Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Golf IV elektronika
 
Témaindító: Tomszy, idő: Jún 28, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   30 / 48
(#) Benteng17 hozzászólása Jan 30, 2017 /
 
Köszi a válaszokat! Azt elfejtettem oda írni,hogy csak hosszabb állás után csinálja pl míg melózok 8 óra! Azt is észrevettem, hogy ha beindítom és utána leállítom már egyből indul! Meg ha csak pár órát áll mondjuk 2-3mat akkor sincs semmi probléma.
(#) atisho88 hozzászólása Jan 30, 2017 /
 
Sziasztok!

Nincs töltés a kocsimban, de a műszerfalon nem világít a lámpa. Villamosággis rámért a töltés nulla. Attól még lehet, hogy a generátor adta meg magát? Nem kellene a töltés visszajelző lámpának világítania a műszerfalon. (Gyújtáskor kivillan, tehát nincs kiégve)
(#) zolika60 válasza atisho88 hozzászólására (») Jan 30, 2017 /
 
Van olyan eset amikor nem világít annak ellenére, hogy nincs töltés.
A hozzászólás módosítva: Jan 30, 2017
(#) Benteng17 hozzászólása Jan 31, 2017 /
 
Még nem jutottam el oda, hogy bármit is bemérjek az autón, de ma reggel direkt nem izzítóttam többször, és tekert párat majd kattant valami a motortérbe, műszerfalon eltűnt minden majd újra gyújtás rá, izzítás és fordult maximum 2t és indult az autó!
(#) zolika60 válasza Benteng17 hozzászólására (») Jan 31, 2017 /
 
Testkábeleket és az akkusarukat ellenőrizd.
(#) kala1982a hozzászólása Feb 7, 2017 /
 
Sziasztok! Most jutottam el odáig, hogy megrendelném az ajtóhoz a mikrokapcsolót. Csak van kétféle is. 2000-es 1.4-es autóhoz melyik a belevaló?
Bővebben: Link
Bővebben: Link
(#) zolika60 válasza kala1982a hozzászólására (») Feb 7, 2017 /
 
Mindkettő jó, csak az egyik a baloldali, a másik a jobboldali ajtózárba. Legalább is a termék címe szerint.
(#) kala1982a válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 7, 2017 /
 
Engem az a lemezke zavar. Az egyiken van a másikon nincs. Mind a kétféléből van jobb is meg bal is nem? Szétszedni addig meg nem akarom, amíg nincs meg a csere, mert nem kis meló lesz elsőre.
A hozzászólás módosítva: Feb 7, 2017
(#) zolika60 válasza kala1982a hozzászólására (») Feb 7, 2017 / 1
 
Ennyire nem ismerem a gépet. Talán valaki már csinálta és elmeséli neked. Egyébként alaposabban megnézve talán mindegy is milyen kialakítású a kapcsoló része, csak az oldalán lévő rögzítő bütyök számít. Lehet mindkét fajta jó lesz oda. Én kiszerelném és megnézném.
A hozzászólás módosítva: Feb 7, 2017
(#) mtomihun válasza kala1982a hozzászólására (») Feb 7, 2017 /
 
Szia
Gyárilag olyan van benne ami az első linken van. Az szokott lenni a baj, hogy a kapcsoló pöcke elkopik és így nem tud kapcsolni.
A második linken szereplő lemezes verzió lehet, h ezt a kopást küszöböli ki!
(#) kala1982a válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 8, 2017 /
 
Ahogy láttam egy videót a kiszerelésről... Heti használatban van az autó. Nem tudhatom mennyi időt vesz igénybe a csere. ezért nem szeretném bontani, egyenlőre
A hozzászólás módosítva: Feb 8, 2017
(#) kala1982a válasza mtomihun hozzászólására (») Feb 8, 2017 /
 
Ez lenne a kérdés, hogy az első a gyári, és 1-1-ben kicserélhetem? nem szeretnék jobbat, csak a kopottat cserélni.
A hozzászólás módosítva: Feb 8, 2017
(#) Lacko12 hozzászólása Feb 12, 2017 /
 
Sziasztok!
Érdeklődnék hátha tud valaki segíteni.
Adott egy 98-as évjáratú 1.4 benzines golf amibe be szeretném építeni ezt a központi zár vezérlőt.
A tápellátás része tökéletes veszi is a jelet a kulcsból a vevő, illetve a motorhoz menő fehér és fekete/fehér kábelt is rákötöttem a motor vezetékeire a 4-es és a 24-es kábelre így ha a narancs vagy a fekete/narancs kábeleket testhez érintem szépen zárja vagy nyitja mind az 5 ajtót.
Viszont nem találom a központi zár zárás nyitás kábeleit, tudnátok bent segíteni hogy melyik az a 2 vezeték?
Köszönöm szépen előre is.
(#) AngerFist hozzászólása Feb 17, 2017 /
 
Sziasztok!
Olyanba szeretném a segítségetek kérni, hogy a kocsimba (GOlf 4) szeretném a gyári lámpamosót beépíteni és az ablakmosó szint visszajelzőt! Tudnátok esetleg valami leírást adni a kábelezésről?
Válaszokat köszönöm előre!
A hozzászólás módosítva: Feb 17, 2017
(#) Robot 1991 hozzászólása Feb 21, 2017 /
 
Helló egy kérdés cserélve lett a konfort elektronika. Egy 2002 es 3 ajtós golf 4 be. A jobb első ajtó zár működik, a vezető oldalon csak az ablakemelő másra nem is reagál. A kérdés az lenne ha veszek bele ablakemelő elektronikát nézni kell e a számát?
(#) kovacsfeco hozzászólása Feb 27, 2017 /
 
Sziasztok!
El kelne egy kis segítség! Van egy golf IV-es AKL motorkóddal.
ABS problémával kínlódok már egy ideje. Valamiért nem működik. A négy jeladót a keréknél kicseréltem,ABS kocka kicserélve. Az ABS kocka motorjának 12 v-ot adva a motor elindul.AZ ABS kocka alatt lévő elektronikánál mértem 12 voltot. Tehát odáig eljut a 12 volt. Viszont innen nem tudom merre kellene keresni a hibát. A VCDS program valami signal hibát ír ki. Az összes csatlakozó be lett fújva kontakt kenőanyaggal.
Valakinek hasonló problémája,vagy ötlete a hiba megszüntetésére?
(#) xmad hozzászólása Márc 5, 2017 /
 
sziasztok!

szerintetek mitől lehet ilyen hangja a kipufogónak?

https://youtu.be/34wudGlpdB4


csak hidegen, amint átmelegszik teljesen normális, de addig mintha kifújna.. kipufogós szerint sehol se fúj ki

Elektronikai kerdes:

a másik, ami ennél a videón a 21 másodpercnél látható ( videon egy colt) az az én golfomon is előfordul párszor.. de mitől lehet?

https://www.youtube.com/watch?v=0N4wI_kC4PI


köszönöm szépen a tippeket
(#) timea60 hozzászólása Márc 8, 2017 /
 
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani a VW GOLF 4 hátsó lámpájában milyen izzók vannak, természetesen a teljesítményüket kérdezem?
(#) kala1982a válasza timea60 hozzászólására (») Márc 9, 2017 /
 
Egyszer egyet megnéztem az 12V 21W-os volt. A többi is ekkora teljesítményű-e, azt nem tudom.
(#) xmad válasza timea60 hozzászólására (») Márc 9, 2017 /
 
a helyzetjelző izzók R10W
(#) timea60 hozzászólása Márc 11, 2017 /
 
A helyzetjelzők 10 W-osak és mi 21 W-os? Köszönöm a válaszotokat egyébként!
(#) mtomihun válasza timea60 hozzászólására (») Márc 12, 2017 /
 
Nincs 10w-os helyzetjelző!
A helyzetjelző 5W-os cseresznye, 21W-os pedig a fék, a tolató, az index és bal oldalon van még ködlámpa. A rendszám pedig 5w-os szofita, vagy foglalat nélküli, abban nem vagyok biztos, h melyik.
(#) xmad válasza mtomihun hozzászólására (») Márc 12, 2017 /
 
Ember.. szedd mar ki az égő foglalatot oda van irva hogy R10W
(#) Benteng17 hozzászólása Márc 16, 2017 /
 
Sziasztok! Néhány lámpa vezetékemet ki akarom cserélni, mert megvan törve! Milyen vezetéket szerezzek hozzá? Villany szerelők amiket használnak azok közül pl melyik lenne jó?
(#) zolika60 válasza Benteng17 hozzászólására (») Márc 16, 2017 /
 
A villanyszerelők autóba való vezetéket nemigen használnak. Egy eres 0,75-1,5mm2-es vezetékre van szükséged, ebből különböző színűeket vehetsz, a könnyebb megkülönböztetés végett. A vezeték egyébként ritkán sérül, inkább a csatlakozók romlanak.
(#) dody77 hozzászólása Márc 23, 2017 /
 
Sziasztok! Kb. 1 éve vettem egy 2000-es 1.4 16 szelepes Golf 4 Edition-t! A januári nagy hidegig semmi probléma nem volt vele, de akkor és azóta is 3-4 hetente pillanatnyi gyújtáskimaradást jelez a komputer! (lehet hogy a hidegnek semmi köze hozzá, de a probléma azóta van). Gyertyák, kábelek, trafó frissen cserélve! Motor szépen jár, hangja nem változik a hibajelenség mellett sem! Mi lehet a probléma? Válaszokat, segítséget előre is köszönöm!
(#) Tomi111 válasza dody77 hozzászólására (») Márc 24, 2017 / 1
 
Esetleg főtengely jeladó?
(#) Ricchard hozzászólása Ápr 3, 2017 /
 
Sziasztok! Javított már valaki házilag komfort elektronikát? Központizárral van problémám, sem a régi, sem az uj kulccsal nem kommunikál, mostmár arra gyanakszom vagy a vevő részénél, vagy az antennánál van baj.
1J0 959 799 AH a száma 2 gombos kulccsal

Tudna nekem ebben valaki segíteni merrefelé induljak?
(#) kosablu hozzászólása Ápr 5, 2017 /
 
Tisztelt Fórumtársak!
Van egy golf4 1.9 pdtdi. 2002 évjáratú kocsim AXR motorkóddal. A következő hibát műveli, most már egyre sűrűbben: Ha ki, vagy be zárom az autót, mindegy ,hogy távirányítóval vagy csak manuálisan, a bal oldali index lámpák égve maradnak. Ilyenkor sokszor kell ki és be zárni míg el nem alszanak. Volt már olyan is ,hogy bezártam úgy maradt és le kellett venni az akkusarut és félig nyitott gépháztetővel hagytam ott a kocsit. Azt mondta egy villamossági szerelő, hogy a komfortmodul szaraxik. Vegyek egyet bontóba és fel kell tanítani. Ha veszek egyet , beleszerelem, de még nincsen feltanítva, akkor azért tudom zárni kulccsal? Illetve így ki tudom próbálni a bontó előtt?
Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!
Üdv!
(#) Tomi111 válasza kosablu hozzászólására (») Ápr 5, 2017 /
 
Üdv. Elvileg ha ugyanolyan felszeteltségű autóból való (elektromos ablak, stb), akkor működnie kell, csak a távirányítót kell majd rátanítani. Erre találsz leírást/videót a neten. Egyébként az eredetiben valószínű, hogy csak egy relét kellene cserélni.
Következő: »»   30 / 48
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem