Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   560 / 1133
(#) Annonymus válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Vagyis?
(#) sastas01 válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
A legnagyobb szívás a hűtőborda le és felrakása, még akkor is ha "gyorscsatalkozós" műanyag. Én mondjuk a csavaros verziót preferálom. Na meg kell egy papírtörlő, vagy zsebkendő a rászáradt paszta letörléséhez a prociról és a bordáról is. Majd régi proci ki, új be(általában egy fém kart ki kell húzni egy műanyag pöcök alól majd felhajtani), az új procira egy kis hűtőpaszta, rá a borda, borda lecsavaroz, venti kábelei beköt. Nagyjából 15-20 perc, de ebből a legtöbb a szét és összeszerelés, nem pedig maga a csere.
(#) Annonymus hozzászólása Aug 30, 2015 /
 
Na és akkor..
Dudtok segíteni, még mindig fenn áll az internet problémám
Mit csináljak az avasttal? Vagy nem is az a gond?
(#) Ge Lee válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Az avastot fel sem kellett volna rakni... Nem tudom milyen gépet használsz, de ha játszani is akarsz akkor ahhoz komolyabb hardver kell. Minden más beéri kevesebbel, így sokkal jobb út 2 gépet használni (ha netezel, vagy megy a torrent órákon át ahhoz nem kell 4 magos proci meg 8 giga RAM).
Meg az sem utolsó szempont ha van egy olyan géped ami független a hálózattól (lassabb is, meg a tűzfalnak/víruskeresőnek is nagyon résen kell lenni). Nálam régóta 2 gép megy felváltva (mikor melyik kell) és nem bántam meg.
(#) Annonymus válasza Ge Lee hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Aha
Köszi a tippet de még mindig nincs netem
Valaki tud valamit hogy hogyan tudom ezt korrigálni?
(#) Hollowdrums hozzászólása Aug 30, 2015 /
 
Sziasztok!

Giga n650sli alaplap usb-re csatlakoztatva nem látja a cakewalk UA-1G külső hangkártyát (Win 8-10).
Másik config (xp) működik.
Szerintem ez nem az oprendszer hibája, mint írtam, nem is érzékeli a csatlakoztatást.
Másik eszköz működik az usb-n, minden létező csati kipróbálva.
Mi lehet a probléma?
(Sürgős a dolog, még ma meg kéne oldanom)
A válaszokat előre is nagyon köszönöm.
(#) Gabó válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Ennyi idő alatt legyalultad volna a régi op-t és felteszel egy másikat, egy rendes vírusírtóval....
(#) Annonymus válasza Gabó hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
De csak telepítőlemezem van, termékkulcsom nincs
(#) Annonymus válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
És hogy kell bekötni az SSDt?
Az a kábel ami a cd meghajtóba és a HDDbe megy + egy sata?
(Lehet ugyan abba a sata-ba dugni Mint ahova a HDDt?)
És ugyan olyan sata kell?

image.jpg
    
(#) Gabó válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Válogass a megoldások közül: Bővebben: Link
(#) Annonymus válasza Gabó hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Akkor jó a HDD és a cd meghajtó kábele + az a hely ahova a HDD van dugva + olyan sata mint a HDD-é?

image.jpg
    
(#) Hollowdrums hozzászólása Aug 30, 2015 /
 
Erre a problémára esetleg valakinek van ötlete?
(#) Annonymus válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
És hogy tudom menteni a C-t a D-re?
(#) Gabó válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Szerencsére a SATA csatoló, már mondhatni "bolondbiztos", mert más csatlakozó nem dugható rá, meg fordítva se. Nem tudom milyen alaplapod van, de ha van már sata3 rajta, akkor érdemes arra dugni az ssd-t.
(#) Annonymus válasza Gabó hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Lefotóztam. Állapítsd meg hogy van e
(#) Gabó válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 / 2
 
Ezt a hsz-t inkább nem kommentálom...
(#) Ge Lee válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Nehéz eldönteni hogy csak poénkodsz, vagy tényleg ennyire nem ismered a gépet. Nekem ha nincs netem, visszakapcsolom a routert...
(#) Annonymus válasza Ge Lee hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Most akkor mivan?
Bocsi ha valakit megsértettem vagy ilyesmi és azóta rájöttem hogy az sata 2
És legutóbb nem is volt szó a netproblémámról
Szóval bocs
(#) Annonymus válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
De ettől most tekintsünk el
Hogy tudom másolni a C meghajtó tartalmát a D-re?
(#) Gabó válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Nem értem mit akarsz másolni.... Fogod a fontos dolgokat ami van, és átmásolod ennyi.... Vagy klónozni akarod? Nem mindegy.
(#) Annonymus válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
És igen van 4db sata2 csatlakozó és 2 Gsata 3
(#) Annonymus válasza Gabó hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Jaa én most össze voltam zavarodva de így már oké
(Hogy egy sima másolás és kész) csak az sokáig tart
(#) Annonymus hozzászólása Aug 30, 2015 /
 
Na átmásoltam a C fontosabb dolgait (elő van készítve)
Most várhatok karácsonyig és akkor jöhet az SSD
(#) sastas01 válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
A fehér a Sata3, oda kötöd a SSD-t meg a hddt lehetőleg a 0ba ssd 1be hdd. A kék Sata2, oda is van írva a képen, a kék mellé. Arra kellene kötni az optikai meghajtót. A kötését elbacni nem tudod, a gépedben minden kábel bolond biztos, csak mocskos nagy erővel lehet fordítva beledugni(kivéve a fan csatikat). Na meg remélhetőleg van mégegy SATA tápcsati a tápodon
SSD beszerzésben keress meg, lehet tudok segíteni
A hozzászólás módosítva: Aug 30, 2015
(#) steelbird válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
A program fájlok mappáját feleslegesen mentetted le magadnak a D -re. Attól, hogy azt visszamásolod az új Win -re,még nem fognak futni a programjaid. A telepítés nem egyenlő a fájlok másolásával.
A Program Files mappából csak a programok mentett adatait kell átmenteni a D-re, abban az esetben, ha esetleg valamelyik program a saját könyvtárába készít mentéseket. (Játék állások, stb...).
A Windows mappát is tök feleslegesen mentetted le a D -re. Eleve vannak olyan fájlok, amik zároltak, még olvasni sem tudod futás közben, hogy átmásold.
A dokumentumok mappát viszont mentsd le mindenképpen.
Ha klónozni akarod a Windows -odat, vagy a komplett meghajtót, azt meg nem így kell...
A hozzászólás módosítva: Aug 30, 2015
(#) sastas01 válasza Hollowdrums hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
De, bizony az OPrendszer hibája lesz! A gyártó oldaláról: Low-latency ASIO 2.0 (PC); WDM (Windows Vista, Windows XP) and Core Audio (Mac OS X) support.

Hasonló hibám volt, wireless vevővel, csak xpkompatibilis driver volt. win7 monda tudu-dutu és kész. Semmi más reakció.
(#) sastas01 válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 30, 2015 /
 
Dokumentumok mappa, esetleg letöltések mappa, néhány dolog appdatából. Ide szoktak a programok mentegetni dolgokat. Program files és a windows mappa inkább felejtős. Leginkább csak a hibás regisztry bejegyzéseket és nem törölt ideiglenes fájlokat mented el vele
(#) Ge Lee válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Ahogy azt előttem is leírták, a telepített dolgokat a C-ről hiába másolod mert az nem fog majd működni. Ilyet utoljára a win98 tudott, azt elég volt egyszer feltelepíteni az életben, egy kommanderrel átmásolni valahova, aztán ha már nagyon odavolt akkor egy format C és sys C után visszamásolni a C főkönyvtárába. Ha azt akarod hogy minden ugyanúgy működjön ahhoz klónozni kell.
(#) Dióda válasza Hollowdrums hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Bővebben: Link

Tessék föltenni a drivert.

A roland meg a cakewalk ugyanaz.
(#) Annonymus válasza Ge Lee hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
De mondjuk a játékok mappája? Az "működik" utána?
Következő: »»   560 / 1133
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem