Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   141 / 172
(#) granpa válasza Buvarruha hozzászólására (») Nov 2, 2016 /
 
Most épp nem aktuális. Holnap reggel 9-kor tán.
(#) Bakman válasza granpa hozzászólására (») Nov 2, 2016 /
 
Általában 2-4 munkanap, mire beszerzik az alkatrészt. Szerinted mit fogsz kapni csütörtökön vagy pénteken szerdai hobbielektronikás bejelentkezéssel, ami ráadásul nem is a hivatalos ügyfélszolgálat és mindezt tetézed azzal, hogy a normál munkaidő után követed el mindezt?
(#) granpa válasza Bakman hozzászólására (») Nov 2, 2016 /
 
Arra gondoltam,-botor módon,- reggel megnyitják az üzeneteket, látják írta pupák, és válaszolnak:1. van, rögvest vihető; 2. lesz, ekkor-akkor, stb., de arra is gondoltam: szerepel a raktár-listán, tehát van. Sőt arra is, hogy reggel telefonálok, és felkészülten éri őket az igényem. Eddig pozitív véleményem van róluk! Ezért merészeltem így megközelíteni a kérdést.
(#) Topi válasza granpa hozzászólására (») Nov 3, 2016 /
 
Idézet:
„reggel megnyitják az üzeneteket, látják írta pupák, és válaszolnak”

E-mail, telefon visszahívás kérés, stb. esetében (hivatalos kapcsolatfelvételi módokon) ez így is van.

A HESTORE hivatalos elérhetőségein kell az ügyfélszolgálatot keresni ilyen kérdésekkel. Mint már többször említettem, a fórum egy szabad kapcsolatfelvételi lehetőség a HESTORE-os kollégákkal, ahol szabadabban lehet csevegni, de a fórumon előfordulhat, hogy csak másnap, vagy rákövetkező nap kerül megválaszolásra a feltett kérdés, ha egyáltalán az ügyfélszolgálatnak szabad megválaszolnia a kérdést, a többi kapcsolatfelvételi mód prioritásban előbb szerepel.

Alkatrész elérhetőségi kérdésekben ráadásul nem is adhat az ügyfélszolgálat a fórumon keresztül tájékoztatást, ugyanis élő raktár lévén akár pár nap múlva a hozzászólást olvasóknak már fals információt jelenthet. Ezért bármennyire is buzog a segíteni vágyás a HESTORE-os kollégákban, belső szabályzatuk okán adott kérdéseket csak megfelelő helyen és módon válaszolhatnak meg.

Köszi
A hozzászólás módosítva: Nov 3, 2016
(#) Remci hozzászólása Nov 5, 2016 /
 
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy ez a műszer alkalmas alkatrészek áramkörben való mérésére? Bővebben: Link .Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Nov 5, 2016
(#) Mircsof válasza Remci hozzászólására (») Nov 5, 2016 /
 
Helló!
Bővebben: Link
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Nov 5, 2016 /
 
Kb. mindegyik műszer annyira alkalmas, mint a többi. Ha két ellenállás/kondenzátor stb. van párhuzamosan kapcsolva, mindegyik műszer hibás eredményt fog mutatni egy alkatrészre vetítve a dolgot.
(#) Remci hozzászólása Nov 5, 2016 /
 
Mircsof, Bakman, köszönöm.
(#) kadarist hozzászólása Nov 6, 2016 /
 
Sziasztok!
A J113 J-FET a MOSFET-ek között található, pedig nem is olyan.
(#) Hp41C hozzászólása Nov 7, 2016 /
 
Nincs itt valami elírás?
A hozzászólás módosítva: Nov 7, 2016

MPXH6115.JPG
    
(#) HE Enci válasza Hp41C hozzászólására (») Nov 7, 2016 /
 
Kedves Hp41C,

Köszönjük, hogy jelezte felénk észrevételét ezzel is elősegítve munkánkat. Az elírás oldalunkon javítva lett.
(#) SPORE válasza kadarist hozzászólására (») Nov 9, 2016 /
 
Hát ja. A HEStore a j201 helyett ajánlja, én meg vettem belőle 10 darabot. Az erősítőm pedig nem szólalt meg velük.
Egyébként miért ennyire ritka a j201? Sokan építenek belőle gitárerősítőt és pedált.
A hozzászólás módosítva: Nov 9, 2016
(#) Mircsof hozzászólása Nov 29, 2016 /
 
Helló!
Ennek az alkatrésznek az adatlapja elég üresnek néz ki. Rápillantanátok?
(#) pucuka válasza Mircsof hozzászólására (») Nov 29, 2016 /
 
Valóban, nem sok információ látszik. Próbáld meg így:
Bővebben: Link
(#) Swindler válasza Mircsof hozzászólására (») Nov 30, 2016 /
 
Üdv!
Köszönjük az észrevételt! Az adatlap cseréje megtörtént.
(#) Robin2 hozzászólása Dec 3, 2016 /
 
Sziasztok,
kis gondom lenne. Ennél a terméknél a leírásban
"Built in output short protection function" szerepel. Viszont a kimenetét nem rövidrezárva, hanem megterhelve, a modul leégett. Tudom, hogy nem Ti gyártjátok, csak forgalmazók vagytok. Csak ez így lényegében használhatatlan, ha előre nen ismert terhelést teszek rá, füst a vége...
(#) Gafly válasza Robin2 hozzászólására (») Dec 3, 2016 /
 
A leírás szerint:
Idézet:
„Built in output short protection function
Built in thermal shut dowen function”

ez teljesen korrekt.
Nem azt írták, hogy "overload", hanem hogy "short" protection.
(#) Robin2 válasza Gafly hozzászólására (») Dec 3, 2016 /
 
Igen, korrekt. Valószinűleg ha rövidre zárom semmi baja nem lett volna.
(#) c27 hozzászólása Dec 4, 2016 /
 
Sziasztok!

Milyen gyártmányúak a menetfúrók? Lehet valamit tudni a minőségükről? A kézi az gondolom 3 darabos a gépi pedig 1db-os, esetleg M3-as gépi lesz a közeljövőben?
(#) Swindler válasza c27 hozzászólására (») Dec 5, 2016 /
 
Üdv! Köszönjük az érdeklődést! Jelenleg NAREX gyártmányú menetfúrók találhatók készleten. A kézi menetfúró három részes, a gépi menetfúró egy részes. Az M3-as gépi menetfúró itt tekinthető meg: Link
(#) c27 válasza Swindler hozzászólására (») Dec 5, 2016 /
 
Ok, kösz, az meg tudnád még mondani, hogy az M3-as gépi menetfúró szárának mekkora az átmérője? Hosszú átmenő menetet akarok csinálni, ezért jó lenne ha kisebb lenne a szára mint 3mm. Általában ez igaz a gépi menetfúrókra, de már találkoztam vastag szárúval is.
(#) Pethical hozzászólása Dec 8, 2016 /
 
Sziasztok!

Egy hibajelentés:
Mobilról (Android + Chrome) nem lehet működésre bírni a fenti ikonos menüket (kosár, pénznem, profil).

Egy vágy:
Az még jobb lenne, ha az egész oldal mobilbarát lenne, mert néha nagyon kényelmetlen tud lenni mobilról.
(#) Mircsof válasza Pethical hozzászólására (») Dec 11, 2016 /
 
Szia.
Nállam (Samsung xy+ firefox) tökėletessen működik.
(#) Pethical válasza Mircsof hozzászólására (») Dec 12, 2016 1 /
 
Elmúltak már az ajánlott böngészős idők.
Én chrome-al akarom használni, hiszen az mindenhez jó. Ha le kellene töltenem egy firefoxot csak ahhoz, hogy itt vásároljak akkor vásárolnék inkább máshol. Szerencsére az alap funkciók működnek, de most kapott ráncfelvarrást az oldal, nem is értem, miért nem fért bele egy kis reszponzivitás...
(#) Mircsof válasza Pethical hozzászólására (») Dec 12, 2016 /
 
Félre értettél egyáltalán nem ajánlani akartam, csak kijelenteni szerettem volna, hogy ezzel bizony megy. Mint minden más is megy vele...
A hozzászólás módosítva: Dec 12, 2016
(#) Topi válasza Pethical hozzászólására (») Dec 12, 2016 /
 
Továbbítottam az IT csapatnak az észrevételt, a hiba ma már elhárításra került.
(#) Robin2 válasza Robin2 hozzászólására (») Dec 12, 2016 /
 
Ezzel a kérdéssel tudtok érdemben foglalkozni?
(#) zolee1209 hozzászólása Dec 12, 2016 /
 
Üdv!

Érdeklődnék, hogy UCC3803 IC-t be tudtok-e szerezni? DIP tokban érdekelne elsődlegesen...
(#) Pethical válasza Topi hozzászólására (») Dec 12, 2016 /
 
Szuper lett!
Köszönöm!
(#) Topi válasza Robin2 hozzászólására (») Dec 13, 2016 /
 
HESTORE-tól független kiegészítés
Alapvetően a rövidzár és hővédelem a meghajtó IC sajátja. Amennyiben tönkrement a modul, mindenképp érdemes megvizsgálni terhelés oldalról az okokat. Maga a modul áramköre külön nem tartalmaz rövidzárvédelmet, mert az IC-nek kell kioldania (ill. egészen pontosan visszaszabályozni). Az IC-be beépített "feature" miatt szerepel a termék adatlapon is ugyan az a speckó amit az IC maga tud.
Következő: »»   141 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem