... es igy megy tovabb. Kell esetleg allitani olyant amit nem tudok? Egyszer sikerut csatlakozni es akkor azt irta, hogy: Korlátozott kapcsolat.
Miket probaljak meg?
(#) zenetom válasza Csongi_ hozzászólására (») Jan 4, 2014 /
 
Szia!
Itt van még pár ilyen (USSD) kód:
Bővebben: Link
Vigyázz, mert amik végén annak kódok, azokkal már bele lehet nyúlni a telefonba!
(#) Csongi_ válasza zenetom hozzászólására (») Jan 4, 2014 /
 
Koszi.
Nyomkobtam, meg nezegettem, es ugy tunik minden jol mukodik, csak a Wi-Fi-t nem tudom beallitani/csatlakozni.
(#) zenetom válasza Csongi_ hozzászólására (») Jan 4, 2014 /
 
Próbáltál más hálózatra csatlakozni?
A jelszót biztosan jól írtad be? Lehet a hitelesítés nem tetszik neki.
Gyári ROM van rajta? Hanyas android?
(#) neocska válasza Csongi_ hozzászólására (») Jan 5, 2014 /
 
Szervusz!
Sajnos hasonlot tapasztaltam máskészülékkel is.
Egyes Routereket nem szeretnek!
Probáld a router beállitásnál a csatornát (1töl 14ig lehet állitani) 5-6-7 re állitani.
Ha ugyse megy akkor sajnos nem megy azzal a tipusu routerrel.
S4 es samsung nekem nem megy tplinkes touterrel, asussal meg tökéletesen... s nem kapom a bajt, S3 meg megy mind a kettövel.
Probálj Laptoprol AD-HOC hálozatot csinálni, ha csatlakozik a telefon akkor a routereddel nem barátkozik.
A hozzászólás módosítva: Jan 5, 2014
(#) sprofan válasza Csongi_ hozzászólására (») Jan 5, 2014 /
 
Én elsősorban a routerben néznék szét, sok olyan beállítás van amivel ilyen jelenséget lehet produkálni. Bár ha te állítottad be a routert és tudtad is hogy hol mit csinálsz, akkor nem valószínű hogy bekapcsoltál valami ilyesmit. Én nagyon sokfelé járkálok és még soha nem fizettem mobilnetért mert mindenhol még útközben is van wifi, így aztán jó párszáz routerhez csatlakoztam már, mondanom sem kell hogy soha nem volt még olyan hogy "ne szerették volna egymást."
(#) Csongi_ hozzászólása Jan 5, 2014 /
 
Koszonom mindenkinek a segitseget!! Megoldottam a problemat. A routerem sugaroz egy WAP es egy WPA2-es halozatot. En folyton a WPA2-re akartam csatlakozni. Megprobaltam WAP-ra, es mukodott.
(#) neocska válasza sprofan hozzászólására (») Jan 5, 2014 1 /
 
Sajnos van olyan. googlizz rá Samsung galaxy S4 wifi problems, s ott leirják szépen hogy mennyi sok routerrel nem müködik, akárhogy állitod be azokat
(#) cross51 hozzászólása Jan 20, 2014 /
 
Sziasztok!
Az problémát okoz egy OTG képes telefonnál, hogy ha be van dugva az OTG kábel (ugye ad kifele feszültséget) és én befele is kapcsolok feszültséget, mint ha tölteném ?
(#) neocska válasza cross51 hozzászólására (») Jan 24, 2014 /
 
Szia!
Telefon függö ez, S3 samsung, tud OTG modba töltödni is. Külsö 3,5 hdd rácsatlakozik aminek van külsö áramellátása, s közben tölti a telefont.
De ne kisérletezz, inkább youtubon keress rá az ezközödre + 3,5 hdd connect, skapsz választ.
A hozzászólás módosítva: Jan 24, 2014
(#) cross51 válasza neocska hozzászólására (») Jan 25, 2014 /
 
Köszi!
De az a probléma, hogy nem igazán egy youtube téma a galaxy express(gt-i8730) ugyhogy marad samsung szerviz mert ott remélem meg tudják mondani.
(#) kameleon2 hozzászólása Jan 28, 2014 /
 
Sziasztok! Vettem egy "világhírű" Android 2.3-at futtató "Land Rover" telefont. Nem is volt gond addig, amíg pár Bluetooth billentyűzet szoftvert nem telepítettem - majd uninstalláltam. Azok hazaverték a Wifi beállításaimat. Gondoltam (hülyén), hogy egy reset majd megoldja. Működik is a wifi - de... eltűnt a két IMEI számom. Már ezzel töltöttem az éjszakát, de csak fals, használhatatlan apk-kat találtam ezügyben , meg törvénnyel való fenyegetést. Már fizetnék is a szoftverért, de azok is vacakok, az alap probléma megoldásában nem segítenek. Nagyon sajnálnám a telefont, mert egyrészt dobókockának drága, másrészt kellene a munkámhoz, mert ütés és vízálló. Amikor ment - tökéletes volt, de IMEI nélkül nem enged be a hálózat. Természetesen megvannak a telefon hátoldalán a számok, csak valami alkalmazás kellene, amivel be is tudnám írni. 4-5 szoftvert kipróbáltam PC-n is, de csak vírusokat tartalmaztak. HELP!
(#) rockersrac válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 28, 2014 /
 
Szervíz esetleg? Nem macerából kérdezem, hanem segíteni szeretnék!
(#) kameleon2 válasza rockersrac hozzászólására (») Jan 28, 2014 /
 
Kínából rendeltem...
Következő: »»   6 / 60
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem