Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   134 / 172
(#) Swindler válasza Bakman hozzászólására (») Feb 26, 2016 /
 
Szia!

Köszönjük az észrevételt, javítottuk az adatlapot.
(#) kameleon2 hozzászólása Feb 28, 2016 /
 
Sziasztok! Keresek ilyen tápegységet. Azonban olcsóbb megoldás kell, mert nincs szükségem a dobozára - saját dobozba kerülne. Van valamilyen kész, gyári 12V 5A-es táp, amin rajta van a 3 pólusú műszercsatlakozó aljzat - forrasztva? Erősítőhöz sikerült egyszer szereznem - nagyon jól teszi a dolgát, de több egyformát szeretnék építeni. Azaz egyszerűen beszerezhető, de csereszabatos kivitel kell, hogy ne kelljen folyton a CNC programot újraírnom a táp miatt.
(#) exabit hozzászólása Feb 28, 2016 /
 
Ez a hangfelvevő/lejátszó hogyan működik a KIT-ben? Ha egyszer megnyomod a lejátszó gombot akkor végigmegy a hang, vagy nyomva kell tartani? Ahogy nézem az IC fel van készítve mindkét lehetőségre. Nekem az elsőre lenne szükségem úgy lehetne működtetni?
(#) Csupasz hozzászólása Márc 2, 2016 /
 
Sziasztok
Érdeklődni szeretnék, hogy 16x2-es narancs színű OLED kijelzőt tudtok-e beszerezni? Kb. milyen áron?
(#) exabit válasza exabit hozzászólására (») Márc 2, 2016 /
 
Én közben kaptam választ. Elég egyszer megnyomni a lejátszáshoz.
(#) nemgyuri hozzászólása Márc 4, 2016 /
 
Sziasztok! Műanyag elemtartós műszertartó dobozt keresek. 2x16 karakteres LCD modult és egy max. ugyanakkora NYÁK-ot tennék bele. Tudtok ilyet ajánlani? Webáruházban kerestem, de nem találtam.
(#) rascal hozzászólása Márc 4, 2016 /
 
Sziasztok!
Ennek a diódának: sm 5408 nem jön be az adatlapja.

Ez az IC: lnk304 szerintem a tápegység IC-k közé tartozik. (Az smd verziója és a haverja a 306-os is ott van.) A mellékelt adatlap jó mindegyikhez.
(#) rascal hozzászólása Márc 4, 2016 /
 
Ez a dióda: VS-60CTQ150PBF az SMD diódák listán is megjelenik nálam. Rákattintva, már a "schottky dióda" kategóriát mutatja fent.
(#) rascal hozzászólása Márc 4, 2016 /
 
Ennél a diódánál sem jön be nekem az adatlap: LL 5819 (SM5819)
(#) Topi hozzászólása Márc 4, 2016 /
 
Rascal: Köszi, továbbítottam az észrevételt, javítva is lett!
(#) rascal válasza Topi hozzászólására (») Márc 4, 2016 /
 
Szívesen és köszi!
(#) teszti hozzászólása Márc 4, 2016 /
 
Sziasztok!

Kb. egy hónapja érdeklődtem, hogy ez az ellenállás mikor lesz elérhető. Akkor nem tudtatok dátumot mondani. Van vmi információtok most hogy lesz e még, és ha igen akkor mikor? Köszi.

Bővebben: Link
(#) Attila86 hozzászólása Márc 5, 2016 /
 
Sziasztok!
A Mini-Fit csatlakozók közül sajnos hiányzik a kétpólusú. Ilyet is be tudtok szerezni? Nekem speciel a nyákba forrasztható 90°-os papa csatira lenne szükségem.
(#) Birs Alma hozzászólása Márc 6, 2016 /
 
Ha a kosár tartalmát exportálom, az export állományban nem jelenik meg a termékről semmilyen adat. Csak a cikkszám, még név sem. Az exportált lista így szinte kezelhetetlen. Nagyon hasznos lenne, ha legalább a termék neve is a listába kerülne.
(#) Swindler válasza Attila86 hozzászólására (») Márc 8, 2016 /
 
Szia! Köszönjük az érdeklődést. A keresett típus itt rendelhető meg : Bővebben: Link
(#) Droot hozzászólása Márc 8, 2016 /
 
Hello!

Ez a poti szerintem hibásan van feltüntetve, mert az A jelű a lineáris, a B pedig a logaritmikus. Ez pedig POM16 LIN 50K B, de most akkor lineáris vagy logaritmikus?
(#) Ivan93 válasza Droot hozzászólására (») Márc 8, 2016 /
 
Szia! Rosszul tudod. Régen tényleg az A volt a LIN, de a C volt a LOG. Manapság az A a LOG és a B a LIN. Egyébként, ha megnézed a többit is, mind ìgy van jelölve.
(#) pucuka válasza Droot hozzászólására (») Márc 8, 2016 /
 
A gyári adatlap a perdöntő. Szerencsére létezik, elérhető is. Tekintsd meg.
Az autót is a közúti jelzéseknek megfelelően kell vezetni, nem megszokásból. Akkor nincs meglepi.
(#) proli007 válasza Ivan93 hozzászólására (») Márc 8, 2016 /
 
Hello! A "régenre" én máshogy emlékszem. A lin, B log, C fordított log, D kétszer log..
(#) Ivan93 válasza proli007 hozzászólására (») Márc 8, 2016 /
 
A régennel való tapasztalat híján innen, illetve innen tájékozódtam. Ennek ellenére elhiszem amit írsz, nem kötekedni akarok. A jelenben pedig úgy látom egyetértünk.
(#) proli007 válasza Ivan93 hozzászólására (») Márc 8, 2016 / 4
 
Az "Újvilág" és az "Óvilág", szinte mindenben (szándékosan is) más volt.
Gyanítom, hogy a potik története a huzalellenállással kezdődött, majd rájöttek, hogy lehet rá bilincset is rakni, így változtatható utólag is az értéke. A "VR" megjelölés is erre utal. Később finomodott a bilincs egy mozgatható leszedőre, így elkészült a tolóellenállás. Nagy teljesítmények esetén még ma is használatos lenne, csak ma az olcsóság a fő érv. Később rájöttek, hogy a lineáris mozgásnál kisebb és precízebb beállítás érhető el, ha meghajlítják az ellenállás testet. És ez már potenciométernek nevezhető. Ezek is huzalellenállások voltak, és lineárisok, hiszen az ellenállás anyagot hordozó kerámiagyűrű vagy bakelit lap egyenletes szélességű volt. Majd rájöttek, hogy a szélesség változtatásával változik az elfordulásszöghöz tartozó az ellenállásérték is. Vagy is megszületett a "nemlineáris" poti! Aztán ezek változatai. Így ezért logikus a a korai jelöletlen lineáris potik bővítése és az A-B-C-D-F jelölések.

A mai szén vagy fémréteg nemlineáris potik csak utánozzák a tényleges kívánt karakterisztikákat, de ezt a gyártástechnológia hozta magával és a kommersz tömegfelhasználás, a folyton növekvő igénytelenséget. Ma már annak is lehet örülni, ha a csúszka néha hozzáér az ellenálláspályához..
(#) sakrafi hozzászólása Márc 10, 2016 /
 
Üdv!
Szeretnék érdeklődni, hogy ez a doboz mikorra várható?
ALMD 015 250x200x80
(#) mineral hozzászólása Márc 10, 2016 /
 
Sziasztok! Itt nem jó az adatlap. Bővebben: Link
(#) Swindler válasza sakrafi hozzászólására (») Márc 11, 2016 /
 
Üdv! Köszönjük az érdeklődést. Az említett termék beérkezési ideje, hozzávetőlegesen 2-3 hét.
(#) Swindler válasza mineral hozzászólására (») Márc 11, 2016 /
 
Szia!
Köszönjük az észrevételt. Lecseréltük az érintett adatlapot.
(#) rascal hozzászólása Ápr 4, 2016 /
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy ez az anya Bővebben: Link vajon forrasztható? Két nyák lenne egymás felett csak néhány mm-re egymástól és az alsót nem szeretném átfúrni. Rögzítéskor már nem is férek az alsóhoz ezért az anya nem foroghat el. Akár a fordítottja is jó, ha egy csavar van a fejénél rögzítve és égnek áll a szára, mert akkor nem lehet túlhúzva letépni a tartó nyákról. Esetleg ez forrasztható? DI5 M3x05 BB
(#) Buvarruha válasza rascal hozzászólására (») Ápr 4, 2016 / 1
 
Idézet:
„Anyag : acél
Bevonat : ónozott”
(#) rascal válasza Buvarruha hozzászólására (») Ápr 4, 2016 /
 
Láttam, de nem vagyok vegyész, nem tudom hány féle ónozás létezik, úgyhogy nem lettem okosabb.
(#) Buvarruha válasza rascal hozzászólására (») Ápr 4, 2016 /
 
Én még nem találkoztam olyan csavarral amit ne tudtam volna forrasztani, gyakran csinálom. Mellesleg az ón, az ón.
A hozzászólás módosítva: Ápr 4, 2016
(#) Swindler válasza rascal hozzászólására (») Ápr 4, 2016 /
 
Örömmel fogadtuk az érdeklődést. Tapasztalataink alapján mind a két termék forrasztható. Utóbbinál azonban magasabb hőmérsékletet alkalmazása szükséges a megfelelő eredmény eléréséhez.
Következő: »»   134 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem