Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   680 / 972
(#) Gery78 válasza Buvarruha hozzászólására (») Dec 4, 2014 /
 
Az komoly, kalapáccsal kell kondit javítani? Azzal mondjuk lehet formázni is.
(#) zsoltee0001 válasza Frankye hozzászólására (») Dec 7, 2014 /
 
Az ilyen jellegű hirdetések szándékosan vannak tele helyesírási hibákkal, azzal, hogy kitetted már elérte célját
(#) Frankye válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Dec 7, 2014 /
 
Én viszont - sajnos - azt kell, hogy higgyem, hogy ez nem szándékos, hanem tényleg ennyire buták az emberek (persze igen nagy tisztelet az igen kis számú kivételnek).
Példaként hadd említsem meg a mai elképedésem okát: a piacon (Sülysáp) árusító, régi, játékárus emberkénél láttam kiírva egy táblára: "... pisztoj..." Mert az L éy az Y már nem fért ki a papír táblára...
(#) elektroncso válasza Buvarruha hozzászólására (») Dec 7, 2014 /
 
De a hogy témánál maradjunk:
Melyik állatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge?
Hát a tyúknak!
(barohmfi)
A hozzászólás módosítva: Dec 8, 2014
(#) zut hozzászólása Dec 10, 2014 /
 
ez így van!
(#) furko hozzászólása Dec 11, 2014 /
 
Párbeszéd egy tüzéptelepen:
Mi kő' Muki?
Műkő Mikó!
Mikó' kő' műkő Muki?
Ma kő' műkő Mikó!
(#) vicsys hozzászólása Dec 11, 2014 /
 
(#) Joe_001 válasza zut hozzászólására (») Dec 11, 2014 / 1
 
Ja!
Ha még a sétabot is a kezibe van adva akkor tuti! (Fanta+stick)
(#) Gery78 hozzászólása Dec 11, 2014 /
 
Hallottam ma egy jó sztorit:
Egy fickó sétáltatja a kutyáját a parkban. A kutya egy kis időre eltűnik, majd megjelenik a szájában egy nyúllal, és leteszi a gazdi elé. A pasas gondolkozik, hogy kié lehet ez a nyúl. Beugrik neki, hogy a szomszédnak vannak nyulai. Gondolja magában, hogy a szomszéddal nem jó dolog rosszban lenni, ezért felveszi a nyulat, hazaviszi, hogy lemossa róla a kutyanyálat, majd visszateszi szomszéd nyúlketrecébe. Másnap jön is a szomszéd, és mutatja a ketrecben a nyulat. Mondja a pasasnak:
- Nézd meg.
- Kérdi a fickó: Mi történt, megdöglött a nyulad?
- Meg. De az még csak hagyján, két napja elástam a parkban, erre megint itt van.
(#) mineral válasza vicsys hozzászólására (») Dec 12, 2014 /
 
Jogosítványt, forgalmi engedélyt. Különben megharaplak!

Bővebben: Link
(#) Gafly hozzászólása Dec 12, 2014 /
 
Egyre hosszabb ideig tartott amíg a monitort be lehetett kapcsolni. 9 éves példány, szép hogy eddig húzta. Szerdán szabin voltam, gondoltam megcsinálom, ha már úgyis otthon vagyok.
12V 4A DC külső tápegységről ment egyébként. Meg is lett a bűnös, 100 µF 25V elkó gyengült el benne, de ha már úgyis ki van bontva az adapter, akkor a többi három kondit is kicserélem (ami mellesleg nem egyszerű, mert méretileg spéci kondi kellett hozzá az egyik helyre).
Minden jól működött, 11.96V azonnal indul, stb..
Miután visszadobozolom, egy utolsó ellenőrzés. Bedugom a konnektorba, Nagy durranás. Szuicid hajlamú SMD alkatrészek több sok darabra robbanva leugrottak a NYÁK-ról. Valamint teljes sötétség a házban.
Hát nem rátettem arra a vezetékre a primeroldalt, ami a védőföldre megy mint árnyékolás
Később kerestem egy takarólemezt, rá egy csokit, ahová kivezettem a PC-ből a 12V-ot és örülés
(#) gernerakos hozzászólása Dec 12, 2014 / 1
 
Ma lemerült a multiméterben az elem. Szétszedtem, majd amikor kivettem az elemet, akkor gondoltam megmérem még mekkora feszültség maradt benne. Bekapcsolom a multimétert, és nem működik. Eltartott egy darabig mire rájötem hogy épp most szedtem ki az elemet belőle, nem csoda hogy nem megy. Pótelem meg nem volt itthon.
(#) mikrokapcsolo válasza gernerakos hozzászólására (») Dec 12, 2014 /
 
Már én is jártam így. Egy fáradt napomon, kivettem az elemet, összecsavaroztam a multimétert, és visszatettem a helyére. Huszonpár perccel később, mikor kerítettem bele egy elemet, letettem mellé, hogy beleteszem, de már csak holnap. Másnap, kipihenve: Láttam, hogy van ott egy elem mellette, de azt hittem, valami másba való, és azért tette oda valaki, hogy mérjem meg. Ha már itt van, rámérek, de a multi nem kapcsolt be. Beugrott, hogy ja: kimerült az elem. Sebaj, veszek akkor bele másikat. Vettem is. Műszer szétszed, jé! kivettem már az elemeket?! Betettem az újonnan vásárolt elemet, és megmértem a mellé tett elemet. Hát, ez csurig van. Ekkor esett le, hogy azt a műszerbe szántam...
(#) nagym6 válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Dec 12, 2014 /
 
Én meg Videoton rádiósmagnóban -RM4640- magnómechanikát cseréltem egy hete. A berakott új pontosan ugyanúgy zakatolt, mint a régi. Gondoltam felesleges cserélni, ha ez is ilyen. Visszacseréltem. És nincs zakatolás. Alaposabban átnézve jöttem rá, hogy első szétszedésnél a kiszerelt rosszat szereltem vissza véletlenül, a második -vissza- cserénél került bele valójában az új.
Ez van, amikor a tulaj megvárja a javítást, ezalatt elmeséli élettörténetét a fogamzásától kezdve idáig, és még anyósát is, és miért pisil a kutyája a szoba bal sarka helyett a tévé alá.
A hozzászólás módosítva: Dec 12, 2014
(#) BarnaPili hozzászólása Dec 13, 2014 /
 
A múlt hét esős időjárásán fölbuzdulva csináltam a ház előtt egy autóparkolót,hogy ne kelljen félni az elakadástól.Az alapja padlószőnyeg (geotextília helyett),amire kavicsot terítettem.Igen ám,de nem zúzott követ vagy murvát (árérzékeny fogyasztó vagyok),hanem sima kulékavicsot,amit a sóderből rostálnak ki.
Ezzel csak annyi a baj,hogy most is fenyeget az elakadás réme,mint a F1-ben a kavicságy...
Sok lett a kavics,le kell belőle hordanom,elég lesz olyan 5 cm vastagság a mostani 15 cm helyett..
(#) mikrokapcsolo hozzászólása Dec 14, 2014 /
 
Megint egy komo( j ) hirdetés: Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Dec 14, 2014
(#) vilmosd válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Dec 14, 2014 /
 
Segitesz neki eladni? Mert igy biztosan tobben nezik meg a hirdeteset.
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2014 /
 
Könnyesre röhögtem magam!
(#) kissi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2014 /
 
!!!
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2014 /
 
Az utóbbi hónapok legjobbja!
(#) zolika60 hozzászólása Dec 16, 2014 /
 
(#) BarnaPili válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 16, 2014 /
 
Ellopja a kutas a kocsinkat.... a nyolcadi kutas ?
(#) zsoltee0001 hozzászólása Dec 17, 2014 /
 
A múltkor láttam egy f*bókos képet,jót röhögtem, gondoltam beteszem ide, de külömböző kulcsszavakra rákeresve mint pl :riddick áll, guggol, ül, de nem dobta ki találatként.
Szerintem nem kell hozzá túl nagy képzelőerő, hogy kép nélkül is megértsük XD
(#) nagym6 válasza BarnaPili hozzászólására (») Dec 17, 2014 /
 
Benzin nincs benne, leállt. Ravasz az öreg.
(#) Buvarruha válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Dec 17, 2014 /
 
Ridikül.
(#) witi válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Dec 17, 2014 /
 
Utána meg a sötétség krónikája: "Pedig tisztán emlékszem hogy beletettem..."
(#) kérdező hozzászólása Dec 22, 2014 / 1
 
-Milyen félvezetők kellenek egy mosógépbe?
-??
-MOSFET-ek!
(#) zenetom válasza kérdező hozzászólására (») Dec 22, 2014 /
 
Neeee.
(#) mex válasza kérdező hozzászólására (») Dec 22, 2014 /
 
Nem jól tudod, a helyes megnevezés: MOSHATOK
(#) kérdező válasza mex hozzászólására (») Dec 23, 2014 /
 
De jól tudom! Amiről te beszélsz, az a MOSFET tokozása a moshaTOK.
Következő: »»   680 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem