Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   1095 / 1385
(#) kaqkk válasza mc-4 hozzászólására (») Feb 24, 2015 /
 
Akkor szoríííítsd .....
(#) niedziela hozzászólása Feb 24, 2015 /
 
Megjött a kinai trasfer papír válasz erre
Ez tapintásra ugyan az mint amiből naponta kb:150-200m-t dobunk ki.
Különbség egyenlőre annyi, hogy ez A4 méret, amit meg kidobunk az x méter hosszú és 12cm széles. De még a próba hátra van ezzel a kinai papírral.
(#) S21L1 hozzászólása Feb 26, 2015 /
 
Sziasztok!
Vasalásos nyákkészításhez lehet használni normál fénymásolópapírt, vagy mindenképp szükséges műnyomó papírt szerezni? És ha kell, akkor ilyet tudok venni minden papír-írószerben is?
(#) kaqkk válasza S21L1 hozzászólására (») Feb 26, 2015 / 1
 
Olvass vissza itt a témában eyess leírta hogyan kell sima fénymásoló papírral vasalni ...
(#) S21L1 válasza kaqkk hozzászólására (») Feb 26, 2015 /
 
Köszi, meg fogom keresni.
(#) pont válasza S21L1 hozzászólására (») Feb 26, 2015 /
 
Sima reklám újság papírja ugyan olyan jó, az is műnyomó, mindegy, hogy már van rá festve valami. A kicsit vastagabb fajta a jó, ki kell próbálni több félét, ingyen van...
(#) S21L1 válasza pont hozzászólására (») Feb 26, 2015 /
 
Ezzel csak az a baj, hogy a fénymásoló szalonból elhajtanának vele, mint minden más papírral, itthon meg nincs semmilyen nyomtatónk.
(#) eyess válasza S21L1 hozzászólására (») Feb 26, 2015 /
 
Van videó is róla .Szépen el van magyarázva bemutatva az elejétől a végéig.
Tudom javasolni , hogy több példányt másoltass , és lehetőleg a legjobb minőségi beállítást kérd.Több példány azért jó , hogy ha rontasz véletlenül, akkor legyen másik.

Egyébként pont ezért lett kikísérletezve ezzel a papírral is , hogy akinek nincs lehetősége otthon nyomtatni stb , és ha még is van lehetőség otthon , de valamiért nem úgy sikerül másfajta papírra nyomtatni, erre a fajta papírra általában minden nyomtató jól nyomtat

Igen egyre többet hallani , amit írsz , hogy nem nagyon akarnak nyomtatni akármilyen papírra.Ugyanis egy sima papírról nem marad szennyeződés , ha nyomtatásról van szó a Fuse hengeren.Viszont egy fényes szöveges pepírról már lehetséges , hogy ragadhatnak , illetve válhatnak le a meleg hatására részletek a mondjuk fényes reklám papírról.És ez már zsebbe nyúlós téma , ha javítani kell emiatt .Szóval nem véletlen a tiltakozás .
A hozzászólás módosítva: Feb 26, 2015
(#) S21L1 válasza eyess hozzászólására (») Feb 26, 2015 /
 
Köszönöm a segítséget, már megcsináltam sprint layoutba a nyákot, mert csak jpegben volt meg, holnap megyek és kinyomtattatom. Eddig is több példányban nyomtattam, biztos ami biztos, most pedig főleg.
(#) eyess válasza S21L1 hozzászólására (») Feb 26, 2015 /
 
Ha mindent úgy csinálsz ahogy a videón van , akkor már az első is tökéletes lesz.Ha esetleg valami mégsem jönne össze nyugodtan írd le ide , és megoldjuk.
(#) Topika hozzászólása Feb 27, 2015 /
 
Sziasztok!
Ilyen lett. Igaz már beültettem de a lényeg azért látszik.

DSC_0002.JPG
    
(#) S21L1 válasza eyess hozzászólására (») Feb 27, 2015 /
 
Köszönöm a segítséget mindenkinek, nem lett a legjobb, de első próbálkozásnak szerintem jó lett, és csak kétszer kellett vasalnom.
(#) kaqkk válasza Topika hozzászólására (») Feb 27, 2015 /
 
Jó de kinek írtad ezt és mi ez a cuccos ?
(#) Topika válasza kaqkk hozzászólására (») Feb 27, 2015 /
 
Úgy látom sokan szenvednek a nyáklemez gyártásával, a képet biztatásnak szántam. Ha kell tudok segíteni.
(#) kaqkk válasza Topika hozzászólására (») Feb 27, 2015 /
 
Értem de ha így van kicsit jobban fejtsd ki legközelebb mert ez így elég érthetetlen volt ..
(#) Topika válasza kaqkk hozzászólására (») Feb 27, 2015 /
 
Oké! Azt akartam megmutatni a képpel hogy amatőr módszerrel el lehet érni a 0,6 mm-es lábtávolságot.
(#) gulasoft válasza Topika hozzászólására (») Feb 27, 2015 /
 
Nem amatőr módszerekkel pedig ezt lehet elérni.
Nyugodtan nagyítgassatok bele ctr+-al
A hozzászólás módosítva: Feb 27, 2015

2.jpg
    
(#) kala1982a hozzászólása Feb 28, 2015 /
 
Amatőr módszerrel Vasalásos technikával kb 4 db lapot csináltam. A csatolt képen lévőt harmadjára sikerült "normálisan" rávasalnom. A kuka logó tetszik, az hajszál A sávok milliméteresek. (kínai sárga papírra nyomtatva)
A hozzászólás módosítva: Feb 28, 2015
(#) Topika válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 28, 2015 /
 
Ezt milyen technikával készítetted?
(#) kaqkk válasza Topika hozzászólására (») Feb 28, 2015 /
 
DRY fóliával
(#) pont válasza kala1982a hozzászólására (») Feb 28, 2015 /
 
Így van, vasalásossal is lehet működőképes panelt készíteni. Elég "egyedi" a vonalvezetés, és nem is látom, hogy az egyes szegmensek honnan kapnak áramot, és ahogy a közös bemegy: elég meredek...
(#) kala1982a válasza pont hozzászólására (») Feb 28, 2015 /
 
A szegmensek össze lesznek "drótozva" a lustaságom miatt...A türelmem az üveg előlap gravírozására tartogatom
(#) Topika válasza kaqkk hozzászólására (») Feb 28, 2015 /
 
Még nem hallottam róla. Kicsit bővebben leírnád?
(#) orcika70 válasza Topika hozzászólására (») Feb 28, 2015 /
 
(#) Hurkafej1 hozzászólása Márc 1, 2015 /
 
Üdv. Pauszpapírra nyomtathatok lézer nyomtatóval? Nem szeretném tönkretenni az új toonert. Elvileg bőrpauszt vettem. Ez hőálló lenne?
(#) Mircsof válasza Hurkafej1 hozzászólására (») Márc 1, 2015 /
 
Lehet pauszra, bár nekem nem jött össze. Bővebben: Link, viszont sokan dicsérik.
(#) elektros90 válasza Hurkafej1 hozzászólására (») Márc 1, 2015 /
 
Nyomtathatsz. A nyomtatónak elvileg nemlesz semmi baja. Én nem értem el jó minőséget vele, de még tintással sem.
(#) pjg válasza Mircsof hozzászólására (») Márc 1, 2015 /
 
A pausz nem vasaláshoz való, hanem fotózáshoz.
Vasaláshoz jó a Lidl reklámújság.
(#) Hurkafej1 hozzászólása Márc 1, 2015 /
 
Én fotózni akarok vele.
(#) pjg válasza Hurkafej1 hozzászólására (») Márc 1, 2015 /
 
Csak pausszal fotózok. Arra tökéletes. Igaz 0.5 mm-nél vékonyabb vonalakat és 0.3 mm -nél keskenyebb szigetelő sávot nem használok.
Következő: »»   1095 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem