Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   57 / 254
(#) Csongi_ hozzászólása Márc 15, 2014 /
 
Sziasztok!
Kapta mar valaki az eBay-en rendelt csomagjat FlytExpress-en keresztul? Ma talaltam egy levelet az email-jeim kozt, egy figyelmezteto, hogy 2014 marcius 16-odikan kiszallitasra kerul a csomag. Szerintem meg korai, mert penteken delutan fizettem ki. Mi is ez pontosan?
(#) Szpisti válasza Csongi_ hozzászólására (») Márc 15, 2014 /
 
Én minden esetre reggel már kitárnám az ablakokat, tudod: "küld.fény.post"
(#) nedudgi válasza Csongi_ hozzászólására (») Márc 15, 2014 /
 
Spam. Levélszemét.
(#) Szpisti válasza Csongi_ hozzászólására (») Márc 16, 2014 /
 
Szerintem simán félreértetted, az arról szól hogy aznap feladásra került a csomag, nem arról hogy érkezik.
Ilyent majdnem mindig küldenek 1-2 nappal az után hogy fizettél.
A hozzászólás módosítva: Márc 16, 2014
(#) Ricsi89 válasza Szpisti hozzászólására (») Márc 16, 2014 /
 
De még csak ma van 16, így nem kaphatott tegnap olyan üzenetet, hogy 16-án postázták el. Sőt mivel ma vasárnap van, ezért valószínű, hogy nem fogják ma kivinni neki a csomagot. Bár lehet helikopteres kiszállítás van és ilyenkor a helikopter házhoz viszi.
(#) madazg77 válasza Szpisti hozzászólására (») Márc 17, 2014 /
 
Sziasztok!

Megoldódott a probléma. A pay-pal számlához hozzá kellett rendelni a bankkártyámat és az €-os számlát primary-nek állítani. Nincs listázási díjam az e-bay felé. Erre azért volt szükség, hogy a vevők nagyobb biztonságba legyenek, ha reklamáció lépne fel.
Köszönöm Neked és kilvadinak a segítséget. Üdv.
A hozzászólás módosítva: Márc 17, 2014
(#) sprofan hozzászólása Márc 17, 2014 /
 
Sziasztok!
Rendeltem Ebay-ról ~5000Ft értékben egy félkész CNC vezérlőt. Előzőleg egyeztettem az eladóval hogy nekem kellene legalább egy követő kód a csomaghoz, ő meg is nyugtatott hogy 15$ felett náluk az automatikusan jár. Kifizettem, feladta, és meg is kaptam a kódot. Szingapúrból rendeltem így hát a szingapúri posta oldalán próbáltam megnézni mi a helyzet a csomaggal de ott az az üzenet fogadott hogy: "Sorry, the track item service is currently having some issue, please try again later." Így aztán sokra nem megyek a kódommal... Sehol máshol sem tudom megnézni a csomagom állapotát?
(#) ISF79 válasza sprofan hozzászólására (») Márc 17, 2014 /
 
Van, hogy kell 1-2 nap mire követhető lesz a csomag.
(#) oxygen válasza sprofan hozzászólására (») Márc 17, 2014 /
 
Szia

Ez csak ennyit jelent: A csomagkövető szolgáltatással gondok vannak, próbáld később.
(#) sprofan válasza oxygen hozzászólására (») Márc 17, 2014 /
 
Tudom hogy mit jelent, nem azzal van a gond. Hanem mit érek a követő kóddal ha nincs hol utána néznem? Egyébként 14-én reggel lett feladva. Próbáltam másnap kíváncsiságból, akkor is azt írta hogy probléma van, majd 16-án is, és még ma is ezt írja, így gondolom ezt nem fogják egyhamar orvosolni. Csak reménykedtem hogy van valami nagy közös adatbázis, és nem csak a feladó posta oldalán ellenőrizhető a kód.
A hozzászólás módosítva: Márc 17, 2014
(#) asdasd. válasza sprofan hozzászólására (») Márc 17, 2014 /
 
Amikor én rendeltem csomagot kínából nyomkövetéssel akkor a magyar posta oldalán lehetett nyomon követni.
(#) StMiklos válasza sprofan hozzászólására (») Márc 17, 2014 /
 
Szevasz!
Próbáld itt:
http://www.17track.net/index_en.shtml
Üdv: StMiklos
(#) sprofan válasza StMiklos hozzászólására (») Márc 17, 2014 /
 
Megnéztem, eredmény: Singapoure - Access Server Error. Szóval amíg a SingPost oldala nem jó, addig nem megyek a kódommal semmire... ezért köszönöm a segítségeteket!
(#) oxygen válasza sprofan hozzászólására (») Márc 17, 2014 /
 
Aztán úgy jársz mint én a fedex-szel, hibás volt a rendszerük, mire megjavult és meg tudtam nézni a csomag állapotát kb. 10 perccel utána csengetett is a futár.
(#) Mzolee hozzászólása Márc 30, 2014 /
 
Valaki kapta már valaha ezt a hibaüzit ebay-en mikor írni akart az eladónak, hogy nem jött meg a csomag? Már 2 napja ez fogad és nem tudok lépni. Merre induljak tovább?
(#) Szpisti válasza Mzolee hozzászólására (») Márc 30, 2014 /
 
Szerintem csak annyi hogy 7végén nem resoluznak. A PP-en is csak pár telefonszámot adnak meg, akik hétvégén is ügyelnek.
(#) sprofan válasza Szpisti hozzászólására (») Márc 30, 2014 /
 
Ez kb. olyan mint hogy hétvégén nem írhatsz e-mailt mert éppen nem dolgozik senki az ügyfélszolgálaton... Az eladónak bármikor írhatsz bármitől függeltenóül, az hogy itt épp nem sikerül azt más okozza.

Ha van még idő akkor én azt mondanám hogy várj vele, ha már nem nagyon fér bele pár nap várakozás mert kicsúszol az időből akkor az ebay-el próbáld meg felvenni a kapcsolatot.
(#) Mzolee válasza sprofan hozzászólására (») Márc 30, 2014 /
 
Eddig rendelgettem egy jópár terméket általában 10E Ft alatt és minden megjött. Voltak meglepetések pl. 1 hét de a legtöbb igenis 3 hét környékén jön meg. Ez a jelenlegi pont egy olyan téma ami fontos lett volna, hogy megjöjjön időre (fényképezőgép tartalék akkuk), de márc. 17 volt a határidő és most 30 van. Mindegy holnap megpróbálom. Egyébként most egy pár napja újabb 2 termék is kifutott az időből teljesen más termék és árkategóriában. Érdekes.. Köszönöm a válaszotokat!
(#) Csupasz válasza Mzolee hozzászólására (») Márc 30, 2014 /
 
Sajnos nem lehet tudni a szállításokat.Volt olyanom, ami másfél hétre megjött (sima szállítás! ),és volt ami 3 hónapra!
Akkor egy térdig lekopott lábú kici kinai hozta...
(#) vzoole válasza Mzolee hozzászólására (») Márc 30, 2014 / 1
 
Nekem a legutóbbi 10 rendelésből 5 jött meg. Nem tudom hol tűnnek el ezek a csomagok, de már nekem kellemetlen, hogy mindig irkálnom kell, hogy adják vissza a pénzt.
(#) Csupasz válasza vzoole hozzászólására (») Márc 30, 2014 /
 
Ismerős az érzés...
(#) Szpisti válasza sprofan hozzászólására (») Márc 30, 2014 /
 
Akkor még nem sok case-zel volt dolgod.
Nekem eddig akár én indítottam, akár velem szemben indítottak, ha pénteken történt az eset akkor hétfő előtt nem oldották fel a pp-t (pedig egyből utaltam a szükséges összeget) , sem az E-bay nem intézkedett és üzent konkrétumot, legfeljebb az automata beállított üzenetek jöttek-mentek.
Az e-mail azért kicsit más téma.
(#) Digitalpimp válasza vzoole hozzászólására (») Márc 30, 2014 /
 
Lehet, kezdenek rájönni a postások, hogy Kínából is lehet használható dolgokat rendelni...
Nekem eddig 2 db. csomagom nem jött meg 68-ból, az egyik az USA-ból, a másik Uk-ból. Ez is érdekes. Az USA csomagon volt tracking is, de csak olyan ami az USA mozgást mutatja. Utólsó bejegyzés: Los Angeles Airport. Azóta se jött meg.
(#) atus1981 hozzászólása Márc 30, 2014 /
 
Sziasztok!
Valaki használja a myibidder oldalt?
(#) sprofan válasza Szpisti hozzászólására (») Márc 30, 2014 /
 
Látom nem nagyon érted... Itt nem az a lényeg hogy ki mikor miért kommunikál vagy intézkedik neked. Ez egy automata rendsze. Case-t nyitni vagy üzenetet írni bármikor tudsz. AZ hogy az eladó mikor válaszol, vagy az ebay mikor reagál erre az teljesen más téma... Az e-mail pont hogy jó példa, mert ha írsz egy cégnek azt akár vasárnap hajnalban is megteheted, az hogy ők csak hétfőn reagálnak az más dolog. A probléma írója pedig nyitni nem tud case-t, egy rajta kívül álló ok miatt.
(#) Melphi hozzászólása Márc 31, 2014 /
 
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segítséget, a képen látható termékre enyém az utolsó licit, de szeretném visszavonni mert nem figyeltem hogy valami brutális összegért szállítják, van rá mód hogy vissza vonjam az ajánlatom?
Köszönöm
A hozzászólás módosítva: Márc 31, 2014

Névtelen.png
    
(#) eyess válasza Melphi hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Mi a brutális a 7 dollár szállítási költség ?
(#) Melphi válasza eyess hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Köszi hogy a lényegre koncentráltál.
(#) eyess válasza Melphi hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Akkor most mi a helyzet ? Egyébként írja , ha 30 nap letelik , és nincs üzlet akkor vissza fizeti a pénzt.
A hozzászólás módosítva: Márc 31, 2014
(#) Melphi válasza eyess hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Az volt a kérdés, hogy lehet-e licitet visszavonni, mert mégsem szeretnék részt venni az aukcióban?
Következő: »»   57 / 254
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem